Loading

Club Calor León logo
0.90
LLLDD
Club Calor Leon
1.70
WWLLW
CF Cadereyta
CF Cadereyta logo
Prikazuje se zadnjih 10 statistika jer je ovo početak sezone. Prikaži statistiku sezone

Međusobna statistika / Prethodni rezultati - Club Calor Leon vs CF Cadereyta

6
Utakmice

0%
0%
100%

6 Pobjede

CF Cadereyta Logo

Cadereyta
(100%)

Međusobni rezultati Club Calor Leon protiv CF Cadereyta pokazuju da je od 6 utakmica koje su imali Club Calor Leon pobijedio 0 puta, a CF Cadereyta 6 puta. 0 utakmice između Club Calor Leon i CF Cadereyta završile su neodlučeno.

83%Više od 1.5
5 / 6 Utakmice
67%Više od 2.5
4 / 6 Utakmice
17%Više od 3.5
1 / 6 Utakmice
50%ODG
3 / 6 Utakmice
0%Bez gola
Club Calor Leon
50%Bez gola
CF Cadereyta

Sva predviđanja- Club Calor Leon vs CF Cadereyta

85%Više od 2.5
Prosjek lige : 74%
85%Više od 1.5
Prosjek lige : 84%
85%ODG
Prosjek lige : 60%
4Golovi / Utakmica
Prosjek lige : 3.72
Preko 1,5, FH/2H i više
Preko 8,5, 9,5 i više

*Prosječna statistika između Club Calor Leon i CF Cadereyta tijekom tekuće sezone

Što znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rječnik
Oblik - Ukupno gledano
 
Oblik - Ukupno gledano
Club Calor León Logo
0.90
  • G
  • G
  • G
  • R
  • R
  • Sve

  • Doma

  • U gostima

Club Calor Leon
CD Queretaro 3D
Real Apodaca FC II
Club Calor Leon
Club Calor Leon
Irritilas FC
Saltillo Soccer
Calor León
Club Calor Leon
FC Santiago II
  • Prošlost

  • Sljedeće

CF Cadereyta logoCF Cadereyta is +89% better u pogledu Bodovi po igri

1.70
  • P
  • P
  • G
  • G
  • P
CF Cadereyta Logo
  • Sve

  • Doma

  • U gostima

CF Cadereyta
CD Queretaro 3D

2025/2026

Volcanes de Colima
Cadereyta
Cadereyta
Volcanes de Colima
CF Cadereyta
Real Apodaca FC II
Irritilas FC
CF Cadereyta
  • Prošlost

  • Sljedeće

Dobijte besplatna dnevna predviđanja

Pretplatite se na FootyStats Predviđanja i dobivajte 3 ~ 10 besplatnih korisničkih savjeta svaki dan. Zarada praćena!

Unesite svoju adresu e-pošte da biste se pretplatili *

Postignuti golovi Tko će postići više?

CF Cadereyta is +18% better u pogledu Postignuti golovi

Calor León
1.7 Golovi / Utakmica

Club Calor Leon (Doma)

Cadereyta
2 Golovi / Utakmica

CF Cadereyta (U gostima)

Golovi po utakmiciCalor LeónCadereyta
Više od 0.580%100%
Više od 1.550%60%
Više od 2.530%30%
Više od 3.510%10%
Neuspješno postizanje pogotka20%0%
Pogođeno u 1P/2PCalor LeónCadereyta
Zgoditak u 1P.33%100%
Zgoditak u 2P.67%100%
Postignut pogodak u oba poluvremena33%0%
Prosječno golova u 1P.0.330
Prosječno golova u 2P.1.000.00

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice koje su igrali Club Calor Leon i CF Cadereyta.

Primljeni golovi Tko će primiti golove?

CF Cadereyta is +27% better u pogledu Primljeni golovi

Calor León
2.2 Primio / utakmica

Club Calor Leon (Doma)

Cadereyta
1.6 Primio / utakmica

CF Cadereyta (U gostima)

Primio / utakmicaCalor LeónCadereyta
Više od 0.5100%90%
Više od 1.580%60%
Više od 2.530%10%
Više od 3.510%0%
Bez gola0%10%
Primljeno 1./2. poluvrijemeCalor LeónCadereyta
1P prazna mreža33%0%
2P prazna mreža33%0%
1P primljeni prosjek0.670
2P primljeni prosjek1.000.00

* Podaci o primljenim golovima uključuju domaće i gostujuće utakmice koje su igrali Club Calor Leon i CF Cadereyta.

Preko 2,5 & BTTS predviđanja Koliko golova u ovoj utakmici?

Club Calor Leon i CF Cadereyta Preko 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci.

Broj golova na utakmiciCalor LeónCadereytaProsjek
Više od 0.5100%100%100%
Više od 1.580%90%85%
Više od 2.580%90%85%
Više od 3.560%40%50%
Više od 4.540%30%35%
ODG80%90%85%
ODG & Pobjeda20%40%30%
ODG & Remi30%20%25%
ODG i više od 2.580%90%85%
Ne ODG i više od 2.50%0%0%
1. poluvrijeme goloviCalor LeónCadereytaProsjek
ODG 1P
1P više od 0.5
1P više od 1.5
1P više od 2.5
2. poluvrijeme goloviCalor LeónCadereytaProsjek
ODG 2P
ODG Oba poluvremena
2P više od 0.5
2P više od 1.5
2P više od 2.5
Golovi (manje)Calor LeónCadereytaProsjek
Manje od 0.50%0%0%
Manje od 1.520%10%15%
Manje od 2.520%10%15%
Manje od 3.540%60%50%
Manje od 4.560%70%65%
1P./2P.Calor LeónCadereytaProsjek
1P manje od 0.50%100%50%
1P manje od 1.5100%100%100%
1P manje od 2.5100%100%100%
2P manje od 0.533%100%67%
2P manje od 1.533%100%67%
2P manje od 2.567%100%84%

Najnovija korisnička predviđanja

Još nema korisničkih predviđanja. Možete objaviti jedan nakon objave izgleda.

Statistika kornera Koliko će udaraca iz kuta biti?

UNLOCKKorneri / utakmica

* Prosječni broj udaraca iz kuta po utakmici između Club Calor Leon i CF Cadereyta

/ utakmica
Osvojeni korneri
/ utakmica
Osvojeni korneri
Korneri na utakmiciCalor LeónCadereytaProsjek
Iznad 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. poluvrijemeCalor LeónCadereytaProsjek
1P Prosjek
1P. više od 4
1P. više od 5
1P. više od 6
2. poluvrijemeCalor LeónCadereytaProsjek
2P Prosjek
2P. više od 4
2P. više od 5
2P. više od 6

Ukupan broj udaraca iz kuta na utakmici za Club Calor Leon i CF Cadereyta. Prosjek lige je Liga TDP prosjek za 43 utakmice u sezoni 2026/2027.

Liga TDP Statistika iz kornera

Korneri momčadi Zarađeni korneri/protivnik

Club Calor Leon i CF Cadereyta podaci o pojedinačnim kutovima momčadi.

Korneri momčadiCalor LeónCadereytaProsjek
Osvojeni korneri/utakmica
Izgubljeni korneri/utakmica
Više od 2.5 - Osvojeni korneri
Više od 3.5 - Osvojeni korneri
Više od 4.5 - Osvojeni korneri
Više od 2.5 - Korneri protiv
Više od 3.5 - Korneri protiv
Više od 4.5 - Korneri protiv

Hoće li Club Calor Leon postići gol?

Club Calor Leon
Zabio u
0%
od utakmica (Ukupno gledano)

Neizvjesno

Postoji neizvjesnost hoće li Club Calor Leon postići gol na temelju naših podataka.
CF Cadereyta
Bez primljenog gola u
10%
od utakmica (Ukupno gledano)

Hoće li CF Cadereyta postići gol?

Club Calor Leon
Bez primljenog gola u
0%
od utakmica (Ukupno gledano)

Vrlo velika šansa

Postoji Vrlo velika šansa da će CF Cadereyta postići gol na temelju naših podataka
CF Cadereyta
Zabio u
100%
od utakmica (Ukupno gledano)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 profitabilnih liga.

Premium će vam donijeti više pobjeda. 500 ekstra liga za koje se zna da su profitabilne i manje ih prate kladionice. Osim toga, dobivate Corner statistike i Card statistike zajedno s CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupni broj kartona/utakmica

* Zbroj kartona po utakmici između Club Calor Leon i CF Cadereyta

Kartoni
/ utakmica
Club Calor Leon
Kartoni
/ utakmica
CF Cadereyta
Kartoni na utakmiciCalor LeónCadereytaProsjek
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6,5
Primljeni kartoniCalor LeónCadereytaProsjek
Prosjek primljenih kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikCalor LeónCadereytaProsjek
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Kartice ukupnog broja utakmica za Club Calor Leon i CF Cadereyta. Prosjek lige je prosjek Liga TDP. Bilo je 0 kartona u 43 utakmicama u sezoni 2026/2027.

Liga TDP Statistika Žuti / Crveni karton

Prvo/drugo poluvrijeme Pobjeda-Neriješeno-Poraz

Forma za poluvrijeme
 
Forma za poluvrijeme
Club Calor León Logo
1.00
Poluvrijeme

Club Calor Leon logoClub Calor Leon je predan u smislu Forma za poluvrijeme

0.00
Poluvrijeme
CF Cadereyta Logo
1P/2P FormaCalor LeónCadereyta
Pobjede 1P33%0%
Pobjede 2P0%0%
Neriješenih 1P0%0%
Neriješene 2P100%0%
Porazi 1P67%0%
Porazi 2P0%0%

Statistika kartona Club Calor Leon i CF Cadereyta u prvom i drugom poluvremenu za vaša predviđanja.

Kartoni (1P/2P)Calor LeónCadereytaProsjek
1P primljenih kartona u prosjeku
2P primljenih kartona u prosjeku
Prosječno kartona po utakmici (1P)
Prosječno kartona po utakmici (2P)
1P je imao više kartona %
2P je imao više kartona %
1P/2P KrajCalor LeónCadereytaProsjek
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P je 2~3 ukupno kartona
2P je 2~3 ukupno kartona
1P ukupno više od 3
2P ukupno više od 3

Tko će prvi zabiti?

Club Calor LeonClub Calor Leon
 
Club Calor Leon

10%

Postigao prvi pogodak u 1 / 10 utakmica

CF CadereytaCF Cadereyta
 
CF Cadereyta

10%

Postigao prvi pogodak u 1 / 10 utakmica

Udarci, zaleđa, prekršaji i više

Udarci momčadiCalor LeónCadereytaProsjek
Udarci po utakmici13.670.007.00
Stopa pretvorbe udarca10%N/A5%
Udarci u okvir gola / utakmica6.000.003.00
Udarci izvan gola / utakmica7.670.004.00
Udarci po postignutom golu10.25N/A5
Momčadi s preko 10,5 šuteva67%0%34%
Momčadi s preko 11,5 šuteva67%0%34%
Momčadi s preko 12,5 šuteva67%0%34%
Momčadi s preko 13,5 šuteva33%0%17%
Momčadi s preko 14,5 šuteva33%0%17%
Momčadi s preko 15,5 šuteva33%0%17%
Timski udarci na gol 3,5+67%0%34%
Timski udarci na gol 4,5+67%0%34%
Timski udarci na gol 5,5+33%0%17%
Timski udarci na gol 5,5+33%0%17%
Udarci na utakmiciCalor LeónCadereytaProsjek
Udarci na utakmici više od 23.567%0%34%
Udarci na utakmici više od 24.567%0%34%
Udarci na utakmici više od 25.567%0%34%
Udarci na utakmici više od 26.567%0%34%
Udarci u okvir po utakmici više od 7.5100%0%50%
Udarci u okvir po utakmici više od 8.5100%0%50%
Udarci u okvir po utakmici više od 9.5100%0%50%
Statistika ofsajdovaCalor LeónCadereytaProsjek
Ofsajdi / utakmica0.000.000.00
Više od 2.5 ofsajda0%0%0%
Više od 3.5 ofsajda0%0%0%
Razna statistikaCalor LeónCadereytaProsjek
Počinjeni prekršaji / utakmica0.000.000.00
Prekšaji proivnik / utakmica000.00
Prosječan posjed lopte49%0%25%
Nerješeno % FT30%20%25%

Neki podaci su zaokruženi naviše ili naniže na najbliži postotak, pa mogu biti jednaki 101% kada se zbroje.

Tablica lige

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 Halcones de Saltillo FC

1

100%

3

1

2

3

4.00

2

 CF Cadereyta

1

100%

2

1

1

3

3.00

3

 Irritilas FC

1

100%

2

1

1

3

3.00

4

 Club Calor Leon

0

0%

0

0

0

0

0

5

 CF Nuevo Leon

0

0%

0

0

0

0

0

6

 Correcaminos de la UAT III

0

0%

0

0

0

0

0

7

 FC Santiago II

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Club Fut Car Cachorros de Leon

0

0%

0

0

0

0

0

9

 CF Gallos Nuevo Leon

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Leones de Nuevo Leon FC

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Real San Cosme FC

0

0%

0

0

0

0

0

12

 San Pedro 7 10 FC

0

0%

0

0

0

0

0

13

 CD Queretaro 3D

1

0%

1

2

-1

0

3.00

14

 Real Apodaca FC II

1

0%

1

2

-1

0

3.00

15

 Guerreros Reynosa FC

1

0%

1

3

-2

0

4.00

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 Halcones de Saltillo FC

1

100%

3

1

2

3

4.00

2

 CF Cadereyta

1

100%

2

1

1

3

3.00

3

 Irritilas FC

1

100%

2

1

1

3

3.00

4

 Club Calor Leon

0

0%

0

0

0

0

0

5

 CF Nuevo Leon

0

0%

0

0

0

0

0

6

 Correcaminos de la UAT III

0

0%

0

0

0

0

0

7

 FC Santiago II

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Club Fut Car Cachorros de Leon

0

0%

0

0

0

0

0

9

 CF Gallos Nuevo Leon

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Leones de Nuevo Leon FC

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Real San Cosme FC

0

0%

0

0

0

0

0

12

 San Pedro 7 10 FC

0

0%

0

0

0

0

0

13

 CD Queretaro 3D

1

0%

1

2

-1

0

3.00

14

 Real Apodaca FC II

1

0%

1

2

-1

0

3.00

15

 Guerreros Reynosa FC

1

0%

1

3

-2

0

4.00

* Liga TDP Tablica obrasca također je dostupna

×
Dodajte predviđanja
/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.