Loading

Universidad del Sureste FC logo
1.30
WLWDW
Universidad del Sureste FC
1.00
DDLWL
Pavones ADMC
Pavones ADMC logo
Εμφανίζονται στατιστικά από τους τελευταίους 10 αγώνες αφού πρόκειται για αγώνα στην αρχή της σεζόν. Προβολή Στατιστικών Σεζόν

2
Αγώνες

50%
50%
0%

1 Νίκες

1 Ισοπαλίες(50%)

Τα δεδομένα για Universidad del Sureste FC εναντίον Pavones ADMC's δείχνουν πως από τους 2 αγώνες που έχουν παίξει, η Universidad del Sureste FC έχει κερδίσει 1 φορές και η Pavones ADMC έχει κερδίσει 0 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 1 φορές μεταξύ των Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC.

50%Πάνω από 1.5
1 / 2 Αγώνες
50%Πάνω από 2.5
1 / 2 Αγώνες
0%Πάνω από 3.5
0 / 2 Αγώνες
50%BTTS
1 / 2 Αγώνες
50%Ανέπαφη Εστία
Universidad del Sureste FC
50%Ανέπαφη Εστία
Pavones ADMC

Universidad del Sureste FC vs Pavones ADMC Προηγούμενα Αποτελέσματα

Όλες οι Προβλέψεις- Universidad del Sureste FC vs Pavones ADMC

65%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
95%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
65%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0%
3Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 0
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Συνολικά
 
Φόρμα - Συνολικά
Universidad del Sureste FC Logo
1.30
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Universidad del Sureste FC
Pavones ADMC
Centro de Formación Chiapas Fútbol
Universidad del Sureste FC
Universidad del Sureste FC
Alebrijes de Oaxaca FC
Cruz Azul Lagunas
Ud. del Sureste
Ud. del Sureste
Artesanos Bajos
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Universidad del Sureste FC logoUniversidad del Sureste FC είναι +30% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

1.00
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
Pavones ADMC Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Universidad del Sureste FC
Pavones ADMC
Pavones
Universidad Euroamericana FC
Felinos 48 AC
Pavones ADMC
Tapachula II
Pavones ADMC
Pavones ADMC
Centro de Formación Chiapas Fútbol
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

Universidad del Sureste FC είναι +8% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Ud. del Sureste
1.3 Γκόλ/ Αγώνα

Universidad del Sureste FC (Εντός Έδρας)

Pavones
1.2 Γκόλ/ Αγώνα

Pavones ADMC (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιUd. del SurestePavones
Πάνω από 0.560%90%
Πάνω από 1.550%20%
Πάνω από 2.510%10%
Πάνω από 3.510%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν40%10%
Σκόραραν στο 1H/2HUd. del SurestePavones
Σκορ στο 1ο Ημ.0%0%
Σκορ στο 2ο Ημ.0%67%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα0%0%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.00
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.0.000.67

* Τα στατιστικά συμπεριλαμβάνουν τους εντός και εκτός έδρας αγώνες που έχουν παίξει οι Universidad del Sureste FC , Pavones ADMC.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

Universidad del Sureste FC είναι +11% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Ud. del Sureste
1.8 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Universidad del Sureste FC (Εντός Έδρας)

Pavones
2 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Pavones ADMC (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναUd. del SurestePavones
Πάνω από 0.580%100%
Πάνω από 1.550%50%
Πάνω από 2.520%20%
Πάνω από 3.520%20%
Ανέπαφη Εστία20%0%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοUd. del SurestePavones
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ50%33%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ50%33%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.51.67
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο2.000.67

* Τα δεδομένα γκολ που δέχτηκαν συμπεριλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες των Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5100%100%100%
Πάνω από 1.590%100%95%
Πάνω από 2.570%60%65%
Πάνω από 3.540%30%35%
Πάνω από 4.510%20%15%
BTTS40%90%65%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη20%20%20%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία10%40%25%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.540%50%45%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.530%10%20%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)Ud. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Κάτω από 0.50%0%0%
Κάτω από 1.510%0%5%
Κάτω από 2.530%40%35%
Κάτω από 3.560%70%65%
Κάτω από 4.590%80%85%
1H/2HUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.550%33%42%
1H Κάτω από 1.5100%33%67%
1H Κάτω από 2.5100%67%84%
2H Κάτω από 0.550%0%25%
2H Κάτω από 1.550%67%59%
2H Κάτω από 2.550%100%75%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Liga TDP για 0 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Liga TDP Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η Universidad del Sureste FC?

Universidad del Sureste FC
Σκόραραν σε
0%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η Universidad del Sureste FC θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
Pavones ADMC
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
0%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Θα Σκοράρει η Pavones ADMC?

Universidad del Sureste FC
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
20%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η Pavones ADMC θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
Pavones ADMC
Σκόραραν σε
0%
από τους αγώνες (Συνολικά)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC

Κάρτες
/αγώνα
Universidad del Sureste FC
Κάρτες
/αγώνα
Pavones ADMC
Κάρτες ΑγώναUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις Pavones ADMC και Universidad del Sureste FC. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Liga TDP. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 0 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Liga TDP Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
Universidad del Sureste FC Logo
0.50
Ημίχρονο

Universidad del Sureste FC logoUniversidad del Sureste FC είναι +52% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

0.33
Ημίχρονο
Pavones ADMC Logo
1H/2H ΦόρμαUd. del SurestePavones
1H Νίκες0%0%
2H Νίκες0%33%
1H Ισοπαλίες50%33%
2H Ισοπαλίες50%33%
1H Ήττες50%67%
2H Ήττες50%33%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)Ud. del SurestePavonesΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

Universidad del Sureste FCUniversidad del Sureste FC
 
Universidad del Sureste FC

20%

Σκόραρε πρώτη σε 2 / 10 αγώνες

Pavones ADMCPavones ADMC
 
Pavones ADMC

10%

Σκόραρε πρώτη σε 1 / 10 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των Universidad del Sureste FC και Pavones ADMC's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'Ud. del SurestePavones
0 - 10 Λεπτά'3%0%
11 - 20 Λεπτά'0%3%
21 - 30 Λεπτά'0%3%
31 - 40 Λεπτά'0%3%
41 - 50 Λεπτά'3%6%
51 - 60 Λεπτά'3%3%
61 - 70 Λεπτά'3%0%
71 - 80 Λεπτά'0%3%
81 - 90 Λεπτά'3%6%
Ανά 15 Λεπτά'Ud. del SurestePavones
0 - 15 Λεπτά'3%0%
16 - 30 Λεπτά'0%6%
31 - 45 Λεπτά'0%9%
46 - 60 Λεπτά'6%3%
61 - 75 Λεπτά'3%3%
76 - 90 Λεπτά'3%6%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'Ud. del SurestePavones
0 - 10 Λεπτά'0%0%
11 - 20 Λεπτά'0%0%
21 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 40 Λεπτά'0%0%
41 - 50 Λεπτά'0%0%
51 - 60 Λεπτά'0%8%
61 - 70 Λεπτά'0%0%
71 - 80 Λεπτά'0%0%
81 - 90 Λεπτά'0%8%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'Ud. del SurestePavones
0 - 15 Λεπτά'0%0%
16 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 45 Λεπτά'0%0%
46 - 60 Λεπτά'0%8%
61 - 75 Λεπτά'0%0%
76 - 90 Λεπτά'0%8%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'Ud. del SurestePavones
0 - 10 Λεπτά'6%0%
11 - 20 Λεπτά'0%5%
21 - 30 Λεπτά'0%5%
31 - 40 Λεπτά'0%5%
41 - 50 Λεπτά'6%10%
51 - 60 Λεπτά'6%0%
61 - 70 Λεπτά'6%0%
71 - 80 Λεπτά'0%5%
81 - 90 Λεπτά'6%5%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'Ud. del SurestePavones
0 - 15 Λεπτά'6%0%
16 - 30 Λεπτά'0%10%
31 - 45 Λεπτά'0%15%
46 - 60 Λεπτά'11%0%
61 - 75 Λεπτά'6%5%
76 - 90 Λεπτά'6%5%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα0.007.334.00
Τιμή Μετατροπής ΣουτΜη διαθέσιμο9%4%
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα0.003.002.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα0.004.332.00
Σουτ Ανά Γκολ που ΣημειώθηκεΜη διαθέσιμο11.005
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.50%33%17%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.50%33%17%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.50%33%17%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+0%33%17%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+0%0%0%
Σουτ ΑγώναUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.50%33%17%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.50%33%17%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.50%33%17%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.50%67%34%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.50%67%34%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.50%33%17%
Στατιστικά ΟφσάιντUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα0.000.000.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ0%0%0%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ0%0%0%
Διάφορα ΣτατιστικάUd. del SurestePavonesΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα0.000.000.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα000.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας0%48%24%
Ισοπαλία % στη Λήξη10%40%25%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

Πίνακας Πρωταθλήματος

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Academia Dragones

0

0%

0

0

0

0

0

2

 Alebrijes de Oaxaca FC

0

0%

0

0

0

0

0

3

 Antequera FC

0

0%

0

0

0

0

0

4

 Centro de Formación Chiapas Fútbol

0

0%

0

0

0

0

0

5

 Chapulineros II

0

0%

0

0

0

0

0

6

 Dragones de Oaxaca II

0

0%

0

0

0

0

0

7

 Felinos 48 AC

0

0%

0

0

0

0

0

8

 FC Iguanas

0

0%

0

0

0

0

0

9

 Jaguares II

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Club Lechuzas UPGCH

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Club Lobos ITECA

0

0%

0

0

0

0

0

12

 Pavones ADMC

0

0%

0

0

0

0

0

13

 Plataneros Tabasco

0

0%

0

0

0

0

0

14

 Pro Training Camp FC

0

0%

0

0

0

0

0

15

 Tapachula II

0

0%

0

0

0

0

0

16

 Universidad del Sureste FC

0

0%

0

0

0

0

0

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Academia Dragones

0

0%

0

0

0

0

0

2

 Alebrijes de Oaxaca FC

0

0%

0

0

0

0

0

3

 Antequera FC

0

0%

0

0

0

0

0

4

 Centro de Formación Chiapas Fútbol

0

0%

0

0

0

0

0

5

 Chapulineros II

0

0%

0

0

0

0

0

6

 Dragones de Oaxaca II

0

0%

0

0

0

0

0

7

 Felinos 48 AC

0

0%

0

0

0

0

0

8

 FC Iguanas

0

0%

0

0

0

0

0

9

 Jaguares II

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Club Lechuzas UPGCH

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Club Lobos ITECA

0

0%

0

0

0

0

0

12

 Pavones ADMC

0

0%

0

0

0

0

0

13

 Plataneros Tabasco

0

0%

0

0

0

0

0

14

 Pro Training Camp FC

0

0%

0

0

0

0

0

15

 Tapachula II

0

0%

0

0

0

0

0

16

 Universidad del Sureste FC

0

0%

0

0

0

0

0

* Liga TDP Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!