Tablica poluvrijeme - Italija Serie B

Natjecanje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Prvo poluvrijeme poredak -
- Tablica 2. poluvrijeme -
- Pobjeda ili poraz na poluvremenu -
- Tržišna vrijednost -
- Skupovi podataka i Excel preuzimanja -
- Izgledi -
- Očekivani Bodovi
Tablica poluvrijeme - Serie B
* Sve statistike u ovoj tablici preuzete su iz rezultata poluvremena.
Doma / Tablica poluvrijeme (Serie B)
| # | Tim | OU Odigrane utakmice | P - R - G (HT) Pobjeda - remi - poraz na poluvremenu | GZ Golovi za (GZ). Broj golova koje je postigao ova momčad. | PG Golovi protiv (PG). Broj golova koje je ova momčad primila. | GR Gol razlika (GR). Postignuti golovi - primljeni golovi | Bod. | Zadnjih 5 (HT) | BPU (HT) | ČO Bez gola (ČO). Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica. * Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu. | ODG Obje momčadi postižu gol (ODG). Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige. *Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak. | FTS Neuspješno postizanje pogotka (FTS). Utakmice u kojima ova momčad nije uspjela postići pogodak. | 0.5+ Više od 0.5 (0.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 0,5 (tj.: 1, 2 ili 3 gola) | 1.5+ Više od 1.5 (1.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 1,5 (tj.: 2, 3 ili 4 gola) | 2.5+ Više od 2.5 (2.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 2,5 (tj.: 3, 4 ili 5 golova) | Pr. Prosječni broj golova po utakmici (AVG). Prosječan broj ukupnih golova po utakmici. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Venezia FC![]() Venezia FCSerie B (Div. 2) Poz. Lige 1 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 13-5-1 | 22 | 6 | +16 | 44 |
| 2.32 | 74% | 21% | 26% | 79% | 47% | 21% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | US Citta di Palermo![]() US Citta di PalermoSerie B (Div. 2) Poz. Lige 4 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 12-4-3 | 18 | 5 | +13 | 40 |
| 2.11 | 79% | 11% | 26% | 84% | 32% | 5% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Frosinone Calcio![]() Frosinone CalcioSerie B (Div. 2) Poz. Lige 2 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 10-7-2 | 16 | 5 | +11 | 37 |
| 1.95 | 79% | 11% | 37% | 74% | 37% | 0% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | SS Juve Stabia![]() SS Juve StabiaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 7 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 9-8-2 | 13 | 5 | +8 | 35 |
| 1.84 | 79% | 11% | 42% | 68% | 26% | 0% | 0.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Modena FC![]() Modena FCSerie B (Div. 2) Poz. Lige 6 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 20 | 9-8-3 | 10 | 5 | +5 | 35 |
| 1.75 | 80% | 5% | 50% | 65% | 10% | 0% | 0.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | US Avellino![]() US AvellinoSerie B (Div. 2) Poz. Lige 8 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 8-9-2 | 11 | 7 | +4 | 33 |
| 1.74 | 74% | 16% | 47% | 63% | 26% | 5% | 0.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | SS Monza 1912![]() SS Monza 1912Serie B (Div. 2) Poz. Lige 3 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 7-10-2 | 13 | 6 | +7 | 31 |
| 1.63 | 68% | 21% | 47% | 63% | 26% | 5% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Catanzaro Calcio 2011![]() Catanzaro Calcio 2011Serie B (Div. 2) Poz. Lige 5 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 20 | 8-6-6 | 15 | 14 | +1 | 30 |
| 1.50 | 55% | 25% | 40% | 80% | 40% | 20% | 1.45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | ACD Virtus Entella![]() ACD Virtus EntellaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 14 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 7-8-4 | 9 | 6 | +3 | 29 |
| 1.53 | 74% | 5% | 58% | 63% | 16% | 0% | 0.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Mantova FC![]() Mantova FCSerie B (Div. 2) Poz. Lige 11 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-7-6 | 12 | 13 | -1 | 25 |
| 1.32 | 58% | 21% | 47% | 74% | 37% | 16% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | AC Cesena![]() AC CesenaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 10 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-8-6 | 14 | 16 | -2 | 23 |
| 1.21 | 47% | 32% | 42% | 79% | 47% | 16% | 1.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Delfino Pescara 1936![]() Delfino Pescara 1936Serie B (Div. 2) Poz. Lige 19 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 4-10-5 | 11 | 11 | 0 | 22 |
| 1.16 | 47% | 26% | 53% | 74% | 42% | 0% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | FC Sudtirol![]() FC SudtirolSerie B (Div. 2) Poz. Lige 16 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-7-7 | 11 | 10 | +1 | 22 |
| 1.16 | 53% | 11% | 68% | 68% | 32% | 11% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Carrarese Calcio![]() Carrarese CalcioSerie B (Div. 2) Poz. Lige 12 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-13-3 | 9 | 8 | +1 | 22 |
| 1.16 | 68% | 21% | 63% | 47% | 26% | 11% | 0.89 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | FC Bari 1908![]() FC Bari 1908Serie B (Div. 2) Poz. Lige 17 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-11-5 | 10 | 11 | -1 | 20 |
| 1.05 | 58% | 21% | 63% | 58% | 37% | 5% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Empoli FC![]() Empoli FCSerie B (Div. 2) Poz. Lige 15 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 4-8-7 | 9 | 14 | -5 | 20 |
| 1.05 | 37% | 26% | 63% | 74% | 37% | 11% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | AC Reggiana 1919![]() AC Reggiana 1919Serie B (Div. 2) Poz. Lige 18 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-11-5 | 12 | 13 | -1 | 20 |
| 1.05 | 37% | 42% | 42% | 79% | 47% | 5% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | UC Sampdoria![]() UC SampdoriaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 13 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-10-6 | 6 | 10 | -4 | 19 |
| 1.00 | 58% | 11% | 74% | 58% | 16% | 5% | 0.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | ASD Spezia Calcio 2008![]() ASD Spezia Calcio 2008Serie B (Div. 2) Poz. Lige 20 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-7-9 | 11 | 17 | -6 | 16 |
| 0.84 | 26% | 32% | 58% | 84% | 37% | 16% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Calcio Padova Spa![]() Calcio Padova SpaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 9 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-10-7 | 8 | 13 | -5 | 16 |
| 0.84 | 37% | 26% | 63% | 74% | 26% | 5% | 1.11 |
U gostima / Tablica poluvrijeme (Serie B)
| # | Tim | OU Odigrane utakmice | P - R - G (HT) Pobjeda - remi - poraz na poluvremenu | GZ Golovi za (GZ). Broj golova koje je postigao ova momčad. | PG Golovi protiv (PG). Broj golova koje je ova momčad primila. | GR Gol razlika (GR). Postignuti golovi - primljeni golovi | Bod. | Zadnjih 5 (HT) | BPU (HT) | ČO Bez gola (ČO). Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica. * Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu. | ODG Obje momčadi postižu gol (ODG). Popis momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su obje momčadi postigle gol. Statistika samo sa momomčadi iz domaće lige. *Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovaj ODG poredak. | FTS Neuspješno postizanje pogotka (FTS). Utakmice u kojima ova momčad nije uspjela postići pogodak. | 0.5+ Više od 0.5 (0.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 0,5 (tj.: 1, 2 ili 3 gola) | 1.5+ Više od 1.5 (1.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 1,5 (tj.: 2, 3 ili 4 gola) | 2.5+ Više od 2.5 (2.5+). Broj ili postotak utakmica gdje je ukupni broj golova završio više od 2,5 (tj.: 3, 4 ili 5 golova) | Pr. Prosječni broj golova po utakmici (AVG). Prosječan broj ukupnih golova po utakmici. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Venezia FC![]() Venezia FCSerie B (Div. 2) Poz. Lige 1 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 10-7-2 | 16 | 6 | +10 | 37 |
| 1.95 | 68% | 21% | 37% | 74% | 32% | 11% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Frosinone Calcio![]() Frosinone CalcioSerie B (Div. 2) Poz. Lige 2 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 9-7-3 | 18 | 9 | +9 | 34 |
| 1.79 | 63% | 21% | 37% | 79% | 37% | 11% | 1.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Catanzaro Calcio 2011![]() Catanzaro Calcio 2011Serie B (Div. 2) Poz. Lige 5 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 7-8-4 | 13 | 10 | +3 | 29 |
| 1.53 | 53% | 32% | 42% | 74% | 32% | 16% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Delfino Pescara 1936![]() Delfino Pescara 1936Serie B (Div. 2) Poz. Lige 19 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 7-6-6 | 13 | 11 | +2 | 27 |
| 1.42 | 53% | 26% | 42% | 79% | 32% | 16% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | SS Juve Stabia![]() SS Juve StabiaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 7 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 20 | 6-8-6 | 12 | 11 | +1 | 26 |
| 1.30 | 55% | 20% | 50% | 75% | 35% | 5% | 1.15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | US Citta di Palermo![]() US Citta di PalermoSerie B (Div. 2) Poz. Lige 4 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-7-6 | 8 | 7 | +1 | 25 |
| 1.32 | 63% | 5% | 63% | 68% | 11% | 0% | 0.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | SS Monza 1912![]() SS Monza 1912Serie B (Div. 2) Poz. Lige 3 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-10-4 | 12 | 10 | +2 | 25 |
| 1.32 | 58% | 21% | 53% | 68% | 37% | 5% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Modena FC![]() Modena FCSerie B (Div. 2) Poz. Lige 6 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 6-4-9 | 12 | 13 | -1 | 22 |
| 1.16 | 42% | 16% | 58% | 84% | 37% | 11% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Mantova FC![]() Mantova FCSerie B (Div. 2) Poz. Lige 11 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-6-8 | 9 | 14 | -5 | 21 |
| 1.11 | 47% | 11% | 68% | 74% | 42% | 5% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | AC Cesena![]() AC CesenaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 10 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 4-9-6 | 8 | 10 | -2 | 21 |
| 1.11 | 53% | 21% | 63% | 63% | 21% | 11% | 0.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | FC Bari 1908![]() FC Bari 1908Serie B (Div. 2) Poz. Lige 17 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-12-4 | 10 | 12 | -2 | 21 |
| 1.11 | 47% | 37% | 53% | 63% | 42% | 11% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | FC Sudtirol![]() FC SudtirolSerie B (Div. 2) Poz. Lige 16 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 5-5-9 | 7 | 15 | -8 | 20 |
| 1.05 | 47% | 11% | 63% | 79% | 26% | 5% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Empoli FC![]() Empoli FCSerie B (Div. 2) Poz. Lige 15 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-14-3 | 10 | 9 | +1 | 20 |
| 1.05 | 53% | 32% | 58% | 58% | 42% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | US Avellino![]() US AvellinoSerie B (Div. 2) Poz. Lige 8 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 20 | 2-11-7 | 9 | 18 | -9 | 17 |
| 0.85 | 45% | 20% | 70% | 65% | 45% | 15% | 1.35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | AC Reggiana 1919![]() AC Reggiana 1919Serie B (Div. 2) Poz. Lige 18 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-8-8 | 8 | 16 | -8 | 17 |
| 0.89 | 37% | 26% | 63% | 74% | 37% | 11% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | ASD Spezia Calcio 2008![]() ASD Spezia Calcio 2008Serie B (Div. 2) Poz. Lige 20 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-11-6 | 8 | 13 | -5 | 17 |
| 0.89 | 37% | 32% | 58% | 74% | 37% | 0% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Calcio Padova Spa![]() Calcio Padova SpaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 9 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 3-8-8 | 8 | 14 | -6 | 17 |
| 0.89 | 53% | 11% | 74% | 63% | 26% | 11% | 1.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | UC Sampdoria![]() UC SampdoriaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 13 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-10-7 | 3 | 12 | -9 | 16 |
| 0.84 | 58% | 5% | 84% | 53% | 21% | 5% | 0.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | ACD Virtus Entella![]() ACD Virtus EntellaSerie B (Div. 2) Poz. Lige 14 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-9-8 | 5 | 13 | -8 | 15 |
| 0.79 | 47% | 11% | 79% | 63% | 21% | 5% | 0.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Carrarese Calcio![]() Carrarese CalcioSerie B (Div. 2) Poz. Lige 12 / 20 Italija
Želite li ovdje vidjeti statistiku kornera, kartona, FTS, Više od 2.5 ~ 3.5? | 19 | 2-7-10 | 6 | 17 | -11 | 13 |
| 0.68 | 32% | 16% | 74% | 79% | 32% | 5% | 1.21 |
Tablica poluvrijeme - Italija
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 1
- Divizija 4
- Divizija 3
- Divizija 3
- Divizija 3
- Divizija 3
- Divizija 2
- Divizija 4



















