Loading

LÅS OP
Tercera Gruppe 15

Abonner til FootyStats Premium

UD Mutilvera logo
2.43
DWWWW
UD Mutilvera
1.29
DDLDW
Doneztebe
Doneztebe logo

H2H Resultater UD Mutilvera vs Doneztebe

* Tidligere Kamp Data mellem disse 2 hold er ikke tilgængelige

Alle Forudsigelser- UD Mutilvera vs Doneztebe

0%Over 2,5
Ligagennemsnit : 0%
0%Over 1,5
Ligagennemsnit : 0%
0%BHS
Ligagennemsnit : 0%
0Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 0
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

* Gennemsnitlige stats mellem UD Mutilvera og Doneztebe over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Samlet
 
Form - Samlet
UD Mutilvera Logo
2.43
  • U
    CD Valle Egüés

    CD Valle Egues

    Tercera Gruppe 15

    19/09 09:00

    1 - 1

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    UD Mutilvera

    UD Mutilvera

  • V
    UD Mutilvera

    UD Mutilvera

    Tercera Gruppe 15

    26/09 07:30

    1 - 0

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    CD Avance Ezcabarte

    CD Avance Ezcabarte

  • V
    CA Cirbonero

    CA Cirbonero

    Tercera Gruppe 15

    04/10 09:00

    0 - 4

    FT

    ( Halvleg : 0 - 3 )

    UD Mutilvera

    UD Mutilvera

  • V
    UD Mutilvera

    UD Mutilvera

    Tercera Gruppe 15

    10/10 07:30

    1 - 0

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    AD San Juan

    AD San Juan

  • V
    FC Bidezarra

    FC Bidezarra

    Tercera Gruppe 15

    17/10 07:00

    1 - 3

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    UD Mutilvera

    UD Mutilvera

  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

FC Bidezarra
UD Mutilvera
UD Mutilvera
AD San Juan
CA Cirbonero
UD Mutilvera
UD Mutilvera
CD Avance Ezcabarte
CD Valle Egues
UD Mutilvera
  • Tidligere

  • Næste

UD Mutilvera logoUD Mutilvera er +88% bedre i form af Point Per Kamp

1.29
  • U
    CD Pamplona

    CD Pamplona

    Tercera Gruppe 15

    19/09 08:00

    1 - 1

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    Doneztebe

    Doneztebe

  • U
    Doneztebe

    Doneztebe

    Tercera Gruppe 15

    25/09 11:00

    3 - 3

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    CD Huarte

    CD Huarte

  • T
    Gazte Berriak

    Gazte Berriak

    Tercera Gruppe 15

    04/10 10:30

    1 - 0

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    Doneztebe

    Doneztebe

  • U
    CD Valle Egüés

    CD Valle Egues

    Tercera Gruppe 15

    09/10 11:30

    1 - 1

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    Doneztebe

    Doneztebe

  • V
    CD Avance Ezcabarte

    CD Avance Ezcabarte

    Tercera Gruppe 15

    17/10 07:30

    1 - 3

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    Doneztebe

    Doneztebe

Doneztebe Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

CD Avance Ezcabarte
Doneztebe
CD Valle Egues
Doneztebe
Gazte Berriak
Doneztebe
Doneztebe
CD Huarte
CD Pamplona
Doneztebe
  • Tidligere

  • Næste

Få gratis tips hver dag!

Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

Indtast din email for at abonnere *

Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

Doneztebe er +27% bedre i form af Mål Scoret

UD Mutilvera
1.57 Mål / Kamp

UD Mutilvera (Hjemme)

Doneztebe
2 Mål / Kamp

Doneztebe (Ude)

Scoret Per KampUD MutilveraDoneztebe
Over 0,586%71%
Over 1,528%43%
Over 2,528%43%
Over 3,514%14%
Kunne ikke Score14%29%
Scorede i 1H/2HUD MutilveraDoneztebe
Scoret i 1H67%20%
Scoret i 2H33%60%
Scorede i Begge Halvlege17%20%
Scoret i Gennemsnit 1H10.6
Scoret i Gennemsnit 2H0.331.00

* Statistikken omfatter både hjemme- og udekampe, som UD Mutilvera og Doneztebe har spillet.

Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

UD Mutilvera er +345% bedre i form af Mål Lukket Ind

UD Mutilvera
0.29 Mål / Kamp

UD Mutilvera (Hjemme)

Doneztebe
1.29 Mål Lukket Ind / Kamp

Doneztebe (Ude)

Sluppet Ind / KampUD MutilveraDoneztebe
Over 0,528%86%
Over 1,50%28%
Over 2,50%14%
Over 3,50%0%
Clean Sheets71%14%
Indkasserede 1./2. halvlegUD MutilveraDoneztebe
1H Rent Bur83%40%
2H Rent Bur100%80%
1H Lukket Ind i Gennemsnit0.170.8
2H Lukket Ind i Gennemsnit0.000.20

* Data for indkasserede mål inkluderer både hjemme- og udekampe, som UD Mutilvera og Doneztebe har spillet.

Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

UD Mutilvera og Doneztebe's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

Kampens MålUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Over 0,586%100%93%
Over 1,543%86%65%
Over 2,529%43%36%
Over 3,529%43%36%
Over 4,50%29%15%
BHS29%57%43%
BHS & Sejr14%14%14%
BHS og Uafgjort14%43%29%
Begge Hold Scorer & Over 2.514%28%21%
Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.514%14%14%
1. Halvleg MålUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Begge Hold Scorer 1H
1H Over 0.5
1H Over 1.5
1H Over 2.5
2. Halvleg MålUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Begge Hold Scorer 2H
BHS Begge Halvlege
2H Over 0.5
2H Over 1.5
2H Over 2.5
Mål (Under)UD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Under 0,514%0%7%
Under 1,557%14%36%
Under 2,571%57%64%
Under 3,571%57%64%
Under 4,5100%71%86%
1H/2HUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
1H Under 0.517%20%19%
1H Under 1.583%60%72%
1H Under 2.583%80%82%
2H Under 0.567%40%54%
2H Under 1.5100%60%80%
2H Under 2.5100%80%90%

Seneste bruger forudsigelser

Ingen bruger forudsigelser endnu. Du kan slå en op, efter odds er blevet slået op.

Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

UNLOCKHjørnespark / kamp

* Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem UD Mutilvera og Doneztebe

/ kamp
Hjørnespark Tildelt
/ kamp
Hjørnespark Tildelt
Hjørnespark i KampenUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. HalvlegUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
1H Gennemsnit
Over 4 1H
Over 5 1H
Over 6 1H
2. HalvlegUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
2H Gennemsnit
Over 4 2H
Over 5 2H
Over 6 2H

Kampens totale hjørnespark for UD Mutilvera og Doneztebe. Liga Gennemsnittet er Tercera Gruppe 15's gennemsnit på tværs af 59 kampe i 2026/2027 sæson.

Tercera Gruppe 15 Hjørnespark Stats

Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

UD Mutilvera og Doneztebe's individuelle hold data for hjørnespark.

Holds HjørnesparkUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Vundet hjørnespark / kamp
Hjørnespark mod sig / kamp
Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 2,5 - Hjørnespark Mod
Over 3,5 - Hjørnespark Mod
Over 4,5 - Hjørnespark Mod

Kan UD Mutilvera Score?

UD Mutilvera
Scoret i
86%
af kampene (Samlet)

Høj Chance

Der er en Høj Chancechance at UD Mutilvera vil score et mål, baseret på vores data.
Doneztebe
Clean Sheets i
14%
af kampene (Samlet)

Kan Doneztebe Score?

UD Mutilvera
Clean Sheets i
71%
af kampene (Samlet)

Usikker

Det er Usikkert om Doneztebe kan score et mål, baseret på vores data.
Doneztebe
Scoret i
71%
af kampene (Samlet)
Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

UNLOCKSamlede Kort / kamp

* Summen af ​​kort pr. kamp mellem UD Mutilvera og Doneztebe

Kort
/ kamp
UD Mutilvera
Kort
/ kamp
Doneztebe
Kampens KortUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Over 2,5
Over 3,5
Over 4,5
Over 5,5
Over 6,5
Kort ModtagetUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Kort modtaget i gennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5
Kort ModstanderUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5

Samlede kort i kampen for UD Mutilvera og Doneztebe. Liga Gennemsnittet er Tercera Gruppe 15's gennemsnit. Der var 0 kort i 59 kampe i 2026/2027 sæsonen.

Tercera Gruppe 15 Gult / Rødt Kort Stats

Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

Halvleg Form
 
Halvleg Form
UD Mutilvera Logo
2.17
Halvleg

UD Mutilvera logoUD Mutilvera er +171% bedre i form af Halvleg Form

0.80
Halvleg
Doneztebe Logo
1H/2H FormUD MutilveraDoneztebe
1H Sejre67%20%
2H Sejre33%40%
1H Uafgjorte17%20%
2H Uafgjorte67%60%
1H Tab17%60%
2H Tab0%0%

UD Mutilvera og Doneztebe's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

Kort (1./2. Halvleg)UD MutilveraDoneztebeGennemsnit
1H kort modtaget i gennemsnit
2H kort modtaget i gennemsnit
Gennemsnit kort (1H)
Gennemsnit kort (2H)
1H havde flere kort %
2H havde flere kort %
1H/2H OverUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H er 2~3 kort totalt
2H er 2~3 kort totalt
1H Total Over 3
2H Total Over 3

Hvem Scorer Først?

UD MutilveraUD Mutilvera
 
UD Mutilvera

57%

Scorede først i 4 / 7 kampe

DoneztebeDoneztebe
 
Doneztebe

14%

Scorede først i 1 / 7 kampe

Mål Efter Minutter
UD Mutilvera og Doneztebe's mål ved 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'UD MutilveraDoneztebe
1-10Min'8%4%
11-20Min'15%4%
21-31Min'15%4%
31-40Min'8%13%
41-50Min'8%4%
51-60Min'15%4%
61-70Min'0%4%
71-80Min'0%4%
81-90Min'0%13%
Per 15 Min'UD MutilveraDoneztebe
0-15Min15%9%
16-30Min23%4%
31-45Min'15%17%
46-60Min'15%4%
61-75Min'0%9%
76-90Min'0%13%
Mål Scoret På 10 min'UD MutilveraDoneztebe
1-10Min'9%0%
11-20Min'9%7%
21-31Min'18%7%
31-40Min'9%0%
41-50Min'9%7%
51-60Min'18%0%
61-70Min'0%7%
71-80Min'0%7%
81-90Min'0%21%
Mål Scoret Ved 15 min'UD MutilveraDoneztebe
0-15Min18%7%
16-30Min18%7%
31-45Min'18%7%
46-60Min'18%0%
61-75Min'0%14%
76-90Min'0%21%
Mål Sluppet Ind På 10 min'UD MutilveraDoneztebe
1-10Min'0%11%
11-20Min'50%0%
21-31Min'0%0%
31-40Min'0%33%
41-50Min'0%0%
51-60Min'0%11%
61-70Min'0%0%
71-80Min'0%0%
81-90Min'0%0%
Mål Lukket Ind Ved 15 min'UD MutilveraDoneztebe
0-15Min0%11%
16-30Min50%0%
31-45Min'0%33%
46-60Min'0%11%
61-75Min'0%0%
76-90Min'0%0%

45' og 90' inkluderer mål om overtid.

Skud, offsides, frispark og mere

Skud HoldUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Skud pr. Kamp12.5010.0011.00
Skud Målprocent8%5%7%
Skud På Mål / Kamp4.504.505.00
Skud Forbi Mål / Kamp8.005.507.00
Skud Per Mål Scoret12.5020.0016
Hold Skud Over 10.575%50%63%
Hold Skud Over 11.575%50%63%
Hold Skud Over 12.575%0%38%
Hold Skud Over 13.550%0%25%
Hold Skud Over 14.525%0%13%
Hold Skud Over 15.50%0%0%
Hold skud på mål 3.5+75%50%63%
Hold skud på mål 4.5+50%50%50%
Hold skud på mål 5.5+25%50%38%
Hold skud på mål 6.5+25%50%38%
Kampens SkudUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Kampens Skud Over 23.550%0%25%
Kampens Skud Over 24.525%0%13%
Kampens Skud Over 25.525%0%13%
Kampens Skud Over 26.525%0%13%
Kampens Skud På Mål Over 7.575%50%63%
Kampens Skud På Mål Over 8.550%50%50%
Kampens Skud På Mål Over 9.525%50%38%
Offside StatsUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Offsides / kamp5.505.335.00
Over 2,5 Offsides100%100%100%
Over 3,5 Offsides100%67%84%
Andre StatistikkerUD MutilveraDoneztebeGennemsnit
Fejl Begået / kamp12.0012.6712.00
Modstanders Fejl / Kamp12.510.6712.00
Gennemsnitlig Boldbesiddelse58%71%65%
Uafgjort%FT29%43%36%

Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

Liga Stilling

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 CD Izarra

6

100%

19

4

15

18

3.83

2

 UD Mutilvera

7

71%

11

2

9

17

1.86

3

 Beti Kozkor KE

7

71%

11

4

7

16

2.14

4

 Gazte Berriak

6

67%

8

4

4

13

2.00

5

 CD Avance Ezcabarte

7

43%

12

7

5

11

2.71

6

 CD Subiza

7

43%

14

11

3

10

3.57

7

 Doneztebe

7

29%

14

9

5

9

3.29

8

 CD Aoiz

6

33%

5

3

2

9

1.33

9

 CD Valle Egues

7

29%

11

11

0

9

3.14

10

 CD Beti Onak

7

14%

8

8

0

8

2.29

11

 AD San Juan

6

33%

9

8

1

7

2.83

12

 UDC Txantrea

6

17%

4

9

-5

6

2.17

13

 CA Cirbonero

6

17%

2

11

-9

5

2.17

14

 CD Cortes

7

14%

2

11

-9

5

1.86

15

 CD Pamplona

6

0%

3

5

-2

4

1.33

16

 CD Huarte

7

0%

5

9

-4

4

2.00

17

 FC Bidezarra

7

0%

5

14

-9

3

2.71

18

 Club Deportivo Cantolagua

6

17%

3

16

-13

3

3.17

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 CD Izarra

6

100%

19

4

15

18

3.83

2

 UD Mutilvera

7

71%

11

2

9

17

1.86

3

 Beti Kozkor KE

7

71%

11

4

7

16

2.14

4

 Gazte Berriak

6

67%

8

4

4

13

2.00

5

 CD Avance Ezcabarte

7

43%

12

7

5

11

2.71

6

 CD Subiza

7

43%

14

11

3

10

3.57

7

 Doneztebe

7

29%

14

9

5

9

3.29

8

 CD Aoiz

6

33%

5

3

2

9

1.33

9

 CD Valle Egues

7

29%

11

11

0

9

3.14

10

 CD Beti Onak

7

14%

8

8

0

8

2.29

11

 AD San Juan

6

33%

9

8

1

7

2.83

12

 UDC Txantrea

6

17%

4

9

-5

6

2.17

13

 CA Cirbonero

6

17%

2

11

-9

5

2.17

14

 CD Cortes

7

14%

2

11

-9

5

1.86

15

 CD Pamplona

6

0%

3

5

-2

4

1.33

16

 CD Huarte

7

0%

5

9

-4

4

2.00

17

 FC Bidezarra

7

0%

5

14

-9

3

2.71

18

 Club Deportivo Cantolagua

6

17%

3

16

-13

3

3.17

* Tercera Group 15 Form Tabel er også tilgængelige

×
Tilføj Forudsigelser
/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.