Loading

CD Cayón Logo

Cayón
(25%)

8
Αγώνες

25%
25%
50%

2 Νίκες

2 Ισοπαλίες(25%)

4 Νίκες

Τα δεδομένα για CD Cayón εναντίον Λαρέδο's δείχνουν πως από τους 8 αγώνες που έχουν παίξει, η CD Cayón έχει κερδίσει 2 φορές και η Λαρέδο έχει κερδίσει 4 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 2 φορές μεταξύ των CD Cayón και Λαρέδο.

38%Πάνω από 1.5
3 / 8 Αγώνες
0%Πάνω από 2.5
0 / 8 Αγώνες
0%Πάνω από 3.5
0 / 8 Αγώνες
13%BTTS
1 / 8 Αγώνες
38%Ανέπαφη Εστία
CD Cayón
63%Ανέπαφη Εστία
Λαρέδο

Όλες οι Προβλέψεις- CD Cayón vs Λαρέδο

29%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 50%
72%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 79%
22%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 41%
2.22Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 2.67
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις CD Cayón και Λαρέδο κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Συνολικά
 
Φόρμα - Συνολικά
CD Cayón Logo
2.00
  • W
    CD Atlético Mineros Reocín

    CD Atletico Mineros Reocin

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    19/9 07:30

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Cayón

    CD Cayón

  • D
    CD Cayón

    CD Cayón

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    27/9 08:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Sámano

    UD Sámano

  • W
    Velarde CF

    Βελάρδε Καμάργκο

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    03/10 07:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Cayón

    CD Cayón

  • D
    CD Cayón

    CD Cayón

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    11/10 08:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Torina

    SD Torina

  • W
    CD Bezana

    Μπεθάνα

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    17/10 08:30

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Cayón

    CD Cayón

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Μπεθάνα
CD Cayón
CD Cayón
SD Torina
Βελάρδε Καμάργκο
CD Cayón
CD Cayón
UD Sámano
CD Atletico Mineros Reocin
CD Cayón
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Λαρέδο logoΛαρέδο είναι +29% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

2.57
  • W
    CD Laredo

    Λαρέδο

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    20/9 03:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Unión Montañesa Escobedo

    Εσκομπέδο

  • W
    CD Naval

    CD Naval

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    26/9 09:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Laredo

    Λαρέδο

  • W
    CD Laredo

    Λαρέδο

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    03/10 08:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Barquereño

    CD Barquereño

  • W
    CF Vimenor

    CF Vimenor

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    10/10 09:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Laredo

    Λαρέδο

  • W
    CD Laredo

    Λαρέδο

    Τερτσέρα - Γκρούπ 3

    17/10 09:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Guarnizo

    Γκουαρνίσο

CD Laredo Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Λαρέδο
Γκουαρνίσο
CF Vimenor
Λαρέδο
Λαρέδο
CD Barquereño
CD Naval
Λαρέδο
Λαρέδο
Εσκομπέδο
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

Λαρέδο είναι +157% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Cayón
1 Γκόλ/ Αγώνα

CD Cayón (Εντός Έδρας)

CD Laredo
2.57 Γκόλ/ Αγώνα

Λαρέδο (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιCayónCD Laredo
Πάνω από 0.571%100%
Πάνω από 1.528%86%
Πάνω από 2.50%43%
Πάνω από 3.50%28%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν29%0%
Σκόραραν στο 1H/2HCayónCD Laredo
Σκορ στο 1ο Ημ.29%86%
Σκορ στο 2ο Ημ.72%86%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα28%71%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.0.291
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.0.711.57

* Τα στατιστικά συμπεριλαμβάνουν τους εντός και εκτός έδρας αγώνες που έχουν παίξει οι CD Cayón , Λαρέδο.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

CD Cayón είναι +97% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Cayón
0.29 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Cayón (Εντός Έδρας)

CD Laredo
0.57 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Λαρέδο (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναCayónCD Laredo
Πάνω από 0.528%28%
Πάνω από 1.50%28%
Πάνω από 2.50%0%
Πάνω από 3.50%0%
Ανέπαφη Εστία71%71%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοCayónCD Laredo
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ86%71%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ86%86%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.140.43
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.140.14

* Τα δεδομένα γκολ που δέχτηκαν συμπεριλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες των CD Cayón και Λαρέδο.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

CD Cayón και Λαρέδο's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Πάνω από 0.586%100%93%
Πάνω από 1.543%100%72%
Πάνω από 2.50%57%29%
Πάνω από 3.50%29%15%
Πάνω από 4.50%14%7%
BTTS14%29%22%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη0%14%7%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία14%0%7%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%28%14%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%28%14%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)CayónCD LaredoΜέσος Όρος
Κάτω από 0.514%0%7%
Κάτω από 1.557%0%29%
Κάτω από 2.5100%43%72%
Κάτω από 3.5100%71%86%
Κάτω από 4.5100%86%93%
1H/2HCayónCD LaredoΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.557%0%29%
1H Κάτω από 1.5100%71%86%
1H Κάτω από 2.5100%86%93%
2H Κάτω από 0.529%14%22%
2H Κάτω από 1.586%44%65%
2H Κάτω από 2.5100%72%86%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των CD Cayón και Λαρέδο

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοCayónCD LaredoΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοCayónCD LaredoΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις CD Cayón και Λαρέδο. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 3 για 58 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 3 Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες CD Cayón και Λαρέδο ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η CD Cayón?

CD Cayón
Σκόραραν σε
71%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η CD Cayón θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
CD Laredo
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
71%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Θα Σκοράρει η Λαρέδο?

CD Cayón
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
71%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η Λαρέδο θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
CD Laredo
Σκόραραν σε
100%
από τους αγώνες (Συνολικά)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των CD Cayón και Λαρέδο

Κάρτες
/αγώνα
CD Cayón
Κάρτες
/αγώνα
Λαρέδο
Κάρτες ΑγώναCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανCayónCD LaredoΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις Λαρέδο και CD Cayón. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 3. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 58 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 3 Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
CD Cayón Logo
1.43
Ημίχρονο

Λαρέδο logoΛαρέδο είναι +50% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

2.14
Ημίχρονο
CD Laredo Logo
1H/2H ΦόρμαCayónCD Laredo
1H Νίκες29%71%
2H Νίκες56%71%
1H Ισοπαλίες57%0%
2H Ισοπαλίες43%28%
1H Ήττες14%29%
2H Ήττες0%0%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις CD Cayón και Λαρέδο.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)CayónCD LaredoΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόCayónCD LaredoΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

CD CayónCD Cayón
 
CD Cayón

57%

Σκόραρε πρώτη σε 4 / 7 αγώνες

ΛαρέδοΛαρέδο
 
Λαρέδο

86%

Σκόραρε πρώτη σε 6 / 7 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των CD Cayón και Λαρέδο's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'CayónCD Laredo
0 - 10 Λεπτά'11%9%
11 - 20 Λεπτά'11%5%
21 - 30 Λεπτά'0%9%
31 - 40 Λεπτά'0%18%
41 - 50 Λεπτά'11%14%
51 - 60 Λεπτά'22%9%
61 - 70 Λεπτά'22%0%
71 - 80 Λεπτά'0%5%
81 - 90 Λεπτά'22%32%
Ανά 15 Λεπτά'CayónCD Laredo
0 - 15 Λεπτά'22%14%
16 - 30 Λεπτά'0%9%
31 - 45 Λεπτά'11%23%
46 - 60 Λεπτά'22%18%
61 - 75 Λεπτά'22%5%
76 - 90 Λεπτά'22%32%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'CayónCD Laredo
0 - 10 Λεπτά'14%11%
11 - 20 Λεπτά'14%0%
21 - 30 Λεπτά'0%11%
31 - 40 Λεπτά'0%11%
41 - 50 Λεπτά'0%17%
51 - 60 Λεπτά'14%11%
61 - 70 Λεπτά'28%0%
71 - 80 Λεπτά'0%6%
81 - 90 Λεπτά'28%33%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'CayónCD Laredo
0 - 15 Λεπτά'28%11%
16 - 30 Λεπτά'0%11%
31 - 45 Λεπτά'0%17%
46 - 60 Λεπτά'14%22%
61 - 75 Λεπτά'28%6%
76 - 90 Λεπτά'28%33%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'CayónCD Laredo
0 - 10 Λεπτά'0%0%
11 - 20 Λεπτά'0%25%
21 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 40 Λεπτά'0%50%
41 - 50 Λεπτά'50%0%
51 - 60 Λεπτά'50%0%
61 - 70 Λεπτά'0%0%
71 - 80 Λεπτά'0%0%
81 - 90 Λεπτά'0%25%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'CayónCD Laredo
0 - 15 Λεπτά'0%25%
16 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 45 Λεπτά'50%50%
46 - 60 Λεπτά'50%0%
61 - 75 Λεπτά'0%0%
76 - 90 Λεπτά'0%25%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα9.0013.5011.00
Τιμή Μετατροπής Σουτ11%17%14%
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα4.007.506.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα5.006.006.00
Σουτ Ανά Γκολ που Σημειώθηκε9.006.008
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.50%75%38%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.50%50%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.50%50%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%50%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%50%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%25%13%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+50%75%63%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+50%75%63%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+50%50%50%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+0%50%25%
Σουτ ΑγώναCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.50%25%13%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.50%25%13%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.50%25%13%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.550%75%63%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.550%75%63%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.550%50%50%
Στατιστικά ΟφσάιντCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα4.004.004.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ100%67%84%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ100%67%84%
Διάφορα ΣτατιστικάCayónCD LaredoΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα11.0012.0012.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα91613.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας56%54%55%
Ισοπαλία % στη Λήξη29%0%15%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

Πίνακας Πρωταθλήματος

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Λαρέδο

7

86%

18

4

14

18

3.14

2

 Τροπεσόν

6

100%

13

3

10

18

2.67

3

 Μπεθάνα

7

71%

12

6

6

16

2.57

4

 CD Cayón

7

57%

7

2

5

14

1.29

5

 UD Sámano

6

50%

14

6

8

11

3.33

6

 SD Revilla

6

50%

13

8

5

11

3.50

7

 SD Torina

6

33%

8

2

6

10

1.67

8

 CF Vimenor

6

50%

7

5

2

10

2.00

9

 CD Atletico Mineros Reocin

7

43%

9

15

-6

9

3.43

10

 Κάστρο

7

29%

9

10

-1

8

2.71

11

 Selaya FC

6

33%

5

8

-3

7

2.17

12

 SD Solares

6

17%

5

8

-3

5

2.17

13

 Γκουαρνίσο

7

14%

9

14

-5

5

3.29

14

 Εσκομπέδο

7

14%

5

13

-8

5

2.57

15

 Ατλέτικο Αλμπερίτσια

6

17%

7

11

-4

4

3.00

16

 CD Barquereño

6

17%

3

11

-8

4

2.33

17

 Βελάρδε Καμάργκο

7

14%

5

14

-9

4

2.71

18

 CD Naval

6

0%

6

15

-9

2

3.50

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Λαρέδο

7

86%

18

4

14

18

3.14

2

 Τροπεσόν

6

100%

13

3

10

18

2.67

3

 Μπεθάνα

7

71%

12

6

6

16

2.57

4

 CD Cayón

7

57%

7

2

5

14

1.29

5

 UD Sámano

6

50%

14

6

8

11

3.33

6

 SD Revilla

6

50%

13

8

5

11

3.50

7

 SD Torina

6

33%

8

2

6

10

1.67

8

 CF Vimenor

6

50%

7

5

2

10

2.00

9

 CD Atletico Mineros Reocin

7

43%

9

15

-6

9

3.43

10

 Κάστρο

7

29%

9

10

-1

8

2.71

11

 Selaya FC

6

33%

5

8

-3

7

2.17

12

 SD Solares

6

17%

5

8

-3

5

2.17

13

 Γκουαρνίσο

7

14%

9

14

-5

5

3.29

14

 Εσκομπέδο

7

14%

5

13

-8

5

2.57

15

 Ατλέτικο Αλμπερίτσια

6

17%

7

11

-4

4

3.00

16

 CD Barquereño

6

17%

3

11

-8

4

2.33

17

 Βελάρδε Καμάργκο

7

14%

5

14

-9

4

2.71

18

 CD Naval

6

0%

6

15

-9

2

3.50

* Tercera Group 3 Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
●Σύντομα
●Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!