Loading

5
Zápasy

20%
20%
60%

1 Výhry

1 Remízy(20%)

3 Výhry

Eibar III a CD San Ignacio z celkového počtu vzájemných zápasů mezi 5 ukázal, že Eibar III vyhrál 1 krát a CD San Ignacio vyhrál 3 krát. 1 zápasů mezi Eibar III a CD San Ignacio skončilo remízou.

60%Nad 1,5
3 / 5 Zápasy
40%Nad 2,5
2 / 5 Zápasy
0%Nad 3,5
0 / 5 Zápasy
60%BTTS
3 / 5 Zápasy
20%Čisté konto
Eibar III
20%Čisté konto
CD San Ignacio

Všechny předpovědi- Eibar III vs CD San Ignacio

64%Nad 2,5
Průměr ligy : 48%
79%Nad 1,5
Průměr ligy : 76%
72%BTTS
Průměr ligy : 49%
2.71Góly /zápasy
Průměr ligy : 2.63
Více než 1,5, 1.pol/2. pol a další
Více než 8,5, 9,5 a více

*Průměrné statistiky mezi Eibar III a CD San Ignacio v aktuální sezóně

Co tyto statistické údaje znamenají?Přečtěte si slovníček pojmů
Sestava - Celkem
 
Sestava - Celkem
SD Eibar III Logo
1.14
  • W
    SD Eibar III

    Eibar III

    Skupina Tercera 4

    19.9 07:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Erandio

    Erandio

  • L
    SD Leioa

    SD Leioa

    Skupina Tercera 4

    26.9 09:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • D
    SD Eibar III

    Eibar III

    Skupina Tercera 4

    4.10 03:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Berio Futbol Taldea

    CD Berio Futbol Taldea

  • L
    CD San Ignacio

    CD San Ignacio

    Skupina Tercera 4

    10.10 03:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • W
    SD Eibar III

    Eibar III

    Skupina Tercera 4

    18.10 03:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Santurtzi

    CD Santurtzi

  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

Eibar III
CD Santurtzi
CD San Ignacio
Eibar III
Eibar III
CD Berio Futbol Taldea
SD Leioa
Eibar III
Eibar III
Erandio
  • Minulost

  • Další

CD San Ignacio logoCD San Ignacio jr +38% better z hlediska Bodů za hru

1.57
  • L
    CD Lagun Onak

    CD Lagun Onak

    Skupina Tercera 4

    19.9 09:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD San Ignacio

    CD San Ignacio

  • L
    CD San Ignacio

    CD San Ignacio

    Skupina Tercera 4

    27.9 07:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Pasaia Kirol Elkartea

    Pasaia Kirol Elkartea

  • W
    Real Unión II

    Real Union II

    Skupina Tercera 4

    4.10 08:30

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD San Ignacio

    CD San Ignacio

  • W
    CD San Ignacio

    CD San Ignacio

    Skupina Tercera 4

    10.10 03:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • W
    Amurrio Club

    Amurrio Club

    Skupina Tercera 4

    18.10 08:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD San Ignacio

    CD San Ignacio

CD San Ignacio Logo
  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

Amurrio Club
CD San Ignacio
CD San Ignacio
Eibar III
Real Union II
CD San Ignacio
CD San Ignacio
Pasaia Kirol Elkartea
CD Lagun Onak
CD San Ignacio
  • Minulost

  • Další

Získejte denní předpovědi zdarma

Předplaťte si FootyStats predictions a získejte 3 ~ 10 bezplatných uživatelských tipů každý den. Zisk sledován!

Zadejte svou e-mailovou adresu a přihlaste se k odběru *

Vstřelené góly Který tým vstřelí více branek?

CD San Ignacio jr +22% better z hlediska Vstřelené góly

Eibar III
1.29 Góly /zápasy

Eibar III (Domácí)

San Ignacio
1.57 Góly /zápasy

CD San Ignacio (Hosté)

Skórováno za zápasEibar IIISan Ignacio
Nad 0,586%86%
Nad 1,528%43%
Nad 2,514%28%
Nad 3,50%0%
Nepodařilo se skórovat14%14%
Skórováno v 1.pol/2.polEibar IIISan Ignacio
Skórováno v 1 poločase60%43%
Skórováno v 2. poločase40%57%
Skóroval v obou poločasech20%14%
Průměrný počet bodů v 1 poločase0.60.43
Průměrný počet bodů v 2. poločase0.801.14

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy, které Eibar III a CD San Ignacio odehrály.

Inkasované góly Jaký tým inkasuje gól?

CD San Ignacio jr +20% better z hlediska Inkasované góly

Eibar III
1.43 Přiznaný /zápas

Eibar III (Domácí)

San Ignacio
1.14 Přiznaný /zápas

CD San Ignacio (Hosté)

Přiznané / hraEibar IIISan Ignacio
Nad 0,586%71%
Nad 1,543%28%
Nad 2,514%14%
Nad 3,50%0%
Čisté konto14%29%
Přiznaný 1./2. poločasEibar IIISan Ignacio
Čisté listy 1. poločasu20%57%
Čisté listy 2. poločasu60%43%
Uznaný průměr za 1. poločas0.80.57
Uznaný průměr za 2. poločas0.400.57

* Údaje o inkasovaných gólech zahrnují domácí i venkovní zápasy, které odehrály týmy Eibar III a CD San Ignacio.

Údaje o zápasech Eibar III a CD San Ignacio Nad 0,5 ~ 4,5 a oba týmy skórují data.

Góly v zápaseEibar IIISan IgnacioPrůměr
Nad 0,586%100%93%
Nad 1,586%71%79%
Nad 2,571%57%64%
Nad 3,529%14%22%
Nad 4,50%14%7%
BTTS86%57%72%
BTTS & výhra28%14%21%
BTTS a remíza14%28%21%
BTTS a nad 2,571%43%57%
BTTS žádné nebo přes 2,50%14%7%
Góly v 1. poločaseEibar IIISan IgnacioPrůměr
BTTS v 1. poločase
1. poločas nad 0,5
1. poločas nad 1,5
1. poločas nad 2,5
Góly ve 2. poločaseEibar IIISan IgnacioPrůměr
BTTs v 2. poločase
BTTS v obou poločasech
2. poločas nad 0,5
2. poločas nad 1,5
2. poločas nad 2,5
Góly (pod)Eibar IIISan IgnacioPrůměr
Méně než 0,514%0%7%
Pod 1,514%29%22%
Pod 2,529%43%36%
Pod 3,571%86%79%
Pod 4,5100%86%93%
1 poločas / 2 poločasEibar IIISan IgnacioPrůměr
1. poločas pod 0,520%29%25%
1. poločas pod 1,540%71%56%
1. poločas pod 2,5100%100%100%
2. poločas pod 0,520%14%17%
2. poločas pod 1,560%57%59%
2. poločas pod 2,5100%72%86%

Nejnovější předpovědi uživatelů

Zatím žádné předpovědi uživatelů. Můžete je zveřejnit po vypsání kurzů.

Statistiky rohů Kolik bude rohových kopů?

UNLOCKRohy /zápas

* Průměr rohových kopů na zápas mezi Eibar III a CD San Ignacio

/zápasy
Získané rohy
/zápasy
Získané rohy
Zápasové rohyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Nad 6
Nad 7
Nad 8
Nad 9
Nad 10
Nad 11
Nad 12
Nad 13
1. polovinaEibar IIISan IgnacioPrůměr
Průměr za 1. poločas
Nad 4 v 1. poločase
Nad 5 v 1. poločase
Nad 6 v 1. poločase
2. polovinaEibar IIISan IgnacioPrůměr
Průměr za 2. poločas
Nad 4 v 2. poločase
Nad 5 v 2. poločase
Nad 6 v 2. poločase

Celkový počet rohů zápasu pro Eibar III a CD San Ignacio. Průměr ligy je Skupina Tercera 4's průměr za všechny 63 zápasy v 2026/2027 sezóně.

Skupina Tercera 4 Statistiky rohů

Týmové rohy Získané rohy /Soupeř

Údaje o rohových kopech jednotlivých týmů Eibar III a CD San Ignacio.

Týmové rohyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Získané rohy / zápas
Rohy proti / zápas
Nad 2,5 - Získané rohy
Nad 3,5 - Získané rohy
Nad 4,5 - Získané rohy
Nad 2,5 - Rohy proti
Nad 3,5 - Rohy proti
Nad 4,5 - Rohy proti

Skóruje Eibar III?

Eibar III
Skóroval v
86%
ze zápasů (Celkem)

Střední šance

Existuje Střední šance, že Eibar III na základě našich údajů vstřelí gól.
CD San Ignacio
Čisté konto v
29%
ze zápasů (Celkem)

Skóruje CD San Ignacio?

Eibar III
Čisté konto v
14%
ze zápasů (Celkem)

Vysoká šance

Existuje Vysoká šance, že CD San Ignacio na základě našich údajů vstřelí gól.
CD San Ignacio
Skóroval v
86%
ze zápasů (Celkem)
Přejděte na Premium! 500 ziskových lig navíc.

Prémium vám přinese více výher. 500 Extra ligy jsou známé jako ziskové a méně sledované sázkovými kancelářemi. Navíc získáte rohové statistiky a statistiky karet spolu se stažením CSV. Přihlaste se k odběru ještě dnes!

UNLOCKCelkem karet / zápas

* Součet rezervací za zápas mezi Eibar III a CD San Ignacio.

Karty
/zápasy
Eibar III
Karty
/zápasy
CD San Ignacio
Zápasové kartyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Nad 2,5
Nad 3,5
Nad 4,5
Nad 5,5
Nad 6,5
Obdržené kartyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Obdržené karty průměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5
Karty soupeřeEibar IIISan IgnacioPrůměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5

Celkový počet karet k zápasům pro Eibar III a CD San Ignacio. Průměr ligy je Skupina Tercera 4's průměr. Bylo tam 0 karet v 63 v 2026/2027 sezóně.

Skupina Tercera 4 Statistiky žlutých /červených karet

1./ 2. poločas Výhra - remíza - prohra

Poločasový formulář
 
Poločasový formulář
SD Eibar III Logo
0.80
Half-Time

CD San Ignacio logoCD San Ignacio jr +61% better z hlediska Poločasový formulář

1.29
Half-Time
CD San Ignacio Logo
formace v 1./2. poločaseEibar IIISan Ignacio
Počet vítězství v 1. poločase0%29%
Počet vítězství ve 2. poločase40%43%
Počet remíz v 1. poločase80%43%
Počet remíz ve 2. poločase20%28%
Počet proher v 1. pololetí20%29%
Počet proher ve 2. poločase40%28%

Statistiky karet Eibar III a CD San Ignacio's v prvním a druhém poločase pro vaše předpovědi.

Karty (1. poločas/ 2. poločas)Eibar IIISan IgnacioPrůměr
1.polovina obdržených karet průměr
2.polovina obdržených karet průměr
Průměr zápasových karet (1.pol.)
Průměr zápasových karet (2.pol.)
1.polovna měla více karet v %
2.polovina měla více karet v %
1./2. poločas nadEibar IIISan IgnacioPrůměr
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina skončila s 2-3 kartami
2.polovina skončila se 2-3 kartami
1.polovina přes 3
2.polovina přes 3

Kdo vstřelí gól jako první?

Eibar IIIEibar III
 
Eibar III

14%

Skóroval jako první v zápasech 1 / 7

CD San IgnacioCD San Ignacio
 
CD San Ignacio

57%

Skóroval jako první v zápasech 4 / 7

Góly podle minut
Eibar III a CD San Ignacio's dal gól 10 a 15 minut.

do 10-ti MinEibar IIISan Ignacio
0 - 10 Min5%0%
11 - 20 Min11%21%
21 - 30 Min5%5%
31 - 40 Min11%5%
41 - 50 Min5%11%
51 - 60 Min11%16%
61 - 70 Min5%11%
71 - 80 Min5%0%
81 - 90 Min11%32%
do 15-ti MinEibar IIISan Ignacio
0 - 15 Min5%0%
16 - 30 Min16%26%
31 - 45 Min16%11%
46 - 60 Min11%21%
61 - 75 Min5%11%
76 - 90 Min16%32%
Góly vstřelené do 10 minEibar IIISan Ignacio
0 - 10 Min0%0%
11 - 20 Min11%18%
21 - 30 Min0%0%
31 - 40 Min22%0%
41 - 50 Min0%9%
51 - 60 Min22%27%
61 - 70 Min0%9%
71 - 80 Min11%0%
81 - 90 Min11%36%
Góly vstřelené do 15 minEibar IIISan Ignacio
0 - 15 Min0%0%
16 - 30 Min11%18%
31 - 45 Min22%9%
46 - 60 Min22%27%
61 - 75 Min0%9%
76 - 90 Min22%36%
Inkasované góly do 10 minEibar IIISan Ignacio
0 - 10 Min10%0%
11 - 20 Min10%25%
21 - 30 Min10%13%
31 - 40 Min0%13%
41 - 50 Min10%13%
51 - 60 Min0%0%
61 - 70 Min10%13%
71 - 80 Min0%0%
81 - 90 Min10%25%
Inkasované góly do 15 minEibar IIISan Ignacio
0 - 15 Min10%0%
16 - 30 Min20%38%
31 - 45 Min10%13%
46 - 60 Min0%13%
61 - 75 Min10%13%
76 - 90 Min10%25%

45min a 90min zahrnuje i góly po zranění.

Střely, ofsajdy, fauly & další

Týmové střelyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Střely na zápas10.0012.0011.00
Konverzní poměr střel20%11%16%
Střely na branku /zápas4.003.334.00
Střely mimo branku /zápas6.008.677.00
Počet střel na vstřelený gól5.009.007
Týmové střely nad 10,533%67%50%
Týmové střely nad 11,533%33%33%
Týmové střely nad 12,533%33%33%
Týmové střely nad 13,50%33%17%
Týmové střely nad 14,50%33%17%
Týmové střely nad 15,50%33%17%
Týmové střely na branku 3,5+33%33%33%
Týmové střely na branku 4,5+33%33%33%
Týmové střely na branku 5,5+33%33%33%
Týmové střely na branku 6,5+33%0%17%
Zápasové střelyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Zápasové střely nad 23,533%67%50%
Zápasové střely nad 24,533%33%33%
Zápasové střely naf 25,533%33%33%
Zápasové střely nad 26,50%0%0%
Střely na branku v zápase nad 7,567%67%67%
Střely na branku v zápase nad 8,533%33%33%
Střely na branku v zápase nad 9,533%33%33%
Statistiky ofsajdůEibar IIISan IgnacioPrůměr
Ofsajdy /zápas5.676.676.00
Více než 2,5 ofsajdu100%100%100%
Více než 3,5 ofsajdu100%100%100%
Různé statistikyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Udělené fauly / zápas14.5015.6715.00
Faulovaný proti / zápas8.5109.00
Průměrné držení míče48%52%50%
% remíz v zápasu29%29%29%

Některé údaje jsou zaokrouhleny nahoru nebo dolů na nejbližší procento, a proto se jejich součet může rovnat 101 %.

Volné kopy, kopy od branky a vhazování

Trestné kopyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Průměrný počet trestných kopů na zápas22.52323
Volný kop 20,5+100%100%100%
Volný kop 21,5+100%100%100%
Volný kop 22,5+50%100%75%
Volný kop 23,5+0%0%0%
Volný kop 24,5+0%0%0%
Volný kop 25,5+0%0%0%
Rozehrání z brankyEibar IIISan IgnacioPrůměr
Průměr gólových kopů v zápase212121
Celkový počet gólů nad 8,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 9,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 10,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 11,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 12,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 13,5+100%100%100%
AutEibar IIISan IgnacioPrůměr
Průměrný počet hodů v zápase.58.56662
Vhozené míče 38,5+100%100%100%
Vhozené míče 38,5+100%100%100%
Vhozené míče 39,5+100%100%100%
Vhozené míče 40,5+100%100%100%
Vhozené míče 41,5+100%100%100%
Vhozené míče 42,5+100%100%100%
Vhozené míče 43,5+100%100%100%
Vhozené míče 44,5+100%100%100%

Ligová tabulka

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 CD Aurrera de Vitoria

7

71%

12

8

4

16

2.86

2

 UD Aretxabaleta

7

57%

10

5

5

14

2.14

3

 SD Leioa

7

43%

18

8

10

13

3.71

4

 Deportivo Alaves III

7

57%

17

8

9

13

3.57

5

 CD Derio

7

43%

8

5

3

12

1.86

6

 CD Touring

7

43%

9

6

3

11

2.14

7

 CD San Ignacio

7

43%

11

8

3

11

2.71

8

 SD Beasain

7

43%

12

9

3

11

3.00

9

 Sodupe UC

7

43%

6

9

-3

11

2.14

10

 Pasaia Kirol Elkartea

7

43%

10

14

-4

10

3.43

11

 CD Berio Futbol Taldea

7

29%

8

8

0

9

2.29

12

 SCD Durango

7

14%

11

11

0

8

3.14

13

 Eibar III

7

29%

9

10

-1

8

2.71

14

 CD Lagun Onak

7

29%

7

11

-4

7

2.57

15

 Erandio

7

29%

6

9

-3

6

2.14

16

 CD Santurtzi

7

29%

4

9

-5

6

1.86

17

 Real Union II

7

14%

7

14

-7

5

3.00

18

 Amurrio Club

7

0%

1

14

-13

1

2.14

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 CD Aurrera de Vitoria

7

71%

12

8

4

16

2.86

2

 UD Aretxabaleta

7

57%

10

5

5

14

2.14

3

 SD Leioa

7

43%

18

8

10

13

3.71

4

 Deportivo Alaves III

7

57%

17

8

9

13

3.57

5

 CD Derio

7

43%

8

5

3

12

1.86

6

 CD Touring

7

43%

9

6

3

11

2.14

7

 CD San Ignacio

7

43%

11

8

3

11

2.71

8

 SD Beasain

7

43%

12

9

3

11

3.00

9

 Sodupe UC

7

43%

6

9

-3

11

2.14

10

 Pasaia Kirol Elkartea

7

43%

10

14

-4

10

3.43

11

 CD Berio Futbol Taldea

7

29%

8

8

0

9

2.29

12

 SCD Durango

7

14%

11

11

0

8

3.14

13

 Eibar III

7

29%

9

10

-1

8

2.71

14

 CD Lagun Onak

7

29%

7

11

-4

7

2.57

15

 Erandio

7

29%

6

9

-3

6

2.14

16

 CD Santurtzi

7

29%

4

9

-5

6

1.86

17

 Real Union II

7

14%

7

14

-7

5

3.00

18

 Amurrio Club

7

0%

1

14

-13

1

2.14

* Tercera Group 4 Form Table je také dostupný

×
Přidat předpovědi
/cz/
https://cdn.footystats.org/
- Začne v###min'
- Začne v###H'
Ve hře'
- Začalo
●Brzo
●Začalo
no

Načítání statistik

PŘIPOJTE SE K PREMIUM. MĚJTE ZISK UŽ TEĎ.