
Robin Gosens Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Više
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
Iznad je statistika karijere za Robin Gosens. Robin Gosens odigrao je ukupno 460 utakmica, postigao 60 golova i skupio 24 asistencija. Robin Gosens je odigrao najveći broj utakmica na Serie A s 460 nastupima u Italija. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Serie A
Serie A Statistika za Robin Gosens
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 24 | N/A | 46 |
| min. | 1743 | 73 minuta po utakmici | 59 |
| Godišnja plaća | €4,630,000 | N/A | 85 |
| Utakmice su počele | 22 | N/A | 65 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 2 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 23 | 1.19 | 39 |
| Minuta po primljenom golu | 76 Min' | N/A | 40 |
| Bez gola | 7 | 28% | 42 |
| Uklizavanja | 30 | 1.55 | 56 |
| Presječene lopte | 18 | 0.93 | 68 |
| Dvoboji na zemlji | 161 | 8.31 | 40 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 83 | 4.29 | 48 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 32 | 1.65 | 69 |
| Prolaznost driblinga | 10 | 0.52 | 54 |
| Prekid napada | 60 | 3.10 | 77 |
| Blokirani šutevi | 6 | 0.31 | 62 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Robin Gosens je primio 23 golova i zadržao 7 golove u 24 utakmicama Serie A 2025/2026 sezone. To znači da kada je Robin Gosens na terenu, njihov tim prima gol svake 76 minuti. Štoviše, napravili su 1.55 tackles i 0.93 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Robin Gosens također skuplja oko 3.10 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.1 | 29 |
| Minuta po Kartonu | 872 min' / karton | N/A | 83 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 8% | 39 |
| Počinjeni prekršaji | 19 | 0.98 | 33 |
| Fauliran protiv | 23 | 1.19 | 60 |
Robin Gosens je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 24 utakmicama Serie A 2025/2026 sezone. Počine 0.98 prekršaja u 90 minuta.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 3 | 0.15 | 71 |
| Doprinos Golu | 4 | 0.21 | 63 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.11 | 63 |
| Golovi u gostima | 2 | 0.2 | 79 |
| Očekivani golovi (xG) | 3.17 | 0.16 | 64 |
| Bez penala xG (npxG) | 3.17 | 0.16 | 66 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 581 Minute po golu | N/A | N/A |
Robin Gosens postigao je 3 golova u 24 broju utakmica do sada u Serie A 2025/2026 sezone. 1 od 3 golovi postignuti su kod kuće dok su 2 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Robin Gosens u 90 minuta je 0.15. Štoviše, Robin Gosens ukupni G/A (golovi + asistencije) je 4 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.21 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.16. To stavlja Robin Gosens npxG izlaz na 3.17 što ih stavlja u 66 postotak Serie A igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 17 | 0.88 | 46 |
| Šutevi u okvir | 7/ 17 | 0.36 | 58 |
| Šutevi izvan okvira | 10/ 17 | 0.52 | 40 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 64 |
| Stopa pretvorbe udarca | 17.65% | N/A | 90 |
| Preciznost udarca | 41.18% | N/A | 82 |
| Udarci po postignutom golu | 5.67 | N/A | N/A |
Robin Gosens uzeo je 17 šuteva u 24 utakmicama do sada u Serie A 2025/2026 sezoni. Od 17 hitaca, 7 hitci su bili u metu, a ostali 10 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Robin Gosens 41.18%. Postižu gol za svaki 5.67 udarac koji uzmu i uzmu 0.88 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.05 | 51 |
| Očekivane asistencije (xA) | 2.40 | 0.12 | 47 |
| Ukupno dodavanja | 716 | 36.97 | 52 |
| Uspješna dodavanja | 574/ 716 | 29.64 | 50 |
| Stopa dodavanja | 80.17% | N/A | 40 |
| Ključna dodavanja | 11 | 0.57 | 36 |
| Ubačaji | 40 | 2.07 | 68 |
| Uspješni Ubačaji | 11/ 40 | 0.57 | 71 |
| Izvršeni ubačaji | 27.50% | N/A | 66 |
| Minuta po asistenciji | 1743 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Robin Gosens je asistirao 1 asistencija u 24 utakmicama do sada u Serie A 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Robin Gosens dodaje loptu otprilike 36.97 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 80.17. također postigne 0.57 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Robin Gosens xA (očekivane asistencije) je 0.12 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 47 posto igrača u Serie A
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 5 | 0.26 | 20 |
| Uspješni driblinzi | 1 | 0.05 | 12 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 20.00% | N/A | 11 |
| Izgubljene lopte | 8 | 0.41 | 65 |
| Ofsajdi | 3 | 0.15 | 68 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Robin Gosens još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Coppa Italia Statistika za Robin Gosens
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 24 | 24 minuta po utakmici | 0 |
| Godišnja plaća | €4,630,000 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 1 |
| Bez gola | 0 | 0% | 7 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 15 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 23 |
| Dvoboji na zemlji | 2 | 7.50 | 60 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 1 | 3.75 | 55 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 3.75 | 96 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 3.75 | 0 |
| Prekid napada | 2 | 7.50 | 99 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 59 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Robin Gosens je primio 23 golova i zadržao 7 golove u 1 utakmicama Serie A 2025/2026 sezone. To znači da kada je Robin Gosens na terenu, njihov tim prima gol svake 0 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Robin Gosens također skuplja oko 7.50 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 74 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 74 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 75 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 17 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 19 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 67 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 51 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 76 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 88 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 32 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 32 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 33 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 50 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 91 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 74 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 51 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 72 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.02 | 0.08 | 32 |
| Ukupno dodavanja | 12 | 45.00 | 58 |
| Uspješna dodavanja | 10/ 12 | 37.50 | 55 |
| Stopa dodavanja | 83.33% | N/A | 33 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 29 |
| Ubačaji | 2 | 7.50 | 99 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 2 | 0.00 | 69 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 69 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 29 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 43 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 43 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 83 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
UEFA Europa Conference League Statistika za Robin Gosens
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 9 | N/A | 64 |
| min. | 595 | 66 minuta po utakmici | 56 |
| Godišnja plaća | €4,630,000 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 7 | N/A | 52 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 6 | 0.91 | 66 |
| Minuta po primljenom golu | 99 Min' | N/A | 67 |
| Bez gola | 3 | 33% | 53 |
| Uklizavanja | 10 | 1.44 | 57 |
| Presječene lopte | 4 | 0.58 | 40 |
| Dvoboji na zemlji | 60 | 8.64 | 60 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 41 | 5.90 | 88 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 26 | 3.74 | 98 |
| Prolaznost driblinga | 5 | 0.72 | 32 |
| Prekid napada | 24 | 3.46 | 81 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 35 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Robin Gosens je primio 23 golova i zadržao 7 golove u 9 utakmicama Serie A 2025/2026 sezone. To znači da kada je Robin Gosens na terenu, njihov tim prima gol svake 99 minuti. Štoviše, napravili su 1.44 tackles i 0.58 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Robin Gosens također skuplja oko 3.46 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 31 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 31 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 30 |
| Počinjeni prekršaji | 7 | 1.01 | 55 |
| Fauliran protiv | 6 | 0.86 | 50 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.15 | 65 |
| Doprinos Golu | 3 | 0.45 | 82 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 68 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.33 | 84 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.81 | 0.26 | 76 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.81 | 0.26 | 76 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 595 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 14 | 2.02 | 83 |
| Šutevi u okvir | 5/ 14 | 0.72 | 79 |
| Šutevi izvan okvira | 9/ 14 | 1.30 | 84 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 81 |
| Stopa pretvorbe udarca | 7.14% | N/A | 57 |
| Preciznost udarca | 35.71% | N/A | 64 |
| Udarci po postignutom golu | 14.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.3 | 90 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.78 | 0.26 | 84 |
| Ukupno dodavanja | 251 | 36.14 | 54 |
| Uspješna dodavanja | 195/ 251 | 28.08 | 51 |
| Stopa dodavanja | 77.69% | N/A | 34 |
| Ključna dodavanja | 6 | 0.86 | 57 |
| Ubačaji | 11 | 1.58 | 64 |
| Uspješni Ubačaji | 3/ 11 | 0.43 | 72 |
| Izvršeni ubačaji | 27.27% | N/A | 74 |
| Minuta po asistenciji | 298 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 2 | 0.29 | 23 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 0.29 | 40 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 100.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.14 | 80 |
| Ofsajdi | 4 | 0.58 | 93 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Robin Gosens je Obrana koji se pojavio u 24 utakmicama ove sezone u Serie A, igrajući ukupno 1743 minuta. Robin Gosens prima u prosjeku 1.19 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 28%. To znači da je Robin Gosens zadržao čistu mrežu u 7 utakmicama od 24 u kojima je igrao.
Robin Gosens je postigao ukupno 3 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 5 u ACF Fiorentina popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 581 minuta
Asistira svakih 1743 minuta
Kartoniran svakih 872 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1
Primio
1 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.24 Golovi
1.72
Primio
0.35 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.23 Golovi
0 Asistencije
0.15 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.14 Golovi
0.14 Asistencije
0.43 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.35 Golovi
0.21 Asistencije
0.32 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.31 Golovi
0.27 Asistencije
0.1 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.14 Golovi
0.09 Asistencije
0.09 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.06 Golovi
0.87
Primio
0.06 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.08 Golovi
1.51
Primio
0.15 Rezervacije
2015/2016 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.08 Golovi
1.08
Primio
0.21 Rezervacije
2014/2015 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.07 Golovi
1.95
Primio
0.11 Rezervacije
2013/2014 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.08 Golovi
1.41
Primio
0 Rezervacije