Γκόλ που Δέχτηκαν - Φιλανδία Ykkönen

Διοργάνωση
Γκόλ
Πάνω από/ Κάτω από
- Στατιστικά σε αυτή τη κατηγορία :
- ΜΟ Συνολικών Γκόλ -
- Γκόλ που Σκόραραν -
- Γκόλ που Δέχτηκαν -
- Ανέπαφη Εστία -
- Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες -
- Αγώνες Χωρίς να Σκοράρει -
- xG (Αναμενόμενα Γκόλ)
Γκόλ που Δέχτηκαν - Ykkönen
| # | Ομάδα | MP | Γκόλ που Δέχτηκαν | Εντός Έδρας | Εκτός Έδρας | Πλεονέκτημα έδρας | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Kokkolan Pallo-Veikot | 26 | 79 | 3.04 Δέχτηκαν / αγώνας | 2.67 / αγώνας | 3.36 / αγώνας | +12% |
| 2 | ![]() | KuPS Akatemia | 26 | 63 | 2.42 Δέχτηκαν / αγώνας | 2.00 / αγώνας | 2.85 / αγώνας | +17% |
| 3 | ![]() | Γιβάσκιλα | 26 | 59 | 2.27 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.92 / αγώνας | 2.57 / αγώνας | +15% |
| 4 | ![]() | FC Inter Turku II | 26 | 54 | 2.08 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.69 / αγώνας | 2.46 / αγώνας | +19% |
| 5 | ![]() | Tampereen Pallo-Veikot | 26 | 48 | 1.85 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.50 / αγώνας | 2.25 / αγώνας | +19% |
| 6 | ![]() | Salon Palloilijat | 26 | 44 | 1.69 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.77 / αγώνας | 1.62 / αγώνας | -5% |
| 7 | ![]() | Pallokerho Keski-Uusimaa | 26 | 41 | 1.58 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.69 / αγώνας | 1.46 / αγώνας | -7% |
| 8 | ![]() | Τζαζ Πόρι | 26 | 39 | 1.50 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.38 / αγώνας | 1.62 / αγώνας | +8% |
| 9 | ![]() | Ροβανιέμι | 26 | 38 | 1.46 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.07 / αγώνας | 1.92 / αγώνας | +27% |
| 10 | ![]() | Oulun Luistinseura | 26 | 38 | 1.46 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.23 / αγώνας | 1.69 / αγώνας | +16% |
| 11 | ![]() | Vantaan Jalkapalloseura | 26 | 33 | 1.27 Δέχτηκαν / αγώνας | 1.23 / αγώνας | 1.31 / αγώνας | +3% |
| 12 | ![]() | Τάμπερε Γιουνάιτεντ | 26 | 26 | 1.00 Δέχτηκαν / αγώνας | 0.77 / αγώνας | 1.23 / αγώνας | +23% |
Εντός Έδρας / Δέχτηκαν (Ykkönen)
| # | Ομάδα | MP | Εντός Έδρας Δέχτηκαν | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Kokkolan Pallo-Veikot | 12 | 32 | 2.67 / αγώνας |
| 2 | ![]() | KuPS Akatemia | 13 | 26 | 2.00 / αγώνας |
| 3 | ![]() | Γιβάσκιλα | 12 | 23 | 1.92 / αγώνας |
| 4 | ![]() | Salon Palloilijat | 13 | 23 | 1.77 / αγώνας |
| 5 | ![]() | FC Inter Turku II | 13 | 22 | 1.69 / αγώνας |
| 6 | ![]() | Pallokerho Keski-Uusimaa | 13 | 22 | 1.69 / αγώνας |
| 7 | ![]() | Tampereen Pallo-Veikot | 14 | 21 | 1.50 / αγώνας |
| 8 | ![]() | Τζαζ Πόρι | 13 | 18 | 1.38 / αγώνας |
| 9 | ![]() | Oulun Luistinseura | 13 | 16 | 1.23 / αγώνας |
| 10 | ![]() | Vantaan Jalkapalloseura | 13 | 16 | 1.23 / αγώνας |
| 11 | ![]() | Ροβανιέμι | 14 | 15 | 1.07 / αγώνας |
| 12 | ![]() | Τάμπερε Γιουνάιτεντ | 13 | 10 | 0.77 / αγώνας |
Εκτός Έδρας / Δέχτηκαν (Ykkönen)
| # | Ομάδα | MP | Εκτός Έδρας Δέχτηκαν | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Kokkolan Pallo-Veikot | 14 | 47 | 3.36 / αγώνας |
| 2 | ![]() | KuPS Akatemia | 13 | 37 | 2.85 / αγώνας |
| 3 | ![]() | Γιβάσκιλα | 14 | 36 | 2.57 / αγώνας |
| 4 | ![]() | FC Inter Turku II | 13 | 32 | 2.46 / αγώνας |
| 5 | ![]() | Tampereen Pallo-Veikot | 12 | 27 | 2.25 / αγώνας |
| 6 | ![]() | Ροβανιέμι | 12 | 23 | 1.92 / αγώνας |
| 7 | ![]() | Oulun Luistinseura | 13 | 22 | 1.69 / αγώνας |
| 8 | ![]() | Salon Palloilijat | 13 | 21 | 1.62 / αγώνας |
| 9 | ![]() | Τζαζ Πόρι | 13 | 21 | 1.62 / αγώνας |
| 10 | ![]() | Pallokerho Keski-Uusimaa | 13 | 19 | 1.46 / αγώνας |
| 11 | ![]() | Vantaan Jalkapalloseura | 13 | 17 | 1.31 / αγώνας |
| 12 | ![]() | Τάμπερε Γιουνάιτεντ | 13 | 16 | 1.23 / αγώνας |
Ποιά ομάδα δέχεται τα περισσότερα γκόλ στο Ykkönen?
Η Kokkolan Pallo-Veikot έχει σημειώσει αρνητικό ρεκόρ παθητικών γκολ στο Ykkönen.Έχει δεχτεί 79 γκολ σε 26 αγώνες που σημαίνει πως η Kokkolan Pallo-Veikot έχει δεχτεί κατά μέσο όρο 3.04 γκολ ανά αγώνα. Ακολουθώντας την Kokkolan Pallo-Veikot στη λίστα η KuPS Akatemia με 63 παθητικά γκολ και μετά η Γιβάσκιλα με 59 παθητικά γκολ. Η KuPS Akatemia δέχεται κατά μέσο όρο 2.42 γκολ ανά αγώνα και η Γιβάσκιλα ακόμα περισσότερα με 2.27 παθητικά γκολ ανά αγώνα.
Ποιά ομάδα έχει την καλύτερη άμυνα και δέχεται τα λιγότερα γκολ στο Ykkönen;
Οι Τάμπερε Γιουνάιτεντ και Vantaan Jalkapalloseura είναι δύο από τις ομάδες που δέχονται τα λιγότερα γκολ σε αυτή τη σεζόν του Ykkönen. Η Τάμπερε Γιουνάιτεντ έχει ακλόνητη άμυνα με 26 παθητικά γκόλ σε 26 αγώνες. Αυτό σημαίνει πως δέχεται κατά μέσο όρο 1 γκολ ανά αγώνα που είναι ξεκάθαρα το καλύτερο στο Ykkönen. Η Vantaan Jalkapalloseura έχει επίσης σταθερά καλή άμυνα. Δέχεται κατά μέσο όρο 1.27 γκολ ανά αγώνα και είναι οι δεύτερη καλύτερη ομάδα όσον αφορά την άμυνα στο πρωτάθλημα.
Γκόλ που Δέχτηκαν - Φιλανδία
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 4
- Κύπελλο
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κατηγορία 3











