FC Papanes de Papantla

FC Papanes de Papantla Logo

Φόρμα - Πολύ Αδύναμα

0.65
Αποτελέσματα στην ολοκλήρωση του αγώνα
  • W
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    07/3 22:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Deportivo JEM FC

    Deportivo JEM FC

  • L
    Reales de Puebla FC

    Reales de Puebla FC

    Liga TDP

    21/3 19:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

  • W
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    28/3 22:00

    8 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Cafeteros

    Cafeteros

  • L
    Delta FC Tehuacán

    Delta Tehuacan

    Liga TDP

    11/4 23:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

  • L
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    18/4 23:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Club Licántropos

    Club Licántropos

Σκόραραν - Αδύναμα

1.60

Σκόραραν / Αγώνα

Δέχτηκαν - Αδύναμα

2.50

Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Ρίσκο πρόβλεψης - 305% - Πολύ Υψηλό Ρίσκο

Σεζόν :

Liga TDP Πίνακας

Τώρα Τελικοί Αγώνες - 3365 / 3388 played

# Ομάδα MP
Αγώνες που Παίχτηκαν σε αυτή τη Σεζόν
%Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
Pts

1

 Tlapa Mazatecochco

20

75%

59

48

11

46

2

 Club Orgullo Surtam

20

70%

57

30

27

45

3

 PDLA FC

20

70%

65

26

39

44

4

 Delta Tehuacan

20

70%

42

26

16

43

5

 Club Soccer Atlético Tulancingo

20

45%

42

37

5

31

6

 Club Licántropos

20

45%

31

33

-2

30

7

 LdF de Tehuacán de la Franja

20

35%

38

44

-6

23

8

 Reales de Puebla FC

20

35%

44

59

-15

23

9

 FC Papanes de Papantla

20

20%

32

50

-18

13

10

 Cafeteros

20

20%

42

63

-21

13

11

 Deportivo JEM FC

20

15%

15

51

-36

9

• Η FC Papanes de Papantla είναι στην 9 θέση του Πίνακα Liga TDP

FC Papanes de Papantla LogoFC Papanes de Papantla Αποτελέσματα Σεζόν

Αυτή τη σεζόν στο Liga TDP (Μεξικό), τα στατιστικά της FC Papanes de Papantla δείχνουν πως παίζουν Πολύ Αδύναμα σε γενικές γραμμές, καθώς αυτή τη στιγμή βρίσκονται στη 9/240 θέση του Πίνακα Liga TDP,κερδίζοντας το 20% των αγώνων.

Κατά μέσο όρο η FC Papanes de Papantla σκοράρει 1.6 γκόλ και δέχεται 2.5 γκόλ ανά αγώνα.55% των αγώνων της FC Papanes de Papantla λήγουν και με τις Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν και ο μέσος όρος των συνολικών γκόλ ανά αγώνα τους είναι 4.1.

FC Papanes de Papantla λογότυποFC Papanes de Papantla Ενδιαφέρουσες Πληροφορίες

Αγγλική Ονομασία

FC Papanes de Papantla

Γήπεδο

TBD

Πόλη

TBD

Χώρα

Μεξικό

FC Papanes de Papantla έχει σκοράρει συνολικά 32 γκόλ σε αυτή τη σεζόν.

• Η FC Papanes de Papantla δέχτηκε συνολικά 50 γκόλ σε αυτή τη σεζόν.

FC Papanes de Papantla σκοράρει γκόλ κάθε 56 λεπτά.

• Η FC Papanes de Papantla δέχεται ένα γκόλ κάθε 36 λεπτά

FC Papanes de Papantla σκοράρει κατά μέσο όρο 1.6 γκόλ σε κάθε παιχνίδι.

• Η FC Papanes de Papantla δέχεται κατά μέσο όρο 2.5γκόλ σε κάθε αγώνα.

  • Συνολικά Στατιστικά

  • Στατιστικά Εντός Έδρας

  • Στατιστικά Εκτός Έδρας

FC Papanes de Papantla Στατιστικά 2025/26 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ - FC Papanes de Papantla

Πτώση
MP
Αγώνες που Παίχτηκαν σε αυτή τη Σεζόν
W
Νίκη
D
Ισοπαλία
L
Ήττα
Τελευταία 5PPG
Συνολικά204115
  • W
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    07/3 22:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Deportivo JEM FC

    Deportivo JEM FC

  • L
    Reales de Puebla FC

    Reales de Puebla FC

    Liga TDP

    21/3 19:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

  • W
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    28/3 22:00

    8 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Cafeteros

    Cafeteros

  • L
    Delta FC Tehuacán

    Delta Tehuacan

    Liga TDP

    11/4 23:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

  • L
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    18/4 23:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Club Licántropos

    Club Licántropos

0.65
Εντός Έδρας10415
  • W
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    07/2 22:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    PDLA FC

    PDLA FC

  • D
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    21/2 22:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Club Soccer Atlético Tulancingo

    Club Soccer Atlético Tulancingo

  • W
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    07/3 22:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Deportivo JEM FC

    Deportivo JEM FC

  • W
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    28/3 22:00

    8 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Cafeteros

    Cafeteros

  • L
    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

    Liga TDP

    18/4 23:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Club Licántropos

    Club Licántropos

1.30
Εκτός Έδρας100010
  • L
    Club Orgullo Surtam

    Club Orgullo Surtam

    Liga TDP

    01/2 17:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

  • L
    Tlapa FC Mazatecochco

    Tlapa Mazatecochco

    Liga TDP

    15/2 21:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

  • L
    LdF de Tehuacán de la Franja

    LdF de Tehuacán de la Franja

    Liga TDP

    28/2 21:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

  • L
    Reales de Puebla FC

    Reales de Puebla FC

    Liga TDP

    21/3 19:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

  • L
    Delta FC Tehuacán

    Delta Tehuacan

    Liga TDP

    11/4 23:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Papanes de Papantla

    FC Papanes de Papantla

0.00
Πλεονέκτημα Έδρας+34%
CS
Ανέπαφη Εστία (CS).
Πίνακας ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που δέχτηκαν 0 γκόλ. Τα Στατιστικά προέρχονται από Πρωταθλήματα μόνο.
* Η ομάδα θα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 αγώνες για να συμπεριληφθεί σε αυτόν τον πίνακα με 'Αγώνες Χωρίς να Δεχούν Γκόλ'.
BTTS
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες (BTTS).
Λίστα των ομάδων με τον μεγαλύτερο αριθμό αγώνων που Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες. Στατιστικά μόνο από τα παιχνίδια της ομάδας σε Εγχώρια Πρωταθλήματα.
* Η ομάδα πρέπει να έχει παίξει το λιγότερο 7 παιχνίδια για να εμφανίζεται σε αυτόν τον Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες πίνακα.
FTS
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS).
Αγώνες στους οποίους δεν κατάφεραν να σκοράρουν.
Συνολικά5%
(1 / 20 Αγώνες)
55%
(11 / 20 Αγώνες)
40%
(8 / 20 Αγώνες)
Εντός Έδρας10%70%20%
Εκτός Έδρας0%40%60%
Κόρνερ

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

Κόρνερ/ Αγώνα


Υπέρ


Κατά

*Συνολικά Κόρνερ / Αγώνα

Κάρτες

ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ

Κάρτες/ Αγώνα


Υψηλότερο


Χαμηλότερο

*Κόκκινη κάρτα = 2 κάρτες

FC Papanes de Papantla ΣτατιστικάΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ - FC Papanes de Papantla

Πτώση

4.10 Γκόλ/ Αγώνα

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

95%

1ο Ημίχρονο

5%

2ο Ημίχρονο

FC Papanes de Papantla
Αναλυτικά Στοιχεία In-Play

0 λεπτάΜαξ. 0 γκόλ μετά
0% γκόλ πριν0% γκόλ μετά
ΜΟ 0 γκόλ πρινΜΟ 0 γκόλ μετά
Ημερομηνία
Εντός Έδρας
Εκτός Έδρας
Σκόραραν  |  Δέχτηκαν
Συνολικά
  • 18/4

    FC Papanes de Papantla

    vs

    Club Licántropos

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    Club Licántropos

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    1
  • 11/4

    Delta Tehuacan

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    Delta Tehuacan

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    1
  • 28/3

    FC Papanes de Papantla

    vs

    Cafeteros

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    Cafeteros

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    11
  • 21/3

    Reales de Puebla FC

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    Reales de Puebla FC

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    1
  • 07/3

    FC Papanes de Papantla

    vs

    Deportivo JEM FC

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    Deportivo JEM FC

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    2
  • 28/2

    LdF de Tehuacán de la Franja

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    LdF de Tehuacán de la Franja

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    3
  • 21/2

    FC Papanes de Papantla

    vs

    Club Soccer Atlético Tulancingo

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    Club Soccer Atlético Tulancingo

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    4
  • 15/2

    Tlapa Mazatecochco

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    Tlapa Mazatecochco

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD
    Κατά 48'Κατά 57'Κατά 64'Κατά 85'30'
    HT
    FT
    5
  • 07/2

    FC Papanes de Papantla

    vs

    PDLA FC

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    PDLA FC

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    3
  • 01/2

    Club Orgullo Surtam

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    Club Orgullo Surtam

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    1
  • 06/12

    Club Licántropos

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    Club Licántropos

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    1
  • 29/11

    FC Papanes de Papantla

    vs

    Delta Tehuacan

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    Delta Tehuacan

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    15
  • 26/11

    FC Papanes de Papantla

    vs

    Tlapa Mazatecochco

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    Tlapa Mazatecochco

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    1
  • 22/11

    Cafeteros

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    Cafeteros

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    8
  • 15/11

    FC Papanes de Papantla

    vs

    Reales de Puebla FC

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    Reales de Puebla FC

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    4
  • 01/11

    Deportivo JEM FC

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    Deportivo JEM FC

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    2
  • 25/10

    FC Papanes de Papantla

    vs

    LdF de Tehuacán de la Franja

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    LdF de Tehuacán de la Franja

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    3
  • 17/10

    Club Soccer Atlético Tulancingo

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    Club Soccer Atlético Tulancingo

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    6
  • 04/10

    PDLA FC

    vs

    FC Papanes de Papantla

    Today

    PDLA FC

    host

    FC Papanes de Papantla

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    7
  • 27/9

    FC Papanes de Papantla

    vs

    Club Orgullo Surtam

    Today

    FC Papanes de Papantla

    host

    Club Orgullo Surtam

    in the Liga TDP from Mexico.
    TBD TBD

    * Η Χρονική Στιγμή των Γκόλ δεν είναι διαθέσιμη

    3

FC Papanes de Papantla ΣτατιστικάΤέλος του Αγώνα (FT) Στατιστικά - FC Papanes de Papantla

Πτώση
Το Premium είναι Εδώ!
1500+ Κερδοφόρα Πρωταθλήματα που παρακολουθούνται λιγότερο από τους πράκτορες στοιχημάτων

Κάναμε έρευνα για το ποιά πρωταθλήματα έχουν τις περισσότερες αποδόσεις νίκης. Επιπλέον, παρέχουμε τα στατιστικά Κόρνερ και Καρτών μαζί με τα αρχεία CSV. Εγγραφείτε στο FootyStats Premium σήμερα!

Μάικλ Όουεν : 'Θα πρέπει να πάρετε Premium'

GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
ΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.
Συνολικά1.60
/αγώνα
2.50
/αγώνα
4.10
/αγώνα
Εντός Έδρας2.502.204.70
Εκτός Έδρας0.702.803.50

Πάνω από +

Πάνω από 0.5
100%
Πάνω από 1.5
70%
Πάνω από 2.5
60%
Πάνω από 3.5
40%
Πάνω από 4.5
30%

Κάτω από -

Κάτω από 0.5
0%
Κάτω από 1.5
30%
Κάτω από 2.5
40%
Κάτω από 3.5
60%
Κάτω από 4.5
70%

Συχνά Σκορ - Τέλος του Αγώνα

1-0
20%  /  4 φορές
2-0
10%  /  2 φορές
0-1
10%  /  2 φορές
2-1
10%  /  2 φορές
7-8
5%  /  1 φορές
4-2
5%  /  1 φορές
1-3
5%  /  1 φορές
1-2
5%  /  1 φορές
7-1
5%  /  1 φορές
4-3
5%  /  1 φορές
4-1
5%  /  1 φορές
2-2
5%  /  1 φορές
3-0
5%  /  1 φορές
8-3
5%  /  1 φορές
Εμφάνιση όλωνΕμφάνιση λιγότερων

Συχνά Συνολικά Γκόλ - Τέλος του Αγώνα

1 Γκόλ
30%  /  6 φορές
3 Γκόλ
20%  /  4 φορές
2 Γκόλ
10%  /  2 φορές
4 Γκόλ
10%  /  2 φορές
15 Γκόλ
5%  /  1 φορές
6 Γκόλ
5%  /  1 φορές
8 Γκόλ
5%  /  1 φορές
7 Γκόλ
5%  /  1 φορές
5 Γκόλ
5%  /  1 φορές
11 Γκόλ
5%  /  1 φορές
Εμφάνιση όλωνΕμφάνιση λιγότερων

Όλα τα Γκόλ Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Όλα τα Γκόλ Ανά 15 Λεπτά

0%
0 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
0%
0 / 5 Γκόλ
40%
2 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ
20%
1 / 5 Γκόλ

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Πάνω από - Κόρνερ

Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5
Πάνω από 9.5
Πάνω από 10.5
Πάνω από 11.5
Πάνω από 12.5
Πάνω από 13.5

Πάνω από - Κάρτες

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω από 7.5 ~ 13.5 Κόρνερ υπολογίζονται από τα συνολικά κόρνερ σε έναν αγώνα όπου η FC Papanes de Papantla συμμετείχε στη 2025/26 του Liga TDP
  • Τα στατιστικά της FC Papanes de Papantla υποδεικνύουν πως στο ?% των αγώνων σημειώθηκαν Πάνω από 9.5 συνολικά κόρνερ. Ενώ η 2025/26 Liga TDP έχει κατά μέσο όρο ?% Πάνω από 9.5.
  • ?% των αγώνων της FC Papanes de Papantla είχαν πάνω από 3.5 κάρτες. Σε σύγκριση με αυτό, το Liga TDP έχει κατά μέσο όρο ?% για αγώνες με πάνω από 3.5 κάρτες.

FC Papanes de Papantla Στατιστικά ΚΟΡΝΕΡ ΥΠΕΡ

Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5

FC Papanes de Papantla Στατιστικά Κάρτες που Δέχτηκαν

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω Από 2.5 ~ 8.5 Κόρνερ Υπέρ υπολογίζονται από τα κόρνερ που η FC Papanes de Papantla έχει κερδίσει κατά τη διάρκεια του αγώνα.
  • Η FC Papanes de Papantla έχει κερδίσει πάνω από 4.5 κόρνερ στο ?% των αγώνων της.
  • Οι Πάνω Από 0.5 ~ 6.5 Κάρτες Που Δέχτηκαν υπολογίζονται από τις κάρτες που η FC Papanes de Papantla έχει δεχτεί κατά την διάρκεια του αγώνα.
  • Η FC Papanes de Papantla έχει δεχτεί πάνω από 2.5 κάρτες στο ?% των αγώνων της.

ΚΟΡΝΕΡ ΚΑΤΑ

Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Πάνω από 7.5
Πάνω από 8.5

Κάρτες Αντιπάλου

Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
  • Τα Πάνω Από 2.5 ~ 8.5 Κόρνερ Κατά υπολογίζονται από τα κόρνερ που ο αντίπαλος της FC Papanes de Papantla έχει κερδίσει κατά τη διάρκεια του αγώνα.
  • Το Πάνω από 0.5 ~ 6.5 Κάρτες Αντιπάλου υπολογίζεται από τις κάρτες που η αντίπαλη ομάδα της FC Papanes de Papantla δέχτηκε κατά την διάρκεια ενός αγώνα.

Άλλα Στατιστικά - FC Papanes de Papantla

Σουτ Ανά Αγώνα
2
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα
1.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα
1.00
Φάουλ Ανά Αγώνα
0
Οφσάιντ / αγώνα
0.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας
50%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη
15%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα
0%

FC Papanes de Papantla ΣτατιστικάΗμίχρονο (HT) Στατιστικά - FC Papanes de Papantla

Πτώση

Πάνω Από 0.5 FH/2H

100%1ο Ημίχρονο

100%2ο Ημίχρονο

Πάνω Από 1.5 FH/2H

0%1ο Ημίχρονο

100%2ο Ημίχρονο

ΜΟ Γκόλ FH/2H

11ο Ημίχρονο

4.002ο Ημίχρονο

* Τα Πάνω από 0.5 -1.5 1ου Ημιχρόνου/2ου Ημιχρόνου είναι για τα γκόλ και των δύο ομάδων στον αγώνα.

Κερδίζουν στο Ημίχρονο
Η ομάδα κερδίζει στο Ημίχρονο
Ισοπαλία στο ημίχρονοΧάνουν στο Ημίχρονο
Η ομάδα χάνει στο Ημίχρονο
Συνολικά100%
(1 / 20 Αγώνες)
0%
(0 / 20 Αγώνες)
0%
(0 / 20 Αγώνες)
Εντός Έδρας0%0%0%
Εκτός Έδρας100%0%0%
GF (HT)
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA (HT)
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
ΜΟ (HT)
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.
Συνολικά1.00
/ Αγώνες
0.00
/ Αγώνες
1.00
/ Αγώνες
Εντός Έδρας0.000.000.00
Εκτός Έδρας1.000.001.00

Συχνά Συνολικά Γκόλ - Ημίχρονο

1 Γκόλ
100%  /  1 φορές

Συχνά Σκορ - Ημίχρονο

0-1
100%  /  1 φορές

FC Papanes de Papantla ΣτατιστικάΓΚΟΛ ΠΟΥ ΣΚΟΡΑΡΑΝ & ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΑ - FC Papanes de Papantla

Πτώση

FC Papanes de Papantla ΣτατιστικάΓκόλ που Σκόραραν Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 1 Γκόλ
0%
0 / 1 Γκόλ
100%
1 / 1 Γκόλ
0%
0 / 1 Γκόλ
0%
0 / 1 Γκόλ
0%
0 / 1 Γκόλ
0%
0 / 1 Γκόλ
0%
0 / 1 Γκόλ
0%
0 / 1 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

FC Papanes de Papantla ΣτατιστικάΓκόλ που Δέχτηκαν Ανά 10 Λεπτά

0%
0 / 4 Γκόλ
0%
0 / 4 Γκόλ
0%
0 / 4 Γκόλ
0%
0 / 4 Γκόλ
25%
1 / 4 Γκόλ
25%
1 / 4 Γκόλ
25%
1 / 4 Γκόλ
0%
0 / 4 Γκόλ
25%
1 / 4 Γκόλ

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!