Loading

CD Colunga Logo

Colunga
(29%)

14
Zápasy

29%
14%
57%

4 Výhry

2 Remízy(14%)

8 Výhry

CD Llanes Logo

Llanes
(57%)

CD Colunga a CD Llanes z celkového počtu vzájemných zápasů mezi 14 ukázal, že CD Colunga vyhrál 4 krát a CD Llanes vyhrál 8 krát. 2 zápasů mezi CD Colunga a CD Llanes skončilo remízou.

79%Nad 1,5
11 / 14 Zápasy
43%Nad 2,5
6 / 14 Zápasy
14%Nad 3,5
2 / 14 Zápasy
43%BTTS
6 / 14 Zápasy
21%Čisté konto
CD Colunga
43%Čisté konto
CD Llanes

Všechny předpovědi- CD Colunga vs CD Llanes

72%Nad 2,5
Průměr ligy : 52%
93%Nad 1,5
Průměr ligy : 78%
86%BTTS
Průměr ligy : 54%
3.79Góly /zápasy
Průměr ligy : 2.75
Více než 1,5, 1.pol/2. pol a další
Více než 8,5, 9,5 a více

*Průměrné statistiky mezi CD Colunga a CD Llanes v aktuální sezóně

Co tyto statistické údaje znamenají?Přečtěte si slovníček pojmů
Sestava - Celkem
 
Sestava - Celkem
CD Colunga Logo
1.57
  • W
    Unión Club Ceares

    Union Club Ceares

    Skupina Tercera 2

    20.9 08:00

    3 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    CD Colunga

    CD Colunga

  • L
    CD Colunga

    CD Colunga

    Skupina Tercera 2

    26.9 08:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Covadonga

    CD Covadonga

  • D
    L

    LEntregu Club de Futbol

    Skupina Tercera 2

    3.10 10:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Colunga

    CD Colunga

  • D
    CD Colunga

    CD Colunga

    Skupina Tercera 2

    10.10 07:30

    5 - 5

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Praviano

    CD Praviano

  • L
    Real Sporting de Gijón II

    Real Sporting de Gijon II

    Skupina Tercera 2

    18.10 03:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    CD Colunga

    CD Colunga

  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

Real Sporting de Gijon II
CD Colunga
CD Colunga
CD Praviano
LEntregu Club de Futbol
CD Colunga
CD Colunga
CD Covadonga
Union Club Ceares
CD Colunga
  • Minulost

  • Další

CD Colunga logoCD Colunga jr +175% better z hlediska Bodů za hru

0.57
  • D
    CD Llanes

    CD Llanes

    Skupina Tercera 2

    20.9 03:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    UD Gijón Industrial

    UD Gijon Industrial

  • D
    CD Lealtad

    CD Lealtad

    Skupina Tercera 2

    27.9 03:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Llanes

    CD Llanes

  • D
    CD Llanes

    CD Llanes

    Skupina Tercera 2

    4.10 03:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Condal Club de Fútbol

    Condal Club de Futbol

  • L
    Avilés Stadium CF

    Aviles Stadium CF

    Skupina Tercera 2

    11.10 03:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Llanes

    CD Llanes

  • D
    CD Llanes

    CD Llanes

    Skupina Tercera 2

    18.10 03:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Andés

    Andes

CD Llanes Logo
  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

CD Llanes
Andes
Aviles Stadium CF
CD Llanes
CD Llanes
Condal Club de Futbol
CD Lealtad
CD Llanes
CD Llanes
UD Gijon Industrial
  • Minulost

  • Další

Získejte denní předpovědi zdarma

Předplaťte si FootyStats predictions a získejte 3 ~ 10 bezplatných uživatelských tipů každý den. Zisk sledován!

Zadejte svou e-mailovou adresu a přihlaste se k odběru *

Vstřelené góly Který tým vstřelí více branek?

CD Colunga jr +75% better z hlediska Vstřelené góly

Colunga
2 Góly /zápasy

CD Colunga (Domácí)

Llanes
1.14 Góly /zápasy

CD Llanes (Hosté)

Skórováno za zápasColungaLlanes
Nad 0,571%100%
Nad 1,556%14%
Nad 2,528%0%
Nad 3,528%0%
Nepodařilo se skórovat29%0%
Skórováno v 1.pol/2.polColungaLlanes
Skórováno v 1 poločase50%43%
Skórováno v 2. poločase67%57%
Skóroval v obou poločasech50%0%
Průměrný počet bodů v 1 poločase0.50.43
Průměrný počet bodů v 2. poločase1.670.71

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy, které CD Colunga a CD Llanes odehrály.

Inkasované góly Jaký tým inkasuje gól?

CD Llanes jr +7% better z hlediska Inkasované góly

Colunga
2.29 Přiznaný /zápas

CD Colunga (Domácí)

Llanes
2.14 Přiznaný /zápas

CD Llanes (Hosté)

Přiznané / hraColungaLlanes
Nad 0,586%100%
Nad 1,556%56%
Nad 2,543%28%
Nad 3,528%14%
Čisté konto14%0%
Přiznaný 1./2. poločasColungaLlanes
Čisté listy 1. poločasu50%29%
Čisté listy 2. poločasu17%43%
Uznaný průměr za 1. poločas1.171.14
Uznaný průměr za 2. poločas1.171.00

* Údaje o inkasovaných gólech zahrnují domácí i venkovní zápasy, které odehrály týmy CD Colunga a CD Llanes.

Údaje o zápasech CD Colunga a CD Llanes Nad 0,5 ~ 4,5 a oba týmy skórují data.

Góly v zápaseColungaLlanesPrůměr
Nad 0,586%100%93%
Nad 1,586%100%93%
Nad 2,586%57%72%
Nad 3,543%43%43%
Nad 4,529%14%22%
BTTS71%100%86%
BTTS & výhra43%0%22%
BTTS a remíza14%56%35%
BTTS a nad 2,571%56%64%
BTTS žádné nebo přes 2,514%0%7%
Góly v 1. poločaseColungaLlanesPrůměr
BTTS v 1. poločase
1. poločas nad 0,5
1. poločas nad 1,5
1. poločas nad 2,5
Góly ve 2. poločaseColungaLlanesPrůměr
BTTs v 2. poločase
BTTS v obou poločasech
2. poločas nad 0,5
2. poločas nad 1,5
2. poločas nad 2,5
Góly (pod)ColungaLlanesPrůměr
Méně než 0,514%0%7%
Pod 1,514%0%7%
Pod 2,514%43%29%
Pod 3,557%57%57%
Pod 4,571%86%79%
1 poločas / 2 poločasColungaLlanesPrůměr
1. poločas pod 0,517%0%9%
1. poločas pod 1,550%57%54%
1. poločas pod 2,567%86%77%
2. poločas pod 0,517%14%16%
2. poločas pod 1,533%44%39%
2. poločas pod 2,567%72%70%

Nejnovější předpovědi uživatelů

Zatím žádné předpovědi uživatelů. Můžete je zveřejnit po vypsání kurzů.

Statistiky rohů Kolik bude rohových kopů?

UNLOCKRohy /zápas

* Průměr rohových kopů na zápas mezi CD Colunga a CD Llanes

/zápasy
Získané rohy
/zápasy
Získané rohy
Zápasové rohyColungaLlanesPrůměr
Nad 6
Nad 7
Nad 8
Nad 9
Nad 10
Nad 11
Nad 12
Nad 13
1. polovinaColungaLlanesPrůměr
Průměr za 1. poločas
Nad 4 v 1. poločase
Nad 5 v 1. poločase
Nad 6 v 1. poločase
2. polovinaColungaLlanesPrůměr
Průměr za 2. poločas
Nad 4 v 2. poločase
Nad 5 v 2. poločase
Nad 6 v 2. poločase

Celkový počet rohů zápasu pro CD Colunga a CD Llanes. Průměr ligy je Skupina Tercera 2's průměr za všechny 63 zápasy v 2026/2027 sezóně.

Skupina Tercera 2 Statistiky rohů

Týmové rohy Získané rohy /Soupeř

Údaje o rohových kopech jednotlivých týmů CD Colunga a CD Llanes.

Týmové rohyColungaLlanesPrůměr
Získané rohy / zápas
Rohy proti / zápas
Nad 2,5 - Získané rohy
Nad 3,5 - Získané rohy
Nad 4,5 - Získané rohy
Nad 2,5 - Rohy proti
Nad 3,5 - Rohy proti
Nad 4,5 - Rohy proti

Skóruje CD Colunga?

CD Colunga
Skóroval v
71%
ze zápasů (Celkem)

Vysoká šance

Existuje Vysoká šance, že CD Colunga na základě našich údajů vstřelí gól.
CD Llanes
Čisté konto v
0%
ze zápasů (Celkem)

Skóruje CD Llanes?

CD Colunga
Čisté konto v
14%
ze zápasů (Celkem)

Velmi vysoká šance

Existuje Velmi vysoká šance, že CD Llanes na základě našich údajů vstřelí gól.
CD Llanes
Skóroval v
100%
ze zápasů (Celkem)
Přejděte na Premium! 500 ziskových lig navíc.

Prémium vám přinese více výher. 500 Extra ligy jsou známé jako ziskové a méně sledované sázkovými kancelářemi. Navíc získáte rohové statistiky a statistiky karet spolu se stažením CSV. Přihlaste se k odběru ještě dnes!

UNLOCKCelkem karet / zápas

* Součet rezervací za zápas mezi CD Colunga a CD Llanes.

Karty
/zápasy
CD Colunga
Karty
/zápasy
CD Llanes
Zápasové kartyColungaLlanesPrůměr
Nad 2,5
Nad 3,5
Nad 4,5
Nad 5,5
Nad 6,5
Obdržené kartyColungaLlanesPrůměr
Obdržené karty průměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5
Karty soupeřeColungaLlanesPrůměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5

Celkový počet karet k zápasům pro CD Colunga a CD Llanes. Průměr ligy je Skupina Tercera 2's průměr. Bylo tam 0 karet v 63 v 2026/2027 sezóně.

Skupina Tercera 2 Statistiky žlutých /červených karet

1./ 2. poločas Výhra - remíza - prohra

Poločasový formulář
 
Poločasový formulář
CD Colunga Logo
1.17
Half-Time

CD Colunga logoCD Colunga jr +17% better z hlediska Poločasový formulář

1.00
Half-Time
CD Llanes Logo
formace v 1./2. poločaseColungaLlanes
Počet vítězství v 1. poločase33%29%
Počet vítězství ve 2. poločase33%28%
Počet remíz v 1. poločase17%14%
Počet remíz ve 2. poločase50%28%
Počet proher v 1. pololetí50%57%
Počet proher ve 2. poločase17%43%

Statistiky karet CD Colunga a CD Llanes's v prvním a druhém poločase pro vaše předpovědi.

Karty (1. poločas/ 2. poločas)ColungaLlanesPrůměr
1.polovina obdržených karet průměr
2.polovina obdržených karet průměr
Průměr zápasových karet (1.pol.)
Průměr zápasových karet (2.pol.)
1.polovna měla více karet v %
2.polovina měla více karet v %
1./2. poločas nadColungaLlanesPrůměr
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina skončila s 2-3 kartami
2.polovina skončila se 2-3 kartami
1.polovina přes 3
2.polovina přes 3

Kdo vstřelí gól jako první?

CD ColungaCD Colunga
 
CD Colunga

29%

Skóroval jako první v zápasech 2 / 7

CD LlanesCD Llanes
 
CD Llanes

29%

Skóroval jako první v zápasech 2 / 7

Góly podle minut
CD Colunga a CD Llanes's dal gól 10 a 15 minut.

do 10-ti MinColungaLlanes
0 - 10 Min3%4%
11 - 20 Min13%13%
21 - 30 Min3%9%
31 - 40 Min3%4%
41 - 50 Min10%22%
51 - 60 Min10%4%
61 - 70 Min17%4%
71 - 80 Min17%13%
81 - 90 Min13%26%
do 15-ti MinColungaLlanes
0 - 15 Min17%9%
16 - 30 Min3%17%
31 - 45 Min13%22%
46 - 60 Min10%9%
61 - 75 Min23%9%
76 - 90 Min23%35%
Góly vstřelené do 10 minColungaLlanes
0 - 10 Min0%0%
11 - 20 Min14%13%
21 - 30 Min0%0%
31 - 40 Min0%0%
41 - 50 Min7%25%
51 - 60 Min14%0%
61 - 70 Min28%0%
71 - 80 Min7%38%
81 - 90 Min21%25%
Góly vstřelené do 15 minColungaLlanes
0 - 15 Min14%0%
16 - 30 Min0%13%
31 - 45 Min7%25%
46 - 60 Min14%0%
61 - 75 Min28%13%
76 - 90 Min28%50%
Inkasované góly do 10 minColungaLlanes
0 - 10 Min6%7%
11 - 20 Min13%13%
21 - 30 Min6%13%
31 - 40 Min6%7%
41 - 50 Min13%20%
51 - 60 Min6%7%
61 - 70 Min6%7%
71 - 80 Min25%0%
81 - 90 Min6%27%
Inkasované góly do 15 minColungaLlanes
0 - 15 Min19%13%
16 - 30 Min6%20%
31 - 45 Min19%20%
46 - 60 Min6%13%
61 - 75 Min19%7%
76 - 90 Min19%27%

45min a 90min zahrnuje i góly po zranění.

Střely, ofsajdy, fauly & další

Týmové střelyColungaLlanesPrůměr
Střely na zápas8.7511.0010.00
Konverzní poměr střel17%9%13%
Střely na branku /zápas3.008.006.00
Střely mimo branku /zápas5.753.004.00
Počet střel na vstřelený gól5.8311.008
Týmové střely nad 10,550%100%75%
Týmové střely nad 11,550%0%25%
Týmové střely nad 12,550%0%25%
Týmové střely nad 13,525%0%13%
Týmové střely nad 14,50%0%0%
Týmové střely nad 15,50%0%0%
Týmové střely na branku 3,5+50%100%75%
Týmové střely na branku 4,5+25%100%63%
Týmové střely na branku 5,5+25%100%63%
Týmové střely na branku 6,5+0%100%50%
Zápasové střelyColungaLlanesPrůměr
Zápasové střely nad 23,525%0%13%
Zápasové střely nad 24,525%0%13%
Zápasové střely naf 25,525%0%13%
Zápasové střely nad 26,525%0%13%
Střely na branku v zápase nad 7,575%100%88%
Střely na branku v zápase nad 8,575%100%88%
Střely na branku v zápase nad 9,575%100%88%
Statistiky ofsajdůColungaLlanesPrůměr
Ofsajdy /zápas3.507.005.00
Více než 2,5 ofsajdu100%100%100%
Více než 3,5 ofsajdu50%100%75%
Různé statistikyColungaLlanesPrůměr
Udělené fauly / zápas14.0018.0016.00
Faulovaný proti / zápas211016.00
Průměrné držení míče44%47%46%
% remíz v zápasu29%57%43%

Některé údaje jsou zaokrouhleny nahoru nebo dolů na nejbližší procento, a proto se jejich součet může rovnat 101 %.

Volné kopy, kopy od branky a vhazování

Trestné kopyColungaLlanesPrůměr
Průměrný počet trestných kopů na zápas27.52828
Volný kop 20,5+100%100%100%
Volný kop 21,5+50%100%75%
Volný kop 22,5+50%100%75%
Volný kop 23,5+50%100%75%
Volný kop 24,5+50%100%75%
Volný kop 25,5+50%100%75%
AutColungaLlanesPrůměr
Průměrný počet hodů v zápase.227951
Vhozené míče 38,5+50%100%75%
Vhozené míče 38,5+50%100%75%
Vhozené míče 39,5+50%100%75%
Vhozené míče 40,5+50%100%75%
Vhozené míče 41,5+50%100%75%
Vhozené míče 42,5+0%100%50%
Vhozené míče 43,5+0%100%50%
Vhozené míče 44,5+0%100%50%

Ligová tabulka

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 Real Sporting de Gijon II

7

71%

14

5

9

17

2.71

2

 CD Covadonga

7

71%

20

8

12

16

4.00

3

 Condal Club de Futbol

7

57%

11

3

8

15

2.00

4

 CD Mosconia

7

43%

10

7

3

12

2.43

5

 Club Siero

7

57%

10

7

3

12

2.43

6

 Caudal Deportivo de Mieres

7

43%

9

7

2

12

2.29

7

 UD Gijon Industrial

7

43%

11

8

3

11

2.71

8

 CD Lealtad

7

43%

6

4

2

11

1.43

9

 CD Colunga

7

43%

14

16

-2

11

4.29

10

 Union Popular de Langreo

7

29%

10

9

1

9

2.71

11

 EI San Martin

7

29%

10

13

-3

9

3.29

12

 CD Praviano

7

29%

15

14

1

8

4.14

13

 Aviles Stadium CF

7

29%

4

10

-6

7

2.00

14

 LEntregu Club de Futbol

7

14%

3

10

-7

5

1.86

15

 Astur

7

0%

6

11

-5

4

2.43

16

 Union Club Ceares

7

14%

9

14

-5

4

3.29

17

 CD Llanes

7

0%

8

15

-7

4

3.29

18

 Andes

7

0%

3

12

-9

2

2.14

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 Real Sporting de Gijon II

7

71%

14

5

9

17

2.71

2

 CD Covadonga

7

71%

20

8

12

16

4.00

3

 Condal Club de Futbol

7

57%

11

3

8

15

2.00

4

 CD Mosconia

7

43%

10

7

3

12

2.43

5

 Club Siero

7

57%

10

7

3

12

2.43

6

 Caudal Deportivo de Mieres

7

43%

9

7

2

12

2.29

7

 UD Gijon Industrial

7

43%

11

8

3

11

2.71

8

 CD Lealtad

7

43%

6

4

2

11

1.43

9

 CD Colunga

7

43%

14

16

-2

11

4.29

10

 Union Popular de Langreo

7

29%

10

9

1

9

2.71

11

 EI San Martin

7

29%

10

13

-3

9

3.29

12

 CD Praviano

7

29%

15

14

1

8

4.14

13

 Aviles Stadium CF

7

29%

4

10

-6

7

2.00

14

 LEntregu Club de Futbol

7

14%

3

10

-7

5

1.86

15

 Astur

7

0%

6

11

-5

4

2.43

16

 Union Club Ceares

7

14%

9

14

-5

4

3.29

17

 CD Llanes

7

0%

8

15

-7

4

3.29

18

 Andes

7

0%

3

12

-9

2

2.14

* Tercera Group 2 Form Table je také dostupný

×
Přidat předpovědi
/cz/
https://cdn.footystats.org/
- Začne v###min'
- Začne v###H'
Ve hře'
- Začalo
●Brzo
●Začalo
no

Načítání statistik

PŘIPOJTE SE K PREMIUM. MĚJTE ZISK UŽ TEĎ.