Junyu Yao Stats
2026
Iznad je statistika karijere za Junyu Yao. Junyu Yao odigrao je ukupno 10 utakmica, postigao 0 golova i skupio 1 asistencija. Junyu Yao je odigrao najveći broj utakmica na Kina Prva liga s 10 nastupima u Kina . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Kina Prva liga
Kina Prva liga Statistika za Junyu Yao
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 10 | N/A | 11 |
| min. | 432 | 43 minuta po utakmici | 4 |
| Utakmice su počele | 5 | N/A | 11 |
| Podudara se s pretplatom | 5 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 49 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.21 | 67 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 60 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 64 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.45 | 0.09 | 58 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.45 | 0.09 | 58 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Junyu Yao do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Kina Prva liga 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 7 | 1.46 | 74 |
| Šutevi u okvir | 2/ 7 | 0.42 | 68 |
| Šutevi izvan okvira | 5/ 7 | 1.04 | 76 |
| Pogodio okvir gola | 1 puta | 0.21 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 50 |
| Preciznost udarca | 28.57% | N/A | 49 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Junyu Yao uzeo je 7 šuteva u 10 utakmicama do sada u Kina Prva liga 2026 sezoni. Od 7 hitaca, 2 hitci su bili u metu, a ostali 5 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Junyu Yao 28.57%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.46 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.21 | 87 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.94 | 0.20 | 85 |
| Ukupno dodavanja | 116 | 24.17 | 29 |
| Uspješna dodavanja | 78/ 116 | 16.25 | 25 |
| Stopa dodavanja | 67.24% | N/A | 12 |
| Ključna dodavanja | 5 | 1.04 | 74 |
| Ubačaji | 14 | 2.92 | 83 |
| Uspješni Ubačaji | 2/ 14 | 0.42 | 67 |
| Izvršeni ubačaji | 14.29% | N/A | 36 |
| Minuta po asistenciji | 432 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Junyu Yao je asistirao 1 asistencija u 10 utakmicama do sada u Kina Prva liga 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Junyu Yao dodaje loptu otprilike 24.17 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 67.24. također postigne 1.04 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Junyu Yao xA (očekivane asistencije) je 0.20 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 85 posto igrača u Kina Prva liga
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 6 | 1.25 | 83 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 0.42 | 73 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 33.33% | N/A | 41 |
| Izgubljene lopte | 5 | 1.04 | 10 |
| Ofsajdi | 3 | 0.62 | 95 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 18 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 18 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 20 |
| Počinjeni prekršaji | 9 | 1.88 | 75 |
| Fauliran protiv | 2 | 0.42 | 13 |
Junyu Yao nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Kina Prva liga sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 5 | 1.04 | 56 |
| Minuta po primljenom golu | 86 Min' | N/A | 56 |
| Bez gola | 4 | 40% | 89 |
| Uklizavanja | 5 | 1.04 | 45 |
| Presječene lopte | 2 | 0.42 | 40 |
| Dvoboji na zemlji | 30 | 6.25 | 61 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 9 | 1.88 | 23 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 6 |
| Prolaznost driblinga | 2 | 0.42 | 36 |
| Prekid napada | 1 | 0.21 | 3 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.21 | 71 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Junyu Yao još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Junyu Yao je Veznjak koji se pojavio u 10 utakmicama ove sezone u Kina Prva liga, igrajući ukupno 432 minuta. Junyu Yao ima prosječno 0.21 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Junyu Yao je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 30 u Shanghai Jiading City Development popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 432 minuta
Kartoniran svakih 0 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija