Tom Proctor Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
Iznad je statistika karijere za Tom Proctor. Tom Proctor odigrao je ukupno 43 utakmica, postigao 7 golova i skupio 4 asistencija. Tom Proctor je odigrao najveći broj utakmica na U18 Premier League s 43 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Premier liga 2 Division One U23
Premier liga 2 Division One U23 Statistika za Tom Proctor
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 6 | N/A | 99 |
| min. | 509 | 85 minuta po utakmici | 87 |
| Utakmice su počele | 6 | N/A | 99 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.18 | 64 |
| Doprinos Golu | 4 | 0.71 | 86 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.33 | 75 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 77 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.50 | 0.27 | 75 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.50 | 0.27 | 77 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 509 Minute po golu | N/A | N/A |
Tom Proctor postigao je 1 golova u 6 broju utakmica do sada u Premier liga 2 Division One U23 2026/2027 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Tom Proctor u 90 minuta je 0.18. Štoviše, Tom Proctor ukupni G/A (golovi + asistencije) je 4 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.71 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.27. To stavlja Tom Proctor npxG izlaz na 1.50 što ih stavlja u 77 postotak Premier liga 2 Division One U23 igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 17 | 3.01 | 94 |
| Šutevi u okvir | 2/ 17 | 0.35 | 84 |
| Šutevi izvan okvira | 15/ 17 | 2.65 | 91 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 97 |
| Stopa pretvorbe udarca | 5.88% | N/A | 60 |
| Preciznost udarca | 11.76% | N/A | 66 |
| Udarci po postignutom golu | 17.00 | N/A | N/A |
Tom Proctor uzeo je 17 šuteva u 6 utakmicama do sada u Premier liga 2 Division One U23 2026/2027 sezoni. Od 17 hitaca, 2 hitci su bili u metu, a ostali 15 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Tom Proctor 11.76%. Postižu gol za svaki 17.00 udarac koji uzmu i uzmu 3.01 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 3 | 0.53 | 96 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.88 | 0.33 | 91 |
| Ukupno dodavanja | 147 | 25.99 | 47 |
| Uspješna dodavanja | 117/ 147 | 20.69 | 50 |
| Stopa dodavanja | 79.59% | N/A | 43 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 99 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 99 |
| Uspješni Ubačaji | 8/ 0 | 1.41 | 96 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 99 |
| Minuta po asistenciji | 170 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Tom Proctor je asistirao 3 asistencija u 6 utakmicama do sada u Premier liga 2 Division One U23 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Tom Proctor dodaje loptu otprilike 25.99 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 79.59. također postigne 0.00 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Tom Proctor xA (očekivane asistencije) je 0.33 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 91 posto igrača u Premier liga 2 Division One U23
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 99 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 0.35 | 87 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 3 | 0.53 | 47 |
| Ofsajdi | 2 | 0.35 | 84 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 48 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 48 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 48 |
| Počinjeni prekršaji | 2 | 0.35 | 14 |
| Fauliran protiv | 8 | 1.41 | 72 |
Tom Proctor nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Premier liga 2 Division One U23 sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 9 | 1.59 | 68 |
| Minuta po primljenom golu | 57 Min' | N/A | 68 |
| Bez gola | 0 | 0% | 34 |
| Uklizavanja | 2 | 0.35 | 57 |
| Presječene lopte | 3 | 0.53 | 53 |
| Dvoboji na zemlji | 27 | 4.77 | 38 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 17 | 3.01 | 57 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.18 | 30 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 1 | 0.18 | 19 |
| Blokirani šutevi | 2 | 0.35 | 74 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Tom Proctor još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
EFL Trofej Statistika za Tom Proctor
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 0 |
| min. | 180 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 2 | N/A | 76 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.5 | 90 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.5 | 80 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 85 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.5 | 83 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.88 | 0.38 | 83 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.88 | 0.38 | 85 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 180 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 4 | 1.71 | 78 |
| Šutevi u okvir | 1/ 4 | 0.43 | 73 |
| Šutevi izvan okvira | 3/ 4 | 1.29 | 83 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 97 |
| Stopa pretvorbe udarca | 25.00% | N/A | 88 |
| Preciznost udarca | 25.00% | N/A | 62 |
| Udarci po postignutom golu | 4.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 69 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.42 | 0.18 | 78 |
| Ukupno dodavanja | 62 | 26.57 | 35 |
| Uspješna dodavanja | 45/ 62 | 19.29 | 28 |
| Stopa dodavanja | 72.58% | N/A | 21 |
| Ključna dodavanja | 8 | 3.43 | 97 |
| Ubačaji | 14 | 6.00 | 97 |
| Uspješni Ubačaji | 5/ 14 | 2.14 | 97 |
| Izvršeni ubačaji | 35.71% | N/A | 88 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 4 | 1.71 | 76 |
| Uspješni driblinzi | 3 | 1.29 | 90 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 75.00% | N/A | 89 |
| Izgubljene lopte | 2 | 0.86 | 31 |
| Ofsajdi | 1 | 0.43 | 85 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 69 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 69 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 78 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 25 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 28 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 4 | 2 | 37 |
| Minuta po primljenom golu | 45 Min' | N/A | 39 |
| Bez gola | 0 | 0% | 63 |
| Uklizavanja | 1 | 0.43 | 33 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 33 |
| Dvoboji na zemlji | 12 | 5.14 | 27 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 5 | 2.14 | 28 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.43 | 40 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 3 | 1.29 | 54 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 59 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Carabao kup Statistika za Tom Proctor
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 0 |
| min. | 14 | 7 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 75 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 42 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 75 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 92 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 30 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 87 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 70 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 43 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 58 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.01 | 0.06 | 43 |
| Ukupno dodavanja | 6 | 38.57 | 83 |
| Uspješna dodavanja | 4/ 6 | 25.71 | 65 |
| Stopa dodavanja | 66.67% | N/A | 30 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 26 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 43 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 65 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 35 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 35 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 35 |
| Izgubljene lopte | 1 | 6.43 | 0 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 65 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 58 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 58 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 65 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 22 |
| Fauliran protiv | 1 | 6.43 | 99 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 1 | 50% | 17 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 22 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 39 |
| Dvoboji na zemlji | 5 | 32.14 | 99 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 1 | 6.43 | 96 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 17 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 6.43 | 0 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 0 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 43 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Tom Proctor je Veznjak koji se pojavio u 6 utakmicama ove sezone u Premier liga 2 Division One U23, igrajući ukupno 509 minuta. Tom Proctor ima prosječno 0.53 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Tom Proctor je postigao ukupno 1 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 6 u Sunderland Under 21 popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 509 minuta
Asistira svakih 170 minuta
Kartoniran svakih 0 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.46 Asistencije
0.23 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.27 Golovi
0.14 Asistencije
0.54 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
2.05 Asistencije
0 Rezervacije