Loading
*Průměrné statistiky mezi Cotillas a Santomera CF v aktuální sezóně
Získejte denní předpovědi zdarma
Předplaťte si FootyStats predictions a získejte 3 ~ 10 bezplatných uživatelských tipů každý den. Zisk sledován!
Zadejte svou e-mailovou adresu a přihlaste se k odběru *
Prémium vám přinese více výher. 500 Extra ligy jsou známé jako ziskové a méně sledované sázkovými kancelářemi. Navíc získáte rohové statistiky a statistiky karet spolu se stažením CSV. Přihlaste se k odběru ještě dnes!
Cotillas
50%
Skóroval jako první v zápasech 3 / 6
Santomera CF
67%
Skóroval jako první v zápasech 4 / 6
Góly podle minut
Cotillas a Santomera CF's dal gól 10 a 15 minut.
| do 10-ti Min | Cotillas | Santomera |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min | 13% | 20% |
| 11 - 20 Min | 19% | 5% |
| 21 - 30 Min | 6% | 10% |
| 31 - 40 Min | 6% | 0% |
| 41 - 50 Min | 13% | 5% |
| 51 - 60 Min | 13% | 20% |
| 61 - 70 Min | 0% | 10% |
| 71 - 80 Min | 6% | 5% |
| 81 - 90 Min | 6% | 25% |
| do 15-ti Min | Cotillas | Santomera |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min | 19% | 20% |
| 16 - 30 Min | 19% | 15% |
| 31 - 45 Min | 19% | 5% |
| 46 - 60 Min | 13% | 20% |
| 61 - 75 Min | 6% | 10% |
| 76 - 90 Min | 6% | 30% |
| Góly vstřelené do 10 min | Cotillas | Santomera |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min | 28% | 21% |
| 11 - 20 Min | 14% | 0% |
| 21 - 30 Min | 14% | 14% |
| 31 - 40 Min | 0% | 0% |
| 41 - 50 Min | 0% | 0% |
| 51 - 60 Min | 0% | 21% |
| 61 - 70 Min | 0% | 7% |
| 71 - 80 Min | 14% | 7% |
| 81 - 90 Min | 0% | 28% |
| Góly vstřelené do 15 min | Cotillas | Santomera |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min | 28% | 21% |
| 16 - 30 Min | 28% | 14% |
| 31 - 45 Min | 0% | 0% |
| 46 - 60 Min | 0% | 21% |
| 61 - 75 Min | 14% | 7% |
| 76 - 90 Min | 0% | 36% |
| Inkasované góly do 10 min | Cotillas | Santomera |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min | 0% | 17% |
| 11 - 20 Min | 22% | 17% |
| 21 - 30 Min | 0% | 0% |
| 31 - 40 Min | 11% | 0% |
| 41 - 50 Min | 22% | 17% |
| 51 - 60 Min | 22% | 17% |
| 61 - 70 Min | 0% | 17% |
| 71 - 80 Min | 0% | 0% |
| 81 - 90 Min | 11% | 17% |
| Inkasované góly do 15 min | Cotillas | Santomera |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min | 11% | 17% |
| 16 - 30 Min | 11% | 17% |
| 31 - 45 Min | 33% | 17% |
| 46 - 60 Min | 22% | 17% |
| 61 - 75 Min | 0% | 17% |
| 76 - 90 Min | 11% | 17% |
45min a 90min zahrnuje i góly po zranění.
| Tým | MP | Výhra v % | GF | GA | GD | Pts | Ø | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Santomera CF |
6 | 83% | 14 | 6 | 8 | 16 | 3.33 |
2 |
SJ Mar Menor |
6 | 67% | 11 | 5 | 6 | 14 | 2.67 |
3 |
Union Molinense CF |
6 | 50% | 13 | 8 | 5 | 11 | 3.50 |
4 |
EF Santa Cruz |
6 | 33% | 9 | 8 | 1 | 9 | 2.83 |
5 |
Alcantarilla FC |
6 | 33% | 5 | 5 | 0 | 9 | 1.67 |
6 |
Sangonera Universidad Catolica de Murcia CF |
6 | 33% | 13 | 7 | 6 | 8 | 3.33 |
7 |
Aguilas FC II |
6 | 17% | 7 | 5 | 2 | 8 | 2.00 |
8 |
Club Atletico Pulpileno |
6 | 33% | 8 | 7 | 1 | 8 | 2.50 |
9 |
Los Garres CF |
6 | 33% | 6 | 6 | 0 | 8 | 2.00 |
10 |
CD Bala Azul |
6 | 33% | 7 | 7 | 0 | 8 | 2.33 |
11 |
Club Olimpico de Totana |
6 | 33% | 7 | 7 | 0 | 8 | 2.33 |
12 |
SFC Minerva |
6 | 33% | 3 | 4 | -1 | 8 | 1.17 |
13 |
FC Cartagena La Union |
6 | 33% | 9 | 10 | -1 | 8 | 3.17 |
14 |
Cotillas |
6 | 33% | 7 | 9 | -2 | 7 | 2.67 |
15 |
Bullas |
5 | 20% | 7 | 6 | 1 | 5 | 2.60 |
16 |
Balsicas Atletico |
5 | 20% | 2 | 10 | -8 | 3 | 2.40 |
17 |
CD Algar |
6 | 17% | 3 | 13 | -10 | 3 | 2.67 |
18 |
Mazarron FC |
6 | 0% | 6 | 14 | -8 | 1 | 3.33 |
| Tým | MP | Výhra v % | GF | GA | GD | Pts | Ø | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Santomera CF |
6 | 83% | 14 | 6 | 8 | 16 | 3.33 |
2 |
SJ Mar Menor |
6 | 67% | 11 | 5 | 6 | 14 | 2.67 |
3 |
Union Molinense CF |
6 | 50% | 13 | 8 | 5 | 11 | 3.50 |
4 |
EF Santa Cruz |
6 | 33% | 9 | 8 | 1 | 9 | 2.83 |
5 |
Alcantarilla FC |
6 | 33% | 5 | 5 | 0 | 9 | 1.67 |
6 |
Sangonera Universidad Catolica de Murcia CF |
6 | 33% | 13 | 7 | 6 | 8 | 3.33 |
7 |
Aguilas FC II |
6 | 17% | 7 | 5 | 2 | 8 | 2.00 |
8 |
Club Atletico Pulpileno |
6 | 33% | 8 | 7 | 1 | 8 | 2.50 |
9 |
Los Garres CF |
6 | 33% | 6 | 6 | 0 | 8 | 2.00 |
10 |
CD Bala Azul |
6 | 33% | 7 | 7 | 0 | 8 | 2.33 |
11 |
Club Olimpico de Totana |
6 | 33% | 7 | 7 | 0 | 8 | 2.33 |
12 |
SFC Minerva |
6 | 33% | 3 | 4 | -1 | 8 | 1.17 |
13 |
FC Cartagena La Union |
6 | 33% | 9 | 10 | -1 | 8 | 3.17 |
14 |
Cotillas |
6 | 33% | 7 | 9 | -2 | 7 | 2.67 |
15 |
Bullas |
5 | 20% | 7 | 6 | 1 | 5 | 2.60 |
16 |
Balsicas Atletico |
5 | 20% | 2 | 10 | -8 | 3 | 2.40 |
17 |
CD Algar |
6 | 17% | 3 | 13 | -10 | 3 | 2.67 |
18 |
Mazarron FC |
6 | 0% | 6 | 14 | -8 | 1 | 3.33 |
* Tercera Group 13 Form Table je také dostupný










