Regional Cup Baden Πίνακας & Στατιστικά

Regional Cup Baden Logo
Κράτος
Τύπος
Κύπελλο
Ομάδες
113
Αγώνες
104/109 Παίχτηκαν
Εξέλιξη
 
96% ολοκληρωμένο
Τελευταίοι 5 Εντός ΈδραςΕντός Έδρας Φόρμα
Φόρμα
Εκτός ΈδραςΤελευταίοι 5 Εκτός Έδρας
18/7 08:00
  • W
    FC Grünsfeld

    FC Grünsfeld

    Regional Cup Baden

    18/7 08:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    TSV Assamstadt 1947

    TSV Assamstadt 1947

  • W
    Zwingenberg

    Zwingenberg

    Regional Cup Baden

    25/7 07:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Grünsfeld

    FC Grünsfeld

  • W
    FV Fortuna Kirchfeld

    FV Fortuna Kirchfeld

    Regional Cup Baden

    02/8 08:15

    2 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Grünsfeld

    FC Grünsfeld

  • L
    FC Grünsfeld

    FC Grünsfeld

    Regional Cup Baden

    08/8 06:30

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Bruchsal

    Bruchsal

FC Grünsfeld
FC Grünsfeld

FC Grünsfeld

Regional Cup Baden

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • W
  • L
2.25
Εντός Έδρας
  • W
  • L
1.50
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
3.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 75% 50% 100%
ΜΟ 4.50 3.50 5.50
Σκόραραν 2.50 1.00 4.00
Δέχτηκαν 2.00 2.50 1.50
BTTS 75% 50% 100%
CS 0% 0% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

2.25
0.00
TSV Assamstadt 1947
TSV Assamstadt 1947

TSV Assamstadt 1947

Regional Cup Baden

Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
0.00
Εντός Έδρας
    0.00
    Εκτός Έδρας
    • L
    0.00
    Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
    % Νίκης 0% 0% 0%
    ΜΟ 3.00 0.00 3.00
    Σκόραραν 1.00 0.00 1.00
    Δέχτηκαν 2.00 0.00 2.00
    BTTS 100% 0% 100%
    CS 0% 0% 0%

    Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
    Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

    • L
      FC Grünsfeld

      FC Grünsfeld

      Regional Cup Baden

      18/7 08:00

      2 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      TSV Assamstadt 1947

      TSV Assamstadt 1947

    18/7 08:00
    • W
      Neckarsteinach

      Neckarsteinach

      Regional Cup Baden

      18/7 08:00

      2 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      VfB St. Leon

      VfB St. Leon

    • W
      Neckarsteinach

      Neckarsteinach

      Regional Cup Baden

      24/7 10:00

      4 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      FC Mühlhausen

      FC Muhlhausen

    • W
      Neckarsteinach

      Neckarsteinach

      Regional Cup Baden

      02/8 09:00

      6 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      SV 1919 Osterburken

      SV 1919 Osterburken

    • W
      Neckarsteinach

      Neckarsteinach

      Regional Cup Baden

      09/8 08:00

      1 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      VfB Eppingen

      VfB Eppingen

    Neckarsteinach
    Neckarsteinach

    Neckarsteinach

    Regional Cup Baden

    Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

    Γερμανία

    Φόρμα Τελευταία 5 PPG
    Συνολικά
    • W
    • W
    • W
    • W
    3.00
    Εντός Έδρας
    • W
    • W
    • W
    • W
    3.00
    Εκτός Έδρας
      0.00
      Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
      % Νίκης 100% 100% 0%
      ΜΟ 3.50 3.50 0.00
      Σκόραραν 3.25 3.25 0.00
      Δέχτηκαν 0.25 0.25 0.00
      BTTS 25% 25% 0%
      CS 75% 75% 0%

      Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
      Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

      3.00
      0.00
      VfB St. Leon
      VfB St. Leon

      VfB St. Leon

      Regional Cup Baden

      Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

      Γερμανία

      Φόρμα Τελευταία 5 PPG
      Συνολικά
      • L
      0.00
      Εντός Έδρας
        0.00
        Εκτός Έδρας
        • L
        0.00
        Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
        % Νίκης 0% 0% 0%
        ΜΟ 3.00 0.00 3.00
        Σκόραραν 1.00 0.00 1.00
        Δέχτηκαν 2.00 0.00 2.00
        BTTS 100% 0% 100%
        CS 0% 0% 0%

        Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
        Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

        • L
          Neckarsteinach

          Neckarsteinach

          Regional Cup Baden

          18/7 08:00

          2 - 1

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          VfB St. Leon

          VfB St. Leon

        19/7 06:00
        • W
          SpVgg Wallstadt

          SpVgg Wallstadt

          Regional Cup Baden

          19/7 06:00

          2 - 0

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          VfL Mühlbach 1903

          VfL Muhlbach 1903

        • W
          SpVgg Wallstadt

          SpVgg Wallstadt

          Regional Cup Baden

          26/7 08:00

          3 - 1

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          VfB Rauenberg

          VfB Rauenberg

        • L
          SpVgg Wallstadt

          SpVgg Wallstadt

          Regional Cup Baden

          02/8 09:00

          0 - 5

          FT

          ( HT : 0 - 0 )

          Bruchsal

          Bruchsal

        SpVgg Wallstadt
        SpVgg Wallstadt

        SpVgg Wallstadt

        Regional Cup Baden

        Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

        Γερμανία

        Φόρμα Τελευταία 5 PPG
        Συνολικά
        • W
        • W
        • L
        2.00
        Εντός Έδρας
        • W
        • W
        • L
        2.00
        Εκτός Έδρας
          0.00
          Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
          % Νίκης 67% 67% 0%
          ΜΟ 3.67 3.67 0.00
          Σκόραραν 1.67 1.67 0.00
          Δέχτηκαν 2.00 2.00 0.00
          BTTS 33% 33% 0%
          CS 33% 33% 0%

          Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
          Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

          2.00
          0.00
          VfL Muhlbach 1903
          VfL Muhlbach 1903

          VfL Muhlbach 1903

          Regional Cup Baden

          Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

          Γερμανία

          Φόρμα Τελευταία 5 PPG
          Συνολικά
          • L
          0.00
          Εντός Έδρας
            0.00
            Εκτός Έδρας
            • L
            0.00
            Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
            % Νίκης 0% 0% 0%
            ΜΟ 2.00 0.00 2.00
            Σκόραραν 0.00 0.00 0.00
            Δέχτηκαν 2.00 0.00 2.00
            BTTS 0% 0% 0%
            CS 0% 0% 0%

            Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
            Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

            • L
              SpVgg Wallstadt

              SpVgg Wallstadt

              Regional Cup Baden

              19/7 06:00

              2 - 0

              FT

              ( HT : 0 - 0 )

              VfL Mühlbach 1903

              VfL Muhlbach 1903

            18/7 08:00
            • L
              SV Enosis Mannheim

              SV Enosis Mannheim

              Regional Cup Baden

              18/7 08:00

              1 - 2

              FT

              ( HT : 0 - 0 )

              TSV Amicitia Viernheim

              TSV Amicitia Viernheim

            SV Enosis Mannheim
            SV Enosis Mannheim

            SV Enosis Mannheim

            Regional Cup Baden

            Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

            Γερμανία

            Φόρμα Τελευταία 5 PPG
            Συνολικά
            • L
            0.00
            Εντός Έδρας
            • L
            0.00
            Εκτός Έδρας
              0.00
              Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
              % Νίκης 0% 0% 0%
              ΜΟ 3.00 3.00 0.00
              Σκόραραν 1.00 1.00 0.00
              Δέχτηκαν 2.00 2.00 0.00
              BTTS 100% 100% 0%
              CS 0% 0% 0%

              Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
              Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

              0.00
              1.50
              TSV Amicitia Viernheim
              TSV Amicitia Viernheim

              TSV Amicitia Viernheim

              Regional Cup Baden

              Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

              Γερμανία

              Φόρμα Τελευταία 5 PPG
              Συνολικά
              • W
              • L
              1.50
              Εντός Έδρας
              • L
              0.00
              Εκτός Έδρας
              • W
              3.00
              Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
              % Νίκης 50% 0% 100%
              ΜΟ 5.00 7.00 3.00
              Σκόραραν 1.50 1.00 2.00
              Δέχτηκαν 3.50 6.00 1.00
              BTTS 100% 100% 100%
              CS 0% 0% 0%

              Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
              Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

              • W
                SV Enosis Mannheim

                SV Enosis Mannheim

                Regional Cup Baden

                18/7 08:00

                1 - 2

                FT

                ( HT : 0 - 0 )

                TSV Amicitia Viernheim

                TSV Amicitia Viernheim

              • L
                TSV Amicitia Viernheim

                TSV Amicitia Viernheim

                Regional Cup Baden

                26/7 06:00

                1 - 6

                FT

                ( HT : 0 - 0 )

                TSG Weinheim

                TSG Weinheim

              19/7 08:00
              • W
                SpG Krautheim/Westernhausen

                SpG Krautheim/Westernhausen

                Regional Cup Baden

                19/7 08:00

                2 - 0

                FT

                ( HT : 0 - 0 )

                FSV Tauberhöhe

                FSV Tauberhohe

              • L
                SpG Krautheim/Westernhausen

                SpG Krautheim/Westernhausen

                Regional Cup Baden

                26/7 08:00

                1 - 2

                FT

                ( HT : 0 - 0 )

                SV 1919 Osterburken

                SV 1919 Osterburken

              SpG Krautheim/Westernhausen
              SpG Krautheim/Westernhausen

              SpG Krautheim/Westernhausen

              Regional Cup Baden

              Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

              Γερμανία

              Φόρμα Τελευταία 5 PPG
              Συνολικά
              • W
              • L
              1.50
              Εντός Έδρας
              • W
              • L
              1.50
              Εκτός Έδρας
                0.00
                Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
                % Νίκης 50% 50% 0%
                ΜΟ 2.50 2.50 0.00
                Σκόραραν 1.50 1.50 0.00
                Δέχτηκαν 1.00 1.00 0.00
                BTTS 50% 50% 0%
                CS 50% 50% 0%

                Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
                Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

                1.50
                0.00
                FSV Tauberhohe
                FSV Tauberhohe

                FSV Tauberhohe

                Regional Cup Baden

                Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

                Γερμανία

                Φόρμα Τελευταία 5 PPG
                Συνολικά
                • L
                0.00
                Εντός Έδρας
                  0.00
                  Εκτός Έδρας
                  • L
                  0.00
                  Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
                  % Νίκης 0% 0% 0%
                  ΜΟ 2.00 0.00 2.00
                  Σκόραραν 0.00 0.00 0.00
                  Δέχτηκαν 2.00 0.00 2.00
                  BTTS 0% 0% 0%
                  CS 0% 0% 0%

                  Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
                  Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

                  • L
                    SpG Krautheim/Westernhausen

                    SpG Krautheim/Westernhausen

                    Regional Cup Baden

                    19/7 08:00

                    2 - 0

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    FSV Tauberhöhe

                    FSV Tauberhohe

                  18/7 08:00
                  • W
                    SV Kickers Büchig

                    SV Kickers Büchig

                    Regional Cup Baden

                    18/7 08:00

                    2 - 0

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    Buckenberg

                    Buckenberg

                  • W
                    Germania Forst

                    Germania Forst

                    Regional Cup Baden

                    26/7 08:00

                    1 - 2

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    SV Kickers Büchig

                    SV Kickers Büchig

                  • L
                    SV Kickers Büchig

                    SV Kickers Büchig

                    Regional Cup Baden

                    01/8 09:00

                    1 - 2

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    1. FC Ersingen 1910

                    1. FC Ersingen 1910

                  SV Kickers Büchig
                  SV Kickers Büchig

                  SV Kickers Büchig

                  Regional Cup Baden

                  Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

                  Γερμανία

                  Φόρμα Τελευταία 5 PPG
                  Συνολικά
                  • W
                  • W
                  • L
                  2.00
                  Εντός Έδρας
                  • W
                  • L
                  1.50
                  Εκτός Έδρας
                  • W
                  3.00
                  Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
                  % Νίκης 67% 50% 100%
                  ΜΟ 2.67 2.50 3.00
                  Σκόραραν 1.67 1.50 2.00
                  Δέχτηκαν 1.00 1.00 1.00
                  BTTS 67% 50% 100%
                  CS 33% 50% 0%

                  Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
                  Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

                  2.00
                  0.00
                  Buckenberg
                  Buckenberg

                  Buckenberg

                  Regional Cup Baden

                  Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

                  Γερμανία

                  Φόρμα Τελευταία 5 PPG
                  Συνολικά
                  • L
                  0.00
                  Εντός Έδρας
                    0.00
                    Εκτός Έδρας
                    • L
                    0.00
                    Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
                    % Νίκης 0% 0% 0%
                    ΜΟ 2.00 0.00 2.00
                    Σκόραραν 0.00 0.00 0.00
                    Δέχτηκαν 2.00 0.00 2.00
                    BTTS 0% 0% 0%
                    CS 0% 0% 0%

                    Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
                    Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

                    • L
                      SV Kickers Büchig

                      SV Kickers Büchig

                      Regional Cup Baden

                      18/7 08:00

                      2 - 0

                      FT

                      ( HT : 0 - 0 )

                      Buckenberg

                      Buckenberg

                    19/7 08:00
                    • L
                      1.FC Umpfertal

                      1.FC Umpfertal

                      Regional Cup Baden

                      19/7 08:00

                      0 - 7

                      FT

                      ( HT : 0 - 0 )

                      SpVgg Neckarelz

                      Νέκαρελς

                    1.FC Umpfertal
                    1.FC Umpfertal

                    1.FC Umpfertal

                    Regional Cup Baden

                    Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

                    Γερμανία

                    Φόρμα Τελευταία 5 PPG
                    Συνολικά
                    • L
                    0.00
                    Εντός Έδρας
                    • L
                    0.00
                    Εκτός Έδρας
                      0.00
                      Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
                      % Νίκης 0% 0% 0%
                      ΜΟ 7.00 7.00 0.00
                      Σκόραραν 0.00 0.00 0.00
                      Δέχτηκαν 7.00 7.00 0.00
                      BTTS 0% 0% 0%
                      CS 0% 0% 0%

                      Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
                      Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

                      0.00
                      1.50
                      Νέκαρελς
                      Νέκαρελς

                      Νέκαρελς

                      Regional Cup Baden

                      Κατάταξη Απόδοσης 0 / 113

                      Γερμανία

                      Φόρμα Τελευταία 5 PPG
                      Συνολικά
                      • W
                      • L
                      1.50
                      Εντός Έδρας
                        0.00
                        Εκτός Έδρας
                        • W
                        • L
                        1.50
                        Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
                        % Νίκης 50% 0% 50%
                        ΜΟ 6.00 0.00 6.00
                        Σκόραραν 4.00 0.00 4.00
                        Δέχτηκαν 2.00 0.00 2.00
                        BTTS 50% 0% 50%
                        CS 50% 0% 50%

                        Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
                        Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

                        • W
                          1.FC Umpfertal

                          1.FC Umpfertal

                          Regional Cup Baden

                          19/7 08:00

                          0 - 7

                          FT

                          ( HT : 0 - 0 )

                          SpVgg Neckarelz

                          Νέκαρελς

                        • L
                          VfK Diedesheim

                          VfK Diedesheim

                          Regional Cup Baden

                          26/7 08:00

                          4 - 1

                          FT

                          ( HT : 0 - 0 )

                          SpVgg Neckarelz

                          Νέκαρελς

                        * Η ώρα είναι της τοπικής σας ζώνης ώρας. (-08:00)

                        Regional Cup Baden Πίνακας (Γερμανία ) - 2026/27

                        Ορολογίες

                        PPG : Μέσοι πόντοι που πήραν ανά αγώνα κατά τη διάρκεια της διοργάνωσης.
                        Οι μεγαλύτεροι αριθμοί δείχνουν ισχυρότερες ομάδες.

                        CS : Πίνακας ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που δέχτηκαν 0 γκόλ. Τα Στατιστικά προέρχονται από Πρωταθλήματα μόνο.
                        * Η ομάδα θα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 αγώνες για να συμπεριληφθεί σε αυτόν τον πίνακα με 'Αγώνες Χωρίς να Δεχούν Γκόλ'.

                        BTTS : Λίστα των ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες. Στατιστικά μόνο από τα παιχνίδια της ομάδας σε Εγχώρια Πρωταθλήματα.
                        * Η ομάδα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 παιχνίδια για να εμφανίζεται σε αυτόν τον Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες πίνακα.

                        FTS : Αγώνες στους οποίους δεν κατάφεραν να σκοράρουν.

                        Regional Cup BadenΣτατιστικά (Γερμανία ) - 2026/27

                        Χάρτης Θερμότητας Γκόλ

                        4.81
                        Γκόλ/ Αγώνα

                        1.63 Γκόλ (Εντός Έδρας)

                        3.17 Γκόλ (Εκτός Έδρας)

                        • 15'
                        • 30'
                        HT
                        • 60'
                        • 75'
                        FT

                        0%

                        Πρώτο Ημίχρονο

                        0%

                        2ο Ημίχρονο

                        18.7λεπτά/Γκόλ

                        (500 Γκόλ σε 104 αγώνες)

                        -49% Πλεονέκτημα Έδρας για Επίθεση

                        (Σκοράρει -49% λιγότερα γκόλ από ότι συνήθως.)

                        44% Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ

                        (46 φορές από 104 αγώνες)

                        -94% Πλεονέκτημα Έδρας για Άμυνα

                        (Δέχεται -94% λιγότερα γκόλ από ότι συνήθως)

                        56% Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες

                        (58 φορές από 104 αγώνες)

                        381% - Πολύ Υψηλό Ρίσκο

                        (Το σκορ είναι εξαιρετικά απρόβλεπτο)

                        * Ο Χάρτης Θερμότητας Γκόλ δείχνει πότε σημειώνονται τα γκόλ σε αυτό το πρωτάθλημα.
                        Κόκκινο = Περισσότερα Γκόλ. Κίτρινο = Ενδιάμεσα. Πράσινο = Λιγότερα Γκόλ

                        Regional Cup Baden - ΕΙΝΑΙ ΤΑΣΗ (Γερμανία ) - 2026/27

                        Νίκη Γηπεδούχου

                        Ισοπαλία

                        Νίκη Φιλοξενούμενης

                        38%
                        2%
                        60%

                        Πάνω από +

                        Πάνω από 0.5
                        100%
                        Πάνω από 1.5
                        97%
                        Πάνω από 2.5
                        84%
                        Πάνω από 3.5
                        69%
                        Πάνω από 4.5
                        49%

                        Κάτω από -

                        Κάτω από 0.5
                        0%
                        Κάτω από 1.5
                        3%
                        Κάτω από 2.5
                        16%
                        Κάτω από 3.5
                        31%
                        Κάτω από 4.5
                        51%

                        Συχνά Συνολικά Γκόλ - Τέλος του Αγώνα

                        4 Γκόλ
                        20.2%  /  21 φορές
                        5 Γκόλ
                        19.2%  /  20 φορές
                        3 Γκόλ
                        14.4%  /  15 φορές
                        2 Γκόλ
                        13.5%  /  14 φορές
                        6 Γκόλ
                        10.6%  /  11 φορές
                        7 Γκόλ
                        6.7%  /  7 φορές
                        9 Γκόλ
                        4.8%  /  5 φορές
                        8 Γκόλ
                        2.9%  /  3 φορές
                        11 Γκόλ
                        2.9%  /  3 φορές
                        1 Γκόλ
                        2.9%  /  3 φορές
                        13 Γκόλ
                        1%  /  1 φορές
                        10 Γκόλ
                        1%  /  1 φορές
                        Εμφάνιση όλωνΕμφάνιση λιγότερων

                        Συχνά Σκορ - Τέλος του Αγώνα

                        1-2
                        8.7%  /  9 φορές
                        2-0
                        6.7%  /  7 φορές
                        0-2
                        6.7%  /  7 φορές
                        1-4
                        5.8%  /  6 φορές
                        3-1
                        5.8%  /  6 φορές
                        2-1
                        4.8%  /  5 φορές
                        0-6
                        4.8%  /  5 φορές
                        3-2
                        4.8%  /  5 φορές
                        4-0
                        4.8%  /  5 φορές
                        0-5
                        3.8%  /  4 φορές
                        1-3
                        3.8%  /  4 φορές
                        0-4
                        3.8%  /  4 φορές
                        1-0
                        2.9%  /  3 φορές
                        1-6
                        2.9%  /  3 φορές
                        0-7
                        1.9%  /  2 φορές
                        1-5
                        1.9%  /  2 φορές
                        2-3
                        1.9%  /  2 φορές
                        2-2
                        1.9%  /  2 φορές
                        0-8
                        1.9%  /  2 φορές
                        4-1
                        1.9%  /  2 φορές
                        0-9
                        1.9%  /  2 φορές
                        8-1
                        1%  /  1 φορές
                        2-5
                        1%  /  1 φορές
                        4-7
                        1%  /  1 φορές
                        0-13
                        1%  /  1 φορές
                        3-7
                        1%  /  1 φορές
                        1-10
                        1%  /  1 φορές
                        4-2
                        1%  /  1 φορές
                        1-8
                        1%  /  1 φορές
                        3-5
                        1%  /  1 φορές
                        4-3
                        1%  /  1 φορές
                        5-1
                        1%  /  1 φορές
                        2-4
                        1%  /  1 φορές
                        6-0
                        1%  /  1 φορές
                        5-0
                        1%  /  1 φορές
                        0-3
                        1%  /  1 φορές
                        0-11
                        1%  /  1 φορές
                        2-7
                        1%  /  1 φορές
                        Εμφάνιση όλωνΕμφάνιση λιγότερων

                        Γκόλ Ανά 10 Λεπτά

                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ

                        0' - 10'

                        11' - 20'

                        21' - 30'

                        31' - 40'

                        41' - 50'

                        51' - 60'

                        61' - 70'

                        71' - 80'

                        81' - 90'

                        Γκόλ Ανά 15 λεπτά

                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ
                        0%
                        0 / 0 Γκόλ

                        0' - 15'

                        16' - 30'

                        31' - 45'

                        46' - 60'

                        61' - 75'

                        76' - 90'

                        Στατιστικά Αγώνα - 2026/2027

                        Σουτ Ανά Αγώνα
                        0.00
                        Σουτ / Αγώνα (Εντός Έδρας)
                        0.00
                        Σουτ / Αγώνα (Εκτός Έδρας)
                        0.00
                        Κατοχή Μπάλας (Εντός Έδρας)
                        0%
                        Κατοχή Μπάλας (Εκτός Έδρας)
                        0%
                        Φάουλ Ανά Αγώνα
                        0.00
                        Φάουλ / Αγώνα (Εντός Έδρας)
                        0.00
                        Φάουλ / Αγώνα (Εκτός Έδρας)
                        0.00
                        Οφσάιντ / αγώνα
                        0.00
                        Παίκτες που Αγωνίστηκαν
                        1
                        Κόρνερ

                        ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

                        Κόρνερ/ Αγώνα


                        Εντός Έδρας


                        Εκτός Έδρας

                        *Συνολικά Κόρνερ / Αγώνα

                        Κάρτες

                        ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

                        Κάρτες/ Αγώνα


                        Εντός Έδρας


                        Εκτός Έδρας

                        *Κόκκινη κάρτα = 2 κάρτες

                        Πάνω από - Κόρνερ

                        Πάνω από 7.5
                        Πάνω από 8.5
                        Πάνω από 9.5
                        Πάνω από 10.5
                        Πάνω από 11.5
                        Πάνω από 12.5

                        Πάνω από - Κάρτες

                        Πάνω από 0.5
                        Πάνω από 1.5
                        Πάνω από 2.5
                        Πάνω από 3.5
                        Πάνω από 4.5
                        Πάνω από 5.5

                        ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΗΜΙΧΡΟΝΩΝ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ/2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

                        FHG - Πάνω από X

                        Πάνω από 0.5
                        0%
                        Πάνω από 1.5
                        0%
                        Πάνω από 2.5
                        0%
                        Πάνω από 3.5
                        0%

                        2HG -Πάνω από X

                        Πάνω από 0.5
                        0%
                        Πάνω από 1.5
                        0%
                        Πάνω από 2.5
                        0%
                        Πάνω από 3.5
                        0%

                        * FHG = Γκόλ Πρώτου Ημιχρόνου σε Γερμανία -Regional Cup Baden

                        * 2HG = Γκόλ Δεύτερου Ημιχρόνου σε Γερμανία -Regional Cup Baden

                        Συχνά Συνολικά Γκόλ - Ημίχρονο

                        Τα Συχνά Συνολικά Γκόλ θα απεικονιστούν όταν αρχίσει η σεζόν.

                        Συχνά Σκορ - Ημίχρονο

                        Τα Συχνά Σκόρ θα απεικονιστούν όταν αρχίσει η σεζόν.

                        Regional Cup Baden Στατιστικά Παίκτη

                        Το Regional Cup Baden 2026/2027 είναι ένα Τουρνουά Κυπέλλου. Για τα Κύπελλα οι κατηγορίες στατιστικών Κορυφαίοι Σκόρερ/ Κορυφαίες Ασσίστ/ Περισσότεροι Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ συμπριλαμβάνουν επίσης γκόλ και ασσίστ που σημειώθηκαν στους προκριματικούς γύρους. Λόγω αποφάσεων όπως της συμπερίληψης των δεδομένων αυτών, τα στατιστικά μας για το Regional Cup Baden 2026/2027 μπορεί να είναι διαφορετικά από αλλού.

                        Κορυφαίοι Σκόρερ

                        * Στατιστικά από τη 2026/27 σεζόν του Regional Cup Baden

                        Κορυφαίες Ασίστ

                        * Στατιστικά από τη 2026/27 σεζόν του Regional Cup Baden

                        Περισσότεροι Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ

                        * Στατιστικά από τη 2026/27 σεζόν του Regional Cup Baden

                        Γκόλ ανά 90 λεπτά

                        * Στατιστικά από τη 2026/27 σεζόν του Regional Cup Baden

                        Ασσίστ ανά 90 λεπτά

                        * Στατιστικά από τη 2026/27 σεζόν του Regional Cup Baden

                        Πέναλτι που Εκτελέστηκαν

                        * Στατιστικά από τη 2026/27 σεζόν του Regional Cup Baden

                        2026/27 Στατιστικά Συλλόγου

                        /gr/
                        https://cdn.footystats.org/
                        - Ξεκινάει σε### λεπτά'
                        - Ξεκινάει σε### Ώρες'
                        In-Play'
                        - Ξεκίνησε
                        ●Σύντομα
                        ●Ξεκίνησε
                        no

                        Φόρτωση Στατιστικών

                        ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
                        Εγγραφείτε

                        Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!