
Jack Turner Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Više
2018/2019
Iznad je statistika karijere za Jack Turner. Jack Turner odigrao je ukupno 198 utakmica, postigao 37 golova i skupio 3 asistencija. Jack Turner je odigrao najveći broj utakmica na Prvenstvo s 198 nastupima u Škotska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Prva liga
Prva liga Statistika za Jack Turner
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 11 | N/A | 82 |
| min. | 416 | 38 minuta po utakmici | 31 |
| Utakmice su počele | 3 | N/A | 17 |
| Podudara se s pretplatom | 8 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 3 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 59 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 43 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 72 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 74 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.06 | 0.02 | 62 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.06 | 0.02 | 63 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Jack Turner do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Prva liga 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 0.27 | 96 |
| Šutevi u okvir | 0/ 1 | 0.00 | 90 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 1 | 0.27 | 97 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 89 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 90 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Jack Turner uzeo je 1 šuteva u 11 utakmicama do sada u Prva liga 2026/2027 sezoni. Od 1 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Jack Turner 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.27 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 62 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.04 | 0.01 | 62 |
| Ukupno dodavanja | 20 | 5.47 | 93 |
| Uspješna dodavanja | 18/ 20 | 4.92 | 94 |
| Stopa dodavanja | 90.00% | N/A | 98 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 92 |
| Ubačaji | 1 | 0.27 | 92 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 1 | 0.00 | 92 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 92 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Jack Turner nije postigao nijedan gol tijekom ove Prva liga sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 90 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 91 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 91 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 97 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.43 | 89 |
| Minuta po Kartonu | 208 min' / karton | N/A | 43 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 18% | 63 |
| Počinjeni prekršaji | 4 | 1.09 | 87 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 25 |
Jack Turner je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 11 utakmicama Prva liga 2026/2027 sezone. Počine 1.09 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 5 | 1.08 | 70 |
| Minuta po primljenom golu | 83 Min' | N/A | 71 |
| Bez gola | 5 | 45% | 92 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 95 |
| Presječene lopte | 1 | 0.27 | 93 |
| Dvoboji na zemlji | 3 | 0.82 | 81 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 1 | 0.27 | 81 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.27 | 91 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 86 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 94 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Jack Turner još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Challenge Cup Statistika za Jack Turner
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 5 | N/A |
| min. | 374 | 75 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.24 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.48 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.3 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 374 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.24 |
| Minuta po asistenciji | 374 Minuta po asistenciji | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.24 |
| Minuta po Kartonu | 374 min' / karton | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 5 | 1.2 |
| Minuta po primljenom golu | 75 Min' | N/A |
| Bez gola | 2 | 40% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Škotski liga kup Statistika za Jack Turner
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 5 | N/A |
| min. | 367 | 73 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.25 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.49 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.63 |
| Minute po golu | 367 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.25 |
| Minuta po asistenciji | 367 Minuta po asistenciji | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.25 |
| Minuta po Kartonu | 367 min' / karton | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 5 | 1.23 |
| Minuta po primljenom golu | 73 Min' | N/A |
| Bez gola | 1 | 20% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Jack Turner je Veznjak koji se pojavio u 11 utakmicama ove sezone u Prva liga, igrajući ukupno 416 minuta. Jack Turner ima prosječno 0 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Jack Turner je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 17 u Ross County FC popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.25 Golovi
0.19 Asistencije
0.25 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.25 Golovi
0.04 Asistencije
0.18 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.22 Golovi
0.07 Asistencije
0.29 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.09 Golovi
0.09 Asistencije
0.45 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.09 Asistencije
0 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
1.96 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.49 Asistencije
0 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.66 Golovi
0.66 Asistencije
1 Rezervacije