Loading

Club Novillos Neza logo
1.10
WLLWL
Club Novillos Neza
0.90
LLLDL
CD Halcones de Rayón
CD Halcones de Rayón logo
Εμφανίζονται στατιστικά από τους τελευταίους 10 αγώνες αφού πρόκειται για αγώνα στην αρχή της σεζόν. Προβολή Στατιστικών Σεζόν

8
Αγώνες

25%
25%
50%

2 Νίκες

2 Ισοπαλίες(25%)

4 Νίκες

Τα δεδομένα για Club Novillos Neza εναντίον CD Halcones de Rayón's δείχνουν πως από τους 8 αγώνες που έχουν παίξει, η Club Novillos Neza έχει κερδίσει 2 φορές και η CD Halcones de Rayón έχει κερδίσει 4 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 2 φορές μεταξύ των Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón.

88%Πάνω από 1.5
7 / 8 Αγώνες
50%Πάνω από 2.5
4 / 8 Αγώνες
13%Πάνω από 3.5
1 / 8 Αγώνες
63%BTTS
5 / 8 Αγώνες
13%Ανέπαφη Εστία
Club Novillos Neza
38%Ανέπαφη Εστία
CD Halcones de Rayón

Όλες οι Προβλέψεις- Club Novillos Neza vs CD Halcones de Rayón

65%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 64%
80%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 81%
55%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 53%
3Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 3.45
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Συνολικά
 
Φόρμα - Συνολικά
Club Novillos Neza Logo
1.10
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Club Novillos Neza
Valle de Xico FC
Aragon FC CA Aragon II
Club Novillos Neza
FormaFutIntegral AC
Club Novillos Neza
Club Novillos Neza
Alebrijes CDMX

2025/2026

Club Novillos Neza
Arietes Futbol Club
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Club Novillos Neza logoClub Novillos Neza είναι +22% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

0.90
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
CD Halcones de Rayón Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

CD Halcones de Rayón
Around Soccer
Club Deportivo Mexiquense FC
CD Halcones de Rayón
CD Halcones de Rayón
FC Politécnico
Oceanía FC
CD Halcones de Rayón
CD Halcones de Rayón
Valle de Xico FC
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

Club Novillos Neza είναι +129% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Novillos Neza
1.6 Γκόλ/ Αγώνα

Club Novillos Neza (Εντός Έδρας)

Halcones de Rayón
0.7 Γκόλ/ Αγώνα

CD Halcones de Rayón (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιNovillos NezaHalcones de Rayón
Πάνω από 0.590%50%
Πάνω από 1.540%20%
Πάνω από 2.530%0%
Πάνω από 3.50%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν10%50%
Σκόραραν στο 1H/2HNovillos NezaHalcones de Rayón
Σκορ στο 1ο Ημ.33%0%
Σκορ στο 2ο Ημ.67%0%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα33%0%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.0.330
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.1.000.00

* Τα στατιστικά συμπεριλαμβάνουν τους εντός και εκτός έδρας αγώνες που έχουν παίξει οι Club Novillos Neza , CD Halcones de Rayón.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

Club Novillos Neza είναι +18% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Novillos Neza
1.7 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Club Novillos Neza (Εντός Έδρας)

Halcones de Rayón
2 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Halcones de Rayón (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναNovillos NezaHalcones de Rayón
Πάνω από 0.570%80%
Πάνω από 1.560%50%
Πάνω από 2.530%30%
Πάνω από 3.510%10%
Ανέπαφη Εστία30%20%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοNovillos NezaHalcones de Rayón
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ67%100%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ67%100%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.330
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.330.00

* Τα δεδομένα γκολ που δέχτηκαν συμπεριλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες των Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Πάνω από 0.590%90%90%
Πάνω από 1.590%70%80%
Πάνω από 2.580%50%65%
Πάνω από 3.540%20%30%
Πάνω από 4.520%10%15%
BTTS70%40%55%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη10%10%10%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία10%20%15%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.560%30%45%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.520%20%20%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)Novillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Κάτω από 0.510%10%10%
Κάτω από 1.510%30%20%
Κάτω από 2.520%50%35%
Κάτω από 3.560%80%70%
Κάτω από 4.580%90%85%
1H/2HNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.533%100%67%
1H Κάτω από 1.5100%100%100%
1H Κάτω από 2.5100%100%100%
2H Κάτω από 0.533%100%67%
2H Κάτω από 1.533%100%67%
2H Κάτω από 2.5100%100%100%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Liga TDP για 429 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Liga TDP Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η Club Novillos Neza?

Club Novillos Neza
Σκόραραν σε
90%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Υψηλή Πιθανότητα

Υπάρχει Υψηλή Πιθανότητα ότι η Club Novillos Neza θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
CD Halcones de Rayón
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
20%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Θα Σκοράρει η CD Halcones de Rayón?

Club Novillos Neza
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
30%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η CD Halcones de Rayón θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
CD Halcones de Rayón
Σκόραραν σε
50%
από τους αγώνες (Συνολικά)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón

Κάρτες
/αγώνα
Club Novillos Neza
Κάρτες
/αγώνα
CD Halcones de Rayón
Κάρτες ΑγώναNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις CD Halcones de Rayón και Club Novillos Neza. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Liga TDP. Σημειώθηκαν 14 κάρτες σε 429 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Liga TDP Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
Club Novillos Neza Logo
1.33
Ημίχρονο

Club Novillos Neza logoClub Novillos Neza είναι +33% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

1.00
Ημίχρονο
CD Halcones de Rayón Logo
1H/2H ΦόρμαNovillos NezaHalcones de Rayón
1H Νίκες33%0%
2H Νίκες33%0%
1H Ισοπαλίες33%100%
2H Ισοπαλίες67%100%
1H Ήττες33%0%
2H Ήττες0%0%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)Novillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

Club Novillos NezaClub Novillos Neza
 
Club Novillos Neza

20%

Σκόραρε πρώτη σε 2 / 10 αγώνες

CD Halcones de RayónCD Halcones de Rayón
 
CD Halcones de Rayón

0%

Σκόραρε πρώτη σε 0 / 10 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των Club Novillos Neza και CD Halcones de Rayón's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'Novillos NezaHalcones de Rayón
0 - 10 Λεπτά'0%0%
11 - 20 Λεπτά'3%0%
21 - 30 Λεπτά'3%0%
31 - 40 Λεπτά'0%0%
41 - 50 Λεπτά'0%0%
51 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 70 Λεπτά'3%0%
71 - 80 Λεπτά'0%0%
81 - 90 Λεπτά'9%0%
Ανά 15 Λεπτά'Novillos NezaHalcones de Rayón
0 - 15 Λεπτά'3%0%
16 - 30 Λεπτά'3%0%
31 - 45 Λεπτά'0%0%
46 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 75 Λεπτά'3%0%
76 - 90 Λεπτά'9%0%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'Novillos NezaHalcones de Rayón
0 - 10 Λεπτά'0%0%
11 - 20 Λεπτά'0%0%
21 - 30 Λεπτά'6%0%
31 - 40 Λεπτά'0%0%
41 - 50 Λεπτά'0%0%
51 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 70 Λεπτά'0%0%
71 - 80 Λεπτά'0%0%
81 - 90 Λεπτά'19%0%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'Novillos NezaHalcones de Rayón
0 - 15 Λεπτά'0%0%
16 - 30 Λεπτά'6%0%
31 - 45 Λεπτά'0%0%
46 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 75 Λεπτά'0%0%
76 - 90 Λεπτά'19%0%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'Novillos NezaHalcones de Rayón
0 - 10 Λεπτά'0%0%
11 - 20 Λεπτά'6%0%
21 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 40 Λεπτά'0%0%
41 - 50 Λεπτά'0%0%
51 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 70 Λεπτά'6%0%
71 - 80 Λεπτά'0%0%
81 - 90 Λεπτά'0%0%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'Novillos NezaHalcones de Rayón
0 - 15 Λεπτά'6%0%
16 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 45 Λεπτά'0%0%
46 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 75 Λεπτά'6%0%
76 - 90 Λεπτά'0%0%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα10.500.005.00
Τιμή Μετατροπής Σουτ19%Μη διαθέσιμο9%
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα5.500.003.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα5.000.003.00
Σουτ Ανά Γκολ που Σημειώθηκε5.25Μη διαθέσιμο2
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.550%0%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.550%0%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.550%0%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.550%0%25%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+100%0%50%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+50%0%25%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+50%0%25%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+50%0%25%
Σουτ ΑγώναNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.550%0%25%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.550%0%25%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.550%0%25%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.550%0%25%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.5100%0%50%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.5100%0%50%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.5100%0%50%
Στατιστικά ΟφσάιντNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα0.000.000.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ0%0%0%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ0%0%0%
Διάφορα ΣτατιστικάNovillos NezaHalcones de RayónΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα0.000.000.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα000.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας48%0%24%
Ισοπαλία % στη Λήξη20%30%25%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

Πίνακας Πρωταθλήματος

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Valle de Xico FC

5

80%

10

3

7

13

2.60

2

 FC Politécnico

5

80%

19

7

12

12

5.20

3

 Oceanía FC

5

80%

13

6

7

12

3.80

4

 Alebrijes CDMX

4

75%

12

6

6

9

4.50

5

 Club Deportivo Mexiquense FC

4

50%

11

4

7

8

3.75

6

 FormaFutIntegral AC

4

50%

6

4

2

8

2.50

7

 Heroes de Zaci III

4

50%

9

7

2

7

4.00

8

 Club Aztecas AMF Soccer Aragón

5

40%

7

6

1

7

2.60

9

 Chivas Álamos FC

4

50%

6

6

0

7

3.00

10

 Club Novillos Neza

4

25%

7

11

-4

3

4.50

11

 CD Muxes

5

20%

8

14

-6

3

4.40

12

 Around Soccer

5

20%

5

15

-10

3

4.00

13

 Halcones Zúñiga SC

4

0%

5

9

-4

2

3.50

14

 Aragon FC CA Aragon II

5

0%

6

14

-8

1

4.00

15

 CD Halcones de Rayón

5

0%

3

15

-12

1

3.60

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Valle de Xico FC

5

80%

10

3

7

13

2.60

2

 FC Politécnico

5

80%

19

7

12

12

5.20

3

 Oceanía FC

5

80%

13

6

7

12

3.80

4

 Alebrijes CDMX

4

75%

12

6

6

9

4.50

5

 Club Deportivo Mexiquense FC

4

50%

11

4

7

8

3.75

6

 FormaFutIntegral AC

4

50%

6

4

2

8

2.50

7

 Heroes de Zaci III

4

50%

9

7

2

7

4.00

8

 Club Aztecas AMF Soccer Aragón

5

40%

7

6

1

7

2.60

9

 Chivas Álamos FC

4

50%

6

6

0

7

3.00

10

 Club Novillos Neza

4

25%

7

11

-4

3

4.50

11

 CD Muxes

5

20%

8

14

-6

3

4.40

12

 Around Soccer

5

20%

5

15

-10

3

4.00

13

 Halcones Zúñiga SC

4

0%

5

9

-4

2

3.50

14

 Aragon FC CA Aragon II

5

0%

6

14

-8

1

4.00

15

 CD Halcones de Rayón

5

0%

3

15

-12

1

3.60

* Liga TDP Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
●Σύντομα
●Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!