Loading

H2H Resultater Inter Huesca vs CA Monzon

* Tidligere Kamp Data mellem disse 2 hold er ikke tilgængelige

Alle Forudsigelser- Inter Huesca vs CA Monzon

59%Over 2,5
Ligagennemsnit : 56%
83%Over 1,5
Ligagennemsnit : 76%
42%BHS
Ligagennemsnit : 50%
2.92Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 2.74
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

* Gennemsnitlige stats mellem Inter Huesca og CA Monzon over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Samlet
 
Form - Samlet
Inter Huesca Logo
0.83
  • T
    CD Cuarte Industrial

    CD Cuarte Industrial

    Tercera Gruppe 17

    13/09 03:00

    5 - 2

    FT

    ( Halvleg : 1 - 2 )

    Inter Huesca

    Inter Huesca

  • U
    Inter Huesca

    Inter Huesca

    Tercera Gruppe 17

    20/09 03:00

    1 - 1

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    CD Brea

    CD Brea

  • T
    SD Ejea

    SD Ejea

    Tercera Gruppe 17

    27/09 03:00

    2 - 1

    FT

    ( Halvleg : 1 - 1 )

    Inter Huesca

    Inter Huesca

  • V
    Inter Huesca

    Inter Huesca

    Tercera Gruppe 17

    04/10 03:00

    3 - 0

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    CD Belchite 97

    CD Belchite 97

  • U
    CF Illueca

    CF Illueca

    Tercera Gruppe 17

    10/10 07:30

    0 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    Inter Huesca

    Inter Huesca

  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

CF Illueca
Inter Huesca
Inter Huesca
CD Belchite 97
SD Ejea
Inter Huesca
Inter Huesca
CD Brea
CD Cuarte Industrial
Inter Huesca
  • Tidligere

  • Næste

CA Monzon logoCA Monzon er +101% bedre i form af Point Per Kamp

1.67
  • V
    CA Monzón

    CA Monzon

    Tercera Gruppe 17

    13/09 10:00

    4 - 3

    FT

    ( Halvleg : 2 - 2 )

    CD Robres

    CD Robres

  • U
    CA Monzón

    CA Monzon

    Tercera Gruppe 17

    20/09 10:00

    0 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    UD Fraga

    UD Fraga

  • V
    CA Monzón

    CA Monzon

    Tercera Gruppe 17

    26/09 10:00

    2 - 1

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    AD Almudévar

    AD Almudevar

  • V
    CA Monzón

    CA Monzon

    Tercera Gruppe 17

    04/10 08:30

    2 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    SD Huesca II

    SD Huesca II

  • T
    Real Zaragoza Deportivo Aragón

    Real Zaragoza Deportivo Aragon

    Tercera Gruppe 17

    11/10 03:00

    3 - 0

    FT

    ( Halvleg : 2 - 0 )

    CA Monzón

    CA Monzon

CA Monzón Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

Real Zaragoza Deportivo Aragon
CA Monzon
CA Monzon
SD Huesca II
CA Monzon
AD Almudevar
CA Monzon
UD Fraga
CA Monzon
CD Robres
  • Tidligere

  • Næste

Få gratis tips hver dag!

Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

Indtast din email for at abonnere *

Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

CA Monzon er +14% bedre i form af Mål Scoret

Inter Huesca
1.17 Mål / Kamp

Inter Huesca (Hjemme)

Atletico Monzon
1.33 Mål / Kamp

CA Monzon (Ude)

Scoret Per KampInter HuescaAtletico Monzon
Over 0,567%50%
Over 1,533%50%
Over 2,517%17%
Over 3,50%17%
Kunne ikke Score33%50%
Scorede i 1H/2HInter HuescaAtletico Monzon
Scoret i 1H67%40%
Scoret i 2H17%60%
Scorede i Begge Halvlege17%40%
Scoret i Gennemsnit 1H0.830.6
Scoret i Gennemsnit 2H0.331.00

* Statistikken omfatter både hjemme- og udekampe, som Inter Huesca og CA Monzon har spillet.

Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

Begge Hold står lige i forhold til Mål Lukket Ind

Inter Huesca
1.67 Mål Lukket Ind / Kamp

Inter Huesca (Hjemme)

Atletico Monzon
1.67 Mål Lukket Ind / Kamp

CA Monzon (Ude)

Sluppet Ind / KampInter HuescaAtletico Monzon
Over 0,567%67%
Over 1,550%50%
Over 2,517%50%
Over 3,517%0%
Clean Sheets33%33%
Indkasserede 1./2. halvlegInter HuescaAtletico Monzon
1H Rent Bur50%60%
2H Rent Bur50%40%
1H Lukket Ind i Gennemsnit0.670.8
2H Lukket Ind i Gennemsnit1.000.60

* Data for indkasserede mål inkluderer både hjemme- og udekampe, som Inter Huesca og CA Monzon har spillet.

Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

Inter Huesca og CA Monzon's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

Kampens MålInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Over 0,583%83%83%
Over 1,583%83%83%
Over 2,550%67%59%
Over 3,517%17%17%
Over 4,517%17%17%
BHS50%33%42%
BHS & Sejr0%33%17%
BHS og Uafgjort17%0%9%
Begge Hold Scorer & Over 2.533%33%33%
Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.517%33%25%
1. Halvleg MålInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Begge Hold Scorer 1H
1H Over 0.5
1H Over 1.5
1H Over 2.5
2. Halvleg MålInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Begge Hold Scorer 2H
BHS Begge Halvlege
2H Over 0.5
2H Over 1.5
2H Over 2.5
Mål (Under)Inter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Under 0,517%17%17%
Under 1,517%17%17%
Under 2,550%33%42%
Under 3,583%83%83%
Under 4,583%83%83%
1H/2HInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
1H Under 0.517%40%29%
1H Under 1.550%60%55%
1H Under 2.583%80%82%
2H Under 0.533%20%27%
2H Under 1.567%40%54%
2H Under 2.583%80%82%

Seneste bruger forudsigelser

Ingen bruger forudsigelser endnu. Du kan slå en op, efter odds er blevet slået op.

Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

UNLOCKHjørnespark / kamp

* Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem Inter Huesca og CA Monzon

/ kamp
Hjørnespark Tildelt
/ kamp
Hjørnespark Tildelt
Hjørnespark i KampenInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. HalvlegInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
1H Gennemsnit
Over 4 1H
Over 5 1H
Over 6 1H
2. HalvlegInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
2H Gennemsnit
Over 4 2H
Over 5 2H
Over 6 2H

Kampens totale hjørnespark for Inter Huesca og CA Monzon. Liga Gennemsnittet er Tercera Gruppe 17's gennemsnit på tværs af 54 kampe i 2026/2027 sæson.

Tercera Gruppe 17 Hjørnespark Stats

Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

Inter Huesca og CA Monzon's individuelle hold data for hjørnespark.

Holds HjørnesparkInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Vundet hjørnespark / kamp
Hjørnespark mod sig / kamp
Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 2,5 - Hjørnespark Mod
Over 3,5 - Hjørnespark Mod
Over 4,5 - Hjørnespark Mod

Kan Inter Huesca Score?

Inter Huesca
Scoret i
67%
af kampene (Samlet)

Usikker

Det er Usikkert om Inter Huesca kan score et mål, baseret på vores data.
CA Monzón
Clean Sheets i
33%
af kampene (Samlet)

Kan CA Monzon Score?

Inter Huesca
Clean Sheets i
33%
af kampene (Samlet)

Usikker

Det er Usikkert om CA Monzon kan score et mål, baseret på vores data.
CA Monzón
Scoret i
50%
af kampene (Samlet)
Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

UNLOCKSamlede Kort / kamp

* Summen af ​​kort pr. kamp mellem Inter Huesca og CA Monzon

Kort
/ kamp
Inter Huesca
Kort
/ kamp
CA Monzon
Kampens KortInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Over 2,5
Over 3,5
Over 4,5
Over 5,5
Over 6,5
Kort ModtagetInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Kort modtaget i gennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5
Kort ModstanderInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5

Samlede kort i kampen for Inter Huesca og CA Monzon. Liga Gennemsnittet er Tercera Gruppe 17's gennemsnit. Der var 0 kort i 54 kampe i 2026/2027 sæsonen.

Tercera Gruppe 17 Gult / Rødt Kort Stats

Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

Halvleg Form
 
Halvleg Form
Inter Huesca Logo
1.83
Halvleg

Inter Huesca logoInter Huesca er +53% bedre i form af Halvleg Form

1.20
Halvleg
CA Monzón Logo
1H/2H FormInter HuescaAtletico Monzon
1H Sejre50%20%
2H Sejre17%40%
1H Uafgjorte33%60%
2H Uafgjorte33%40%
1H Tab17%20%
2H Tab50%20%

Inter Huesca og CA Monzon's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

Kort (1./2. Halvleg)Inter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
1H kort modtaget i gennemsnit
2H kort modtaget i gennemsnit
Gennemsnit kort (1H)
Gennemsnit kort (2H)
1H havde flere kort %
2H havde flere kort %
1H/2H OverInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H er 2~3 kort totalt
2H er 2~3 kort totalt
1H Total Over 3
2H Total Over 3

Hvem Scorer Først?

Inter HuescaInter Huesca
 
Inter Huesca

33%

Scorede først i 2 / 6 kampe

CA MonzonCA Monzon
 
CA Monzon

50%

Scorede først i 3 / 6 kampe

Mål Efter Minutter
Inter Huesca og CA Monzon's mål ved 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'Inter HuescaAtletico Monzon
1-10Min'6%0%
11-20Min'18%0%
21-31Min'18%11%
31-40Min'12%22%
41-50Min'18%11%
51-60Min'6%11%
61-70Min'6%0%
71-80Min'12%6%
81-90Min'6%22%
Per 15 Min'Inter HuescaAtletico Monzon
0-15Min12%0%
16-30Min28%11%
31-45Min'12%28%
46-60Min'24%17%
61-75Min'18%0%
76-90Min'6%28%
Mål Scoret På 10 min'Inter HuescaAtletico Monzon
1-10Min'14%0%
11-20Min'0%0%
21-31Min'28%25%
31-40Min'28%0%
41-50Min'14%25%
51-60Min'14%13%
61-70Min'0%0%
71-80Min'0%0%
81-90Min'0%38%
Mål Scoret Ved 15 min'Inter HuescaAtletico Monzon
0-15Min14%0%
16-30Min28%25%
31-45Min'28%13%
46-60Min'28%25%
61-75Min'0%0%
76-90Min'0%38%
Mål Sluppet Ind På 10 min'Inter HuescaAtletico Monzon
1-10Min'0%0%
11-20Min'30%0%
21-31Min'10%0%
31-40Min'0%40%
41-50Min'20%0%
51-60Min'0%10%
61-70Min'10%0%
71-80Min'20%10%
81-90Min'10%10%
Mål Lukket Ind Ved 15 min'Inter HuescaAtletico Monzon
0-15Min10%0%
16-30Min30%0%
31-45Min'0%40%
46-60Min'20%10%
61-75Min'30%0%
76-90Min'10%20%

45' og 90' inkluderer mål om overtid.

Skud, offsides, frispark og mere

Skud HoldInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Skud pr. Kamp9.009.509.00
Skud Målprocent0%21%11%
Skud På Mål / Kamp4.004.004.00
Skud Forbi Mål / Kamp5.005.505.00
Skud Per Mål Scoret0.004.752
Hold Skud Over 10.50%50%25%
Hold Skud Over 11.50%50%25%
Hold Skud Over 12.50%50%25%
Hold Skud Over 13.50%0%0%
Hold Skud Over 14.50%0%0%
Hold Skud Over 15.50%0%0%
Hold skud på mål 3.5+100%50%75%
Hold skud på mål 4.5+0%50%25%
Hold skud på mål 5.5+0%50%25%
Hold skud på mål 6.5+0%50%25%
Kampens SkudInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Kampens Skud Over 23.50%0%0%
Kampens Skud Over 24.50%0%0%
Kampens Skud Over 25.50%0%0%
Kampens Skud Over 26.50%0%0%
Kampens Skud På Mål Over 7.5100%50%75%
Kampens Skud På Mål Over 8.5100%50%75%
Kampens Skud På Mål Over 9.5100%50%75%
Offside StatsInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Offsides / kamp14.009.0012.00
Over 2,5 Offsides100%100%100%
Over 3,5 Offsides100%100%100%
Andre StatistikkerInter HuescaAtletico MonzonGennemsnit
Fejl Begået / kamp14.008.0011.00
Modstanders Fejl / Kamp141213.00
Gennemsnitlig Boldbesiddelse50%45%48%
Uafgjort%FT33%17%25%

Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

Liga Stilling

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

6

83%

14

3

11

16

2.83

2

 SD Ejea

6

83%

14

7

7

15

3.50

3

 CD Brea

6

67%

10

2

8

14

2.00

4

 UD Fraga

6

50%

8

4

4

11

2.00

5

 CD Cuarte Industrial

6

50%

13

8

5

10

3.50

6

 CA Monzon

6

50%

8

10

-2

10

3.00

7

 CD Caspe

6

33%

11

8

3

9

3.17

8

 AD CF Epila

6

33%

7

7

0

8

2.33

9

 AD Almudevar

6

33%

7

6

1

7

2.17

10

 SD Huesca II

6

17%

4

5

-1

7

1.50

11

 CD Binefar

6

33%

11

12

-1

7

3.83

12

 CD La Almunia

6

33%

8

10

-2

7

3.00

13

 CF Illueca

6

33%

4

7

-3

7

1.83

14

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

6

33%

10

13

-3

6

3.83

15

 Inter Huesca

6

17%

7

10

-3

5

2.83

16

 Andorra National Team

6

17%

4

10

-6

5

2.33

17

 CD Robres

6

0%

6

13

-7

2

3.17

18

 CD Belchite 97

6

0%

2

13

-11

2

2.50

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

6

83%

14

3

11

16

2.83

2

 SD Ejea

6

83%

14

7

7

15

3.50

3

 CD Brea

6

67%

10

2

8

14

2.00

4

 UD Fraga

6

50%

8

4

4

11

2.00

5

 CD Cuarte Industrial

6

50%

13

8

5

10

3.50

6

 CA Monzon

6

50%

8

10

-2

10

3.00

7

 CD Caspe

6

33%

11

8

3

9

3.17

8

 AD CF Epila

6

33%

7

7

0

8

2.33

9

 AD Almudevar

6

33%

7

6

1

7

2.17

10

 SD Huesca II

6

17%

4

5

-1

7

1.50

11

 CD Binefar

6

33%

11

12

-1

7

3.83

12

 CD La Almunia

6

33%

8

10

-2

7

3.00

13

 CF Illueca

6

33%

4

7

-3

7

1.83

14

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

6

33%

10

13

-3

6

3.83

15

 Inter Huesca

6

17%

7

10

-3

5

2.83

16

 Andorra National Team

6

17%

4

10

-6

5

2.33

17

 CD Robres

6

0%

6

13

-7

2

3.17

18

 CD Belchite 97

6

0%

2

13

-11

2

2.50

* Tercera Group 17 Form Tabel er også tilgængelige

×
Tilføj Forudsigelser
/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.