
Ibane Bowat Stats
2026/2027
2025/2026
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Iznad je statistika karijere za Ibane Bowat. Ibane Bowat odigrao je ukupno 139 utakmica, postigao 6 golova i skupio 0 asistencija. Ibane Bowat je odigrao najveći broj utakmica na U18 Premier League s 139 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u EFL Prva liga
EFL Prva liga Statistika za Ibane Bowat
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 13 | N/A | 95 |
| min. | 1050 | 81 minuta po utakmici | 80 |
| Utakmice su počele | 12 | N/A | 87 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 9 | 0.77 | 88 |
| Minuta po primljenom golu | 117 Min' | N/A | 87 |
| Bez gola | 4 | 31% | 71 |
| Uklizavanja | 17 | 1.45 | 56 |
| Presječene lopte | 14 | 1.19 | 76 |
| Dvoboji na zemlji | 116 | 9.90 | 56 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 67 | 5.72 | 69 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 40 | 3.41 | 83 |
| Prolaznost driblinga | 3 | 0.26 | 66 |
| Prekid napada | 73 | 6.23 | 85 |
| Blokirani šutevi | 6 | 0.51 | 71 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Ibane Bowat je primio 9 golova i zadržao 4 golove u 13 utakmicama EFL Prva liga 2026/2027 sezone. To znači da kada je Ibane Bowat na terenu, njihov tim prima gol svake 117 minuti. Štoviše, napravili su 1.45 tackles i 1.19 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Ibane Bowat također skuplja oko 6.23 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.09 | 35 |
| Minuta po Kartonu | 1050 min' / karton | N/A | 95 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 8% | 43 |
| Počinjeni prekršaji | 12 | 1.02 | 48 |
| Fauliran protiv | 8 | 0.68 | 35 |
Ibane Bowat je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 13 utakmicama EFL Prva liga 2026/2027 sezone. Počine 1.02 prekršaja u 90 minuta.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 54 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 36 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 65 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 72 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.92 | 0.08 | 45 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.92 | 0.08 | 45 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Ibane Bowat do sada nije postigao nijedan gol u sezoni EFL Prva liga 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 13 | 1.11 | 56 |
| Šutevi u okvir | 2/ 13 | 0.17 | 38 |
| Šutevi izvan okvira | 11/ 13 | 0.94 | 63 |
| Pogodio okvir gola | 1 puta | 0.09 | 88 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 54 |
| Preciznost udarca | 15.38% | N/A | 33 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Ibane Bowat uzeo je 13 šuteva u 13 utakmicama do sada u EFL Prva liga 2026/2027 sezoni. Od 13 hitaca, 2 hitci su bili u metu, a ostali 11 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Ibane Bowat 15.38%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.11 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 57 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.82 | 0.07 | 29 |
| Ukupno dodavanja | 463 | 39.50 | 70 |
| Uspješna dodavanja | 375/ 463 | 31.99 | 74 |
| Stopa dodavanja | 80.99% | N/A | 78 |
| Ključna dodavanja | 4 | 0.34 | 28 |
| Ubačaji | 9 | 0.77 | 44 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 9 | 0.09 | 37 |
| Izvršeni ubačaji | 11.11% | N/A | 39 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Ibane Bowat nije postigao nijedan gol tijekom ove EFL Prva liga sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 7 | 0.60 | 41 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 0.17 | 33 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 28.57% | N/A | 25 |
| Izgubljene lopte | 6 | 0.51 | 57 |
| Ofsajdi | 1 | 0.09 | 62 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Ibane Bowat još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
EFL Trofej Statistika za Ibane Bowat
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 0 |
| min. | 94 | 47 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 4 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 2 |
| Bez gola | 1 | 50% | 92 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 20 |
| Presječene lopte | 2 | 1.91 | 94 |
| Dvoboji na zemlji | 6 | 5.74 | 31 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 4 | 3.83 | 53 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 4 | 3.83 | 96 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 0.96 | 3 |
| Prekid napada | 5 | 4.79 | 87 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 59 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Ibane Bowat je primio 9 golova i zadržao 4 golove u 2 utakmicama EFL Prva liga 2026/2027 sezone. To znači da kada je Ibane Bowat na terenu, njihov tim prima gol svake 0 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 1.91 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Ibane Bowat također skuplja oko 4.79 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.96 | 99 |
| Minuta po Kartonu | 94 min' / karton | N/A | 69 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 50% | 98 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 0.96 | 63 |
| Fauliran protiv | 1 | 0.96 | 69 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 63 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 42 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 85 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 76 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 28 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 28 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 28 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 54 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 34 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 97 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 75 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 54 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 69 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.09 | 0.09 | 52 |
| Ukupno dodavanja | 46 | 44.04 | 73 |
| Uspješna dodavanja | 37/ 46 | 35.43 | 69 |
| Stopa dodavanja | 80.43% | N/A | 49 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 28 |
| Ubačaji | 1 | 0.96 | 59 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 1 | 0.00 | 68 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 68 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 30 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 45 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 45 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 76 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Carabao kup Statistika za Ibane Bowat
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 6 | 6 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 0 | 0% | 0 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 22 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 39 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 0 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 0 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 17 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 0 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 43 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Ibane Bowat je primio 9 golova i zadržao 4 golove u 1 utakmicama EFL Prva liga 2026/2027 sezone. To znači da kada je Ibane Bowat na terenu, njihov tim prima gol svake 0 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Ibane Bowat također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 58 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 58 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 65 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 22 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 17 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 75 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 42 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 75 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 92 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 30 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 87 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 70 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 43 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 58 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.01 | 0.03 | 13 |
| Ukupno dodavanja | 7 | 17.50 | 17 |
| Uspješna dodavanja | 6/ 7 | 15.00 | 26 |
| Stopa dodavanja | 85.71% | N/A | 99 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 26 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 43 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 65 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 35 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 35 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 35 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 65 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Ibane Bowat je Obrana koji se pojavio u 13 utakmicama ove sezone u EFL Prva liga , igrajući ukupno 1050 minuta. Ibane Bowat prima u prosjeku 0.77 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 31%. To znači da je Ibane Bowat zadržao čistu mrežu u 4 utakmicama od 13 u kojima je igrao.
Ibane Bowat je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 13 u Huddersfield Town FC popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.23 Golovi
1.36
Primio
0.11 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.03 Golovi
1.18
Primio
0.17 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
2.26
Primio
0.13 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
3
Primio
0 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.06 Golovi
0.89
Primio
0.06 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.09 Golovi
1.79
Primio
0 Rezervacije