Loading

H2H Resultater / Tidligere Resultater - KVC Westerlo vs YR KV Mechelen

21
Kampe

29%
19%
52%

6 Sejre

4 Uafgjorte(19%)

11 Sejre

KVC Westerlo vs YR KV Mechelen's indbyrdes opgør viser at 21 opgør spillet, KVC Westerlo har vundet 6 gange og YR KV Mechelen har vundet 11 gange. 4 opgør mellem KVC Westerlo og YR KV Mechelen endte i uafgjort.

95%Over 1,5
20 / 21 Kampe
71%Over 2,5
15 / 21 Kampe
52%Over 3,5
11 / 21 Kampe
67%BHS
14 / 21 Kampe
10%Clean Sheets
KVC Westerlo
24%Clean Sheets
YR KV Mechelen

Alle Forudsigelser- KVC Westerlo vs YR KV Mechelen

63%Over 2,5
Ligagennemsnit : 60%
88%Over 1,5
Ligagennemsnit : 78%
63%BHS
Ligagennemsnit : 40%
3.67Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 2.94
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

* Gennemsnitlige stats mellem KVC Westerlo og YR KV Mechelen over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Hjemme
 
Form - Ude
KVC Westerlo Logo
1.33
  • T
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    08/08 19:45

    1 - 5

    FT

    ( Halvleg : 1 - 1 )

    Royal Union Saint-Gilloise

    Royal Union Saint Gilloise

  • U
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    30/08 18:15

    2 - 2

    FT

    ( Halvleg : 1 - 1 )

    SV Zulte-Waregem

    SV Zulte Waregem

  • V
    KVC Westerlo

    KVC Westerlo

    Pro League

    12/09 17:15

    4 - 2

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    Royal Standard de Liège

    Royal Standard de Liege

  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

KVC Westerlo
Royal Standard de Liege
KVC Westerlo
SV Zulte Waregem
KVC Westerlo
Royal Union Saint Gilloise

2025/2026

KVC Westerlo
Royal Standard de Liege
KVC Westerlo
Oud Heverlee Leuven
  • Tidligere

  • Næste

KVC Westerlo logoKVC Westerlo er +166% bedre i form af Point Per Kamp

0.50
  • T
    KAA Gent

    KAA Gent

    Pro League

    09/08 12:30

    2 - 0

    FT

    ( Halvleg : 2 - 0 )

    YR KV Mechelen

    YR KV Mechelen

  • T
    Sporting du Pays de Charleroi

    Sporting du Pays de Charleroi

    Pro League

    22/08 17:15

    2 - 0

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    YR KV Mechelen

    YR KV Mechelen

  • U
    RAAL La Louvière

    RAAL La Louviere

    Pro League

    29/08 15:00

    2 - 2

    FT

    ( Halvleg : 2 - 1 )

    YR KV Mechelen

    YR KV Mechelen

  • U
    Lommel United

    Lommel United

    Pro League

    19/09 19:45

    0 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    YR KV Mechelen

    YR KV Mechelen

YR KV Mechelen Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

Lommel United
YR KV Mechelen
RAAL La Louviere
YR KV Mechelen
Sporting du Pays de Charleroi
YR KV Mechelen
KAA Gent
YR KV Mechelen

2025/2026

Sint Truidense VV
YR KV Mechelen
  • Tidligere

  • Næste

Få gratis tips hver dag!

Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

Indtast din email for at abonnere *

Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

KVC Westerlo er +366% bedre i form af Mål Scoret

KVC Westerlo
2.33 Mål / Kamp

KVC Westerlo (Hjemme)

KV Mechelen
0.5 / kamp

YR KV Mechelen (Ude)

Scoret Per KampKVC WesterloKV Mechelen
Over 0,5100%25%
Over 1,567%25%
Over 2,533%0%
Over 3,533%0%
Kunne ikke Score0%75%
Scorede i 1H/2HKVC WesterloKV Mechelen
Scoret i 1H100%25%
Scoret i 2H67%25%
Scorede i Begge Halvlege67%25%
Scoret i Gennemsnit 1H10.25
Scoret i Gennemsnit 2H1.330.25

* Statistik for KVC Westerlo's mål scoret på hjemmebane og YR KV Mechelen's mål scoret på udebane.

Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

YR KV Mechelen er +50% bedre i form af Mål Lukket Ind

KVC Westerlo
3 Mål Lukket Ind / Kamp

KVC Westerlo (Hjemme)

KV Mechelen
1.5 Mål Lukket Ind / Kamp

YR KV Mechelen (Ude)

Sluppet Ind / KampKVC WesterloKV Mechelen
Over 0,5100%75%
Over 1,5100%75%
Over 2,533%0%
Over 3,533%0%
Clean Sheets0%25%
Indkasserede 1./2. halvlegKVC WesterloKV Mechelen
1H Rent Bur33%25%
2H Rent Bur0%75%
1H Lukket Ind i Gennemsnit0.671.25
2H Lukket Ind i Gennemsnit2.330.25

* Statistikker for KVC Westerlo's mål indkasseret på hjemmebane og YR KV Mechelen's mål indkasseret på ude bane

Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

KVC Westerlo og YR KV Mechelen's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

Kampens MålKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Over 0,5100%75%88%
Over 1,5100%75%88%
Over 2,5100%25%63%
Over 3,5100%25%63%
Over 4,567%0%34%
BHS100%25%63%
BHS & Sejr33%0%17%
BHS og Uafgjort33%25%29%
Begge Hold Scorer & Over 2.5100%25%63%
Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.50%0%0%
1. Halvleg MålKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Begge Hold Scorer 1H
1H Over 0.5
1H Over 1.5
1H Over 2.5
2. Halvleg MålKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Begge Hold Scorer 2H
BHS Begge Halvlege
2H Over 0.5
2H Over 1.5
2H Over 2.5
Mål (Under)KVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Under 0,50%25%13%
Under 1,50%25%13%
Under 2,50%75%38%
Under 3,50%75%38%
Under 4,533%100%67%
1H/2HKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
1H Under 0.50%25%13%
1H Under 1.533%50%42%
1H Under 2.5100%75%88%
2H Under 0.50%50%25%
2H Under 1.50%100%50%
2H Under 2.533%100%67%

Seneste bruger forudsigelser

Ingen bruger forudsigelser endnu. Du kan slå en op, efter odds er blevet slået op.

Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

UNLOCKHjørnespark / kamp

* Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem KVC Westerlo og YR KV Mechelen

/ kamp
Hjørnespark Tildelt
/ kamp
Hjørnespark Tildelt
Hjørnespark i KampenKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. HalvlegKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
1H Gennemsnit
Over 4 1H
Over 5 1H
Over 6 1H
2. HalvlegKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
2H Gennemsnit
Over 4 2H
Over 5 2H
Over 6 2H

Kampens totale hjørnespark for KVC Westerlo og YR KV Mechelen. Liga Gennemsnittet er Pro League's gennemsnit på tværs af 63 kampe i 2026/2027 sæson.

Pro League Hjørnespark Stats

Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

KVC Westerlo og YR KV Mechelen's individuelle hold data for hjørnespark.

Holds HjørnesparkKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Vundet hjørnespark / kamp
Hjørnespark mod sig / kamp
Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 2,5 - Hjørnespark Mod
Over 3,5 - Hjørnespark Mod
Over 4,5 - Hjørnespark Mod

Kan KVC Westerlo Score?

KVC Westerlo
Scoret i
100%
af kampene (Hjemme)

Høj Chance

Der er en Høj Chancechance at KVC Westerlo vil score et mål, baseret på vores data.
YR KV Mechelen
Clean Sheets i
25%
af kampene (Ude)

Kan YR KV Mechelen Score?

KVC Westerlo
Clean Sheets i
0%
af kampene (Hjemme)

Usikker

Det er Usikkert om YR KV Mechelen kan score et mål, baseret på vores data.
YR KV Mechelen
Scoret i
25%
af kampene (Ude)
Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

UNLOCKSamlede Kort / kamp

* Summen af ​​kort pr. kamp mellem KVC Westerlo og YR KV Mechelen

Kort
/ kamp
KVC Westerlo
Kort
/ kamp
YR KV Mechelen
Kampens KortKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Over 2,5
Over 3,5
Over 4,5
Over 5,5
Over 6,5
Kort ModtagetKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Kort modtaget i gennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5
Kort ModstanderKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5

Samlede kort i kampen for KVC Westerlo og YR KV Mechelen. Liga Gennemsnittet er Pro League's gennemsnit. Der var 215 kort i 63 kampe i 2026/2027 sæsonen.

Pro League Gult / Rødt Kort Stats

Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

Halvleg Form
 
Halvleg Form
KVC Westerlo Logo
1.67
Halvleg

KVC Westerlo logoKVC Westerlo er +568% bedre i form af Halvleg Form

0.25
Halvleg
YR KV Mechelen Logo
1H/2H FormKVC WesterloKV Mechelen
1H Sejre33%0%
2H Sejre33%25%
1H Uafgjorte67%25%
2H Uafgjorte33%50%
1H Tab0%75%
2H Tab33%25%

KVC Westerlo og YR KV Mechelen's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

Kort (1./2. Halvleg)KVC WesterloKV MechelenGennemsnit
1H kort modtaget i gennemsnit
2H kort modtaget i gennemsnit
Gennemsnit kort (1H)
Gennemsnit kort (2H)
1H havde flere kort %
2H havde flere kort %
1H/2H OverKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H er 2~3 kort totalt
2H er 2~3 kort totalt
1H Total Over 3
2H Total Over 3

Hvem Scorer Først?

KVC WesterloKVC Westerlo
 
KVC Westerlo

86%

Scorede først i 6 / 7 kampe

YR KV MechelenYR KV Mechelen
 
YR KV Mechelen

14%

Scorede først i 1 / 7 kampe

Mål Efter Minutter
KVC Westerlo og YR KV Mechelen's mål ved 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'KVC WesterloKV Mechelen
1-10Min'10%16%
11-20Min'10%5%
21-31Min'13%11%
31-40Min'3%11%
41-50Min'16%26%
51-60Min'10%0%
61-70Min'13%11%
71-80Min'10%5%
81-90Min'16%16%
Per 15 Min'KVC WesterloKV Mechelen
0-15Min19%21%
16-30Min13%11%
31-45Min'13%32%
46-60Min'16%5%
61-75Min'16%11%
76-90Min'23%21%
Mål Scoret På 10 min'KVC WesterloKV Mechelen
1-10Min'20%20%
11-20Min'20%0%
21-31Min'7%0%
31-40Min'7%0%
41-50Min'13%40%
51-60Min'7%0%
61-70Min'7%0%
71-80Min'7%0%
81-90Min'13%40%
Mål Scoret Ved 15 min'KVC WesterloKV Mechelen
0-15Min40%20%
16-30Min7%0%
31-45Min'7%20%
46-60Min'20%20%
61-75Min'7%0%
76-90Min'20%40%
Mål Sluppet Ind På 10 min'KVC WesterloKV Mechelen
1-10Min'0%14%
11-20Min'0%7%
21-31Min'19%14%
31-40Min'0%14%
41-50Min'19%21%
51-60Min'13%0%
61-70Min'19%14%
71-80Min'13%7%
81-90Min'19%7%
Mål Lukket Ind Ved 15 min'KVC WesterloKV Mechelen
0-15Min0%21%
16-30Min19%14%
31-45Min'19%36%
46-60Min'13%0%
61-75Min'25%14%
76-90Min'25%14%

45' og 90' inkluderer mål om overtid.

Skud, offsides, frispark og mere

Skud HoldKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Skud pr. Kamp12.6710.2511.00
Skud Målprocent18%5%12%
Skud På Mål / Kamp5.673.254.00
Skud Forbi Mål / Kamp7.007.007.00
Skud Per Mål Scoret5.4320.5013
Hold Skud Over 10.567%50%59%
Hold Skud Over 11.567%50%59%
Hold Skud Over 12.533%50%42%
Hold Skud Over 13.533%50%42%
Hold Skud Over 14.533%50%42%
Hold Skud Over 15.533%50%42%
Hold skud på mål 3.5+67%50%59%
Hold skud på mål 4.5+67%25%46%
Hold skud på mål 5.5+67%25%46%
Hold skud på mål 6.5+67%25%46%
Kampens SkudKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Kampens Skud Over 23.567%25%46%
Kampens Skud Over 24.567%25%46%
Kampens Skud Over 25.567%25%46%
Kampens Skud Over 26.567%25%46%
Kampens Skud På Mål Over 7.5100%50%75%
Kampens Skud På Mål Over 8.5100%50%75%
Kampens Skud På Mål Over 9.5100%50%67%
Offside StatsKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Offsides / kamp2.672.753.00
Over 2,5 Offsides33%50%42%
Over 3,5 Offsides33%25%29%
Andre StatistikkerKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Fejl Begået / kamp12.6712.5013.00
Modstanders Fejl / Kamp910.2510.00
Gennemsnitlig Boldbesiddelse51%50%51%
Uafgjort%FT33%50%42%

Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

Frispark, Målspark & Indkast

FrisparkKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Kamp Frispark Gennemsnit21.3322.522
Frispark totalt 20.5+33%75%54%
Frispark totalt 21.5+33%75%54%
Frispark totalt 22.5+33%25%29%
Frispark totalt 23.5+33%25%29%
Frispark totalt 24.5+33%25%29%
Frispark totalt 25.5+33%25%29%
MålsparkKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Kamp Målspark Gennemsnit151616
Målspark total 8.5+100%100%100%
Målspark total 9.5+100%100%100%
Målspark total 10.5+100%100%100%
Målspark total 11.5+100%75%88%
Målspark total 12.5+100%75%88%
Målspark total 13.5+67%75%71%
IndkastKVC WesterloKV MechelenGennemsnit
Kamp Indkast Gennemsnit41.6748.7545
Indkast totalt 37.5+67%75%71%
Indkast totalt 38.5+67%75%71%
Indkast totalt 39.5+67%75%71%
Indkast totalt 40.5+67%75%71%
Indkast totalt 41.5+67%75%71%
Indkast totalt 42.5+67%75%71%
Indkast totalt 43.5+67%75%71%
Indkast totalt 44.5+33%75%54%
   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 Club Brugge KV

4

100%

10

1

9

12

2.75

2

 KAA Gent

4

100%

7

2

5

12

2.25

3

 RSC Anderlecht

4

75%

6

1

5

10

1.75

4

 Waasland Beveren

3

100%

6

0

6

9

2.00

5

 Sporting du Pays de Charleroi

4

75%

10

6

4

9

4.00

6

 Royal Union Saint Gilloise

3

67%

8

0

8

7

2.67

7

 KRC Genk

3

67%

8

3

5

7

3.67

8

 Royal Standard de Liege

3

67%

5

2

3

7

2.33

9

 SV Zulte Waregem

3

67%

6

2

4

6

2.67

10

 Lommel United

4

25%

4

2

2

4

1.50

11

 RAAL La Louviere

3

33%

6

4

2

4

3.33

12

 Sint Truidense VV

4

25%

5

6

-1

4

2.75

13

 Oud Heverlee Leuven

4

25%

4

6

-2

4

2.50

14

 KVC Westerlo

3

33%

7

9

-2

4

5.33

15

 Royal Antwerp FC

4

25%

7

11

-4

4

4.50

16

 KV Kortrijk

4

25%

2

8

-6

3

2.50

17

 Cercle Brugge KSV

3

0%

3

7

-4

1

3.33

18

 YR KV Mechelen

3

0%

3

8

-5

1

3.67

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 Royal Union Saint Gilloise

4

100%

13

3

10

12

4.00

2

 Sporting du Pays de Charleroi

3

100%

5

1

4

9

2.00

3

 KAA Gent

3

67%

6

2

4

7

2.67

4

 Club Brugge KV

3

67%

5

2

3

6

2.33

5

 KVC Westerlo

4

50%

8

7

1

6

3.75

6

 SV Zulte Waregem

4

25%

4

5

-1

5

2.25

7

 Sint Truidense VV

3

33%

7

6

1

4

4.33

8

 Royal Standard de Liege

4

25%

8

10

-2

4

4.50

9

 Lommel United

3

33%

2

6

-4

4

2.67

10

 Royal Antwerp FC

3

33%

4

4

0

3

2.67

11

 RSC Anderlecht

3

33%

1

4

-3

3

1.67

12

 Cercle Brugge KSV

4

0%

5

7

-2

2

3.00

13

 YR KV Mechelen

4

0%

2

6

-4

2

2.00

14

 KRC Genk

4

0%

5

9

-4

2

3.50

15

 Oud Heverlee Leuven

3

0%

1

7

-6

0

2.67

16

 KV Kortrijk

3

0%

0

7

-7

0

2.33

17

 RAAL La Louviere

4

0%

1

10

-9

0

2.75

18

 Waasland Beveren

4

0%

1

11

-10

0

3.00

* Pro League Hjemme Tabel og Ude Tabeller er også tilgængelige.

Hvilken spiller vil score?

Hvem vil få et gult- eller rødt kort?

Kort / 90 min.

×
Tilføj Forudsigelser
/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.