Phil Kunze Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Broj dresa : #5
Godine (rođendan) : 25 (22 July 2001)

2026/2027

2025/2026

2026/2027 i statistika karijere- Phil Kunze

7.00
Prosječna ocjena u 2. LigaRang primljenih golova : 32 / 100 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

11

1

13

3

3

0

990'

3

0

3

1

0

0

270'

Ukupno 2026/2027

14

1

16

4

3
0

1260'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

11

1

13

3

3

0

990'

4

0

4

1

0

0

360'

Ukupno 2026/2027

15

1

17

4

3
0

1350'

Iznad je statistika karijere za Phil Kunze. Phil Kunze odigrao je ukupno 15 utakmica, postigao 1 golova i skupio 1 asistencija. Phil Kunze je odigrao najveći broj utakmica na 2. Liga s 15 nastupima u Austrija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u 2. Liga

1.18Primljeni / 90'
13 golovi u 11 ut.
69th Postotak
27%Bez gola
3 čistih u 11 ut.
61st Postotak
0.27Kartoni na 90
3 Ukupno kartona
68th Postotak

Phil Kunze Statistika - Detaljno

2. Liga Statistika za Phil Kunze

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice11N/A
99
min.99090 minuta po utakmici
99
Utakmice su počele11N/A
99
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi131.18
69
Minuta po primljenom golu76 Min'N/A
69
Bez gola327%
61
Uklizavanja30.27
77
Presječene lopte282.55
91
Dvoboji na zemlji14713.36
63
Osvojeni dvoboji na zemlji746.73
59
Osvojeni zračni dvoboji333.00
87
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada756.82
96
Blokirani šutevi90.82
89
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Phil Kunze je primio 13 golova i zadržao 3 golove u 11 utakmicama 2. Liga 2026/2027 sezone. To znači da kada je Phil Kunze na terenu, njihov tim prima gol svake 76 minuti. Štoviše, napravili su 0.27 tackles i 2.55 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Phil Kunze također skuplja oko 6.82 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni3N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona30.27
68
Minuta po Kartonu330 min' / kartonN/A
61
Kartoni preko 0,5327%
86
Počinjeni prekršaji151.36
67
Fauliran protiv70.64
27

Phil Kunze je do sada dobio 3 žute kartone i 0 crvene kartone u 11 utakmicama 2. Liga 2026/2027 sezone. Počine 1.36 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.09
53
Doprinos Golu20.18
53
Golovi kod kuće10.2
68
Golovi u gostima00
75
Očekivani golovi (xG)1.270.12
52
Bez penala xG (npxG)1.270.12
53
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu990 Minute po goluN/AN/A

Phil Kunze postigao je 1 golova u 11 broju utakmica do sada u 2. Liga 2026/2027 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Phil Kunze u 90 minuta je 0.09. Štoviše, Phil Kunze ukupni G/A (golovi + asistencije) je 2 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.18 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.12. To stavlja Phil Kunze npxG izlaz na 1.27 što ih stavlja u 53 postotak 2. Liga igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci90.82
45
Šutevi u okvir
3/ 9
0.27
50
Šutevi izvan okvira
6/ 9
0.55
45
Pogodio okvir gola1 puta0.09
87
Stopa pretvorbe udarca11.11%N/A
65
Preciznost udarca33.33%N/A
57
Udarci po postignutom golu9.00N/AN/A

Phil Kunze uzeo je 9 šuteva u 11 utakmicama do sada u 2. Liga 2026/2027 sezoni. Od 9 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 6 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Phil Kunze 33.33%. Postižu gol za svaki 9.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.82 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.09
59
Očekivane asistencije (xA)1.940.18
73
Ukupno dodavanja61656.00
93
Uspješna dodavanja
538/ 616
48.91
95
Stopa dodavanja87.34%N/A
94
Ključna dodavanja40.36
38
Ubačaji20.18
22
Uspješni Ubačaji
1/ 2
0.09
31
Izvršeni ubačaji50.00%N/A
86
Minuta po asistenciji990 Minuta po asistencijiN/AN/A

Phil Kunze je asistirao 1 asistencija u 11 utakmicama do sada u 2. Liga 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Phil Kunze dodaje loptu otprilike 56.00 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 87.34. također postigne 0.36 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Phil Kunze xA (očekivane asistencije) je 0.18 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 73 posto igrača u 2. Liga

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling30.27
25
Uspješni driblinzi30.27
37
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte50.45
54
Ofsajdi10.09
59

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Phil Kunze još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Austrijski kup Statistika za Phil Kunze

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice3N/A
99
min.27090 minuta po utakmici
99
Utakmice su počele3N/A
99
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi31
45
Minuta po primljenom golu90 Min'N/A
55
Bez gola133%
53
Uklizavanja10.30
71
Presječene lopte61.80
80
Dvoboji na zemlji267.80
32
Osvojeni dvoboji na zemlji216.30
60
Osvojeni zračni dvoboji82.40
85
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada92.70
91
Blokirani šutevi10.30
70
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Phil Kunze je primio 13 golova i zadržao 3 golove u 3 utakmicama 2. Liga 2026/2027 sezone. To znači da kada je Phil Kunze na terenu, njihov tim prima gol svake 90 minuti. Štoviše, napravili su 0.30 tackles i 1.80 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Phil Kunze također skuplja oko 2.70 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
77
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
77
Kartoni preko 0,500%
78
Počinjeni prekršaji20.60
45
Fauliran protiv20.60
47

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
58
Doprinos Golu00
45
Golovi kod kuće00
89
Golovi u gostima00
63
Očekivani golovi (xG)0.160.05
46
Bez penala xG (npxG)0.160.05
46
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci20.60
45
Šutevi u okvir
1/ 2
0.30
50
Šutevi izvan okvira
1/ 2
0.30
37
Pogodio okvir gola0 puta0.00
97
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
65
Preciznost udarca50.00%N/A
81
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
69
Očekivane asistencije (xA)0.380.11
54
Ukupno dodavanja17051.00
79
Uspješna dodavanja
163/ 170
48.90
85
Stopa dodavanja95.88%N/A
99
Ključna dodavanja10.30
33
Ubačaji00.00
35
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
48
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
48
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling10.30
34
Uspješni driblinzi10.30
42
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
73

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Phil Kunze

Phil Kunze je Obrana koji se pojavio u 11 utakmicama ove sezone u 2. Liga, igrajući ukupno 990 minuta. Phil Kunze prima u prosjeku 1.18 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 27%. To znači da je Phil Kunze zadržao čistu mrežu u 3 utakmicama od 11 u kojima je igrao.

Phil Kunze je postigao ukupno 1 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 3 u FC Wacker Innsbruck popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 990 minuta

Asistira svakih 990 minuta

Kartoniran svakih 330 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

113 / 237 Igrača

Rang primljenih golova

32 / 100 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026

1

0

1

0

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.