Loading

ODEMKNOUT
3 Liga Group 2

Přihlásit se k FootyStats Premium

Toto utkání bylo odloženo

Statistiky Head to Head / Předchozí výsledky - MKS Flota Swinoujscie vs ZKS Kluczevia Stargard

4
Zápasy

75%
0%
25%

3 Výhry

1 Výhry

MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard z celkového počtu vzájemných zápasů mezi 4 ukázal, že MKS Flota Swinoujscie vyhrál 3 krát a ZKS Kluczevia Stargard vyhrál 1 krát. 0 zápasů mezi MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard skončilo remízou.

100%Nad 1,5
4 / 4 Zápasy
100%Nad 2,5
4 / 4 Zápasy
50%Nad 3,5
2 / 4 Zápasy
100%BTTS
4 / 4 Zápasy
0%Čisté konto
MKS Flota Swinoujscie
0%Čisté konto
ZKS Kluczevia Stargard

Všechny předpovědi- MKS Flota Swinoujscie vs ZKS Kluczevia Stargard

0%Nad 2,5
Průměr ligy : 0%
0%Nad 1,5
Průměr ligy : 0%
0%BTTS
Průměr ligy : 0%
0Góly /zápasy
Průměr ligy : 0
Více než 1,5, 1.pol/2. pol a další
Více než 8,5, 9,5 a více

*Průměrné statistiky mezi MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard v aktuální sezóně

Co tyto statistické údaje znamenají?Přečtěte si slovníček pojmů
Sestava - Celkem
 
Sestava - Celkem
MKS Flota Świnoujście Logo
1.27
  • W
    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

    3 Liga Group 2

    5.9 16:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

  • D
    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

    3 Liga Group 2

    12.9 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

  • L
    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

    3 Liga Group 2

    19.9 11:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 5 - 0 )

    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

  • L
    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

    3 Liga Group 2

    26.9 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

  • L
    Klub Sportowy Noteć Czarnków

    Klub Sportowy Notec Czarnkow

    3 Liga Group 2

    3.10 13:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

Klub Sportowy Notec Czarnkow
MKS Flota Swinoujscie
MKS Flota Swinoujscie
SKS Unia Swarzedz
MKS Grom Nowy Staw
MKS Flota Swinoujscie
MKS Flota Swinoujscie
KS Gedania Gdansk
Klub Sportowy Lipno Steszew
MKS Flota Swinoujscie
  • Minulost

  • Další

ZKS Kluczevia Stargard logoZKS Kluczevia Stargard jr +57% better z hlediska Bodů za hru

2.00
  • W
    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

    3 Liga Group 2

    28.8 16:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

  • L
    Klub Sportowy Noteć Czarnków

    Klub Sportowy Notec Czarnkow

    3 Liga Group 2

    5.9 14:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

  • W
    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

    3 Liga Group 2

    12.9 14:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    TKP Elana Toruń

    TKP Elana Torun

  • W
    KS Wda Świecie

    KS Wda Swiecie

    3 Liga Group 2

    19.9 11:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

  • L
    KKS 1925 Kalisz

    KKS 1925 Kalisz

    3 Liga Group 2

    27.9 13:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

ZKS Kluczevia Stargard Logo
  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

KKS 1925 Kalisz
ZKS Kluczevia Stargard
KS Wda Swiecie
ZKS Kluczevia Stargard
ZKS Kluczevia Stargard
TKP Elana Torun
Klub Sportowy Notec Czarnkow
ZKS Kluczevia Stargard
Kluczevia Stargard
Pogoń Siedlce
  • Minulost

  • Další

Získejte denní předpovědi zdarma

Předplaťte si FootyStats predictions a získejte 3 ~ 10 bezplatných uživatelských tipů každý den. Zisk sledován!

Zadejte svou e-mailovou adresu a přihlaste se k odběru *

Vstřelené góly Který tým vstřelí více branek?

ZKS Kluczevia Stargard jr +62% better z hlediska Vstřelené góly

Flota Świnoujście
1.36 Góly /zápasy

MKS Flota Swinoujscie (Domácí)

Kluczevia Stargard
2.2 Góly /zápasy

ZKS Kluczevia Stargard (Hosté)

Skórováno za zápasFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
Nad 0,564%90%
Nad 1,536%80%
Nad 2,518%30%
Nad 3,59%20%
Nepodařilo se skórovat36%10%
Skórováno v 1.pol/2.polFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
Skórováno v 1 poločase36%50%
Skórováno v 2. poločase55%90%
Skóroval v obou poločasech27%50%
Průměrný počet bodů v 1 poločase0.360.7
Průměrný počet bodů v 2. poločase1.001.50

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy, které MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard odehrály.

Inkasované góly Jaký tým inkasuje gól?

ZKS Kluczevia Stargard jr +12% better z hlediska Inkasované góly

Flota Świnoujście
1.82 Přiznaný /zápas

MKS Flota Swinoujscie (Domácí)

Kluczevia Stargard
1.6 Přiznaný /zápas

ZKS Kluczevia Stargard (Hosté)

Přiznané / hraFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
Nad 0,582%90%
Nad 1,536%40%
Nad 2,527%30%
Nad 3,518%0%
Čisté konto18%10%
Přiznaný 1./2. poločasFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
Čisté listy 1. poločasu55%50%
Čisté listy 2. poločasu36%30%
Uznaný průměr za 1. poločas10.6
Uznaný průměr za 2. poločas0.821.00

* Údaje o inkasovaných gólech zahrnují domácí i venkovní zápasy, které odehrály týmy MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard.

Údaje o zápasech MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard Nad 0,5 ~ 4,5 a oba týmy skórují data.

Góly v zápaseFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Nad 0,5100%100%100%
Nad 1,591%90%91%
Nad 2,555%80%68%
Nad 3,536%50%43%
Nad 4,527%30%29%
BTTS45%80%63%
BTTS & výhra18%50%34%
BTTS a remíza18%20%19%
BTTS a nad 2,527%80%54%
BTTS žádné nebo přes 2,527%0%14%
Góly v 1. poločaseFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
BTTS v 1. poločase
1. poločas nad 0,5
1. poločas nad 1,5
1. poločas nad 2,5
Góly ve 2. poločaseFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
BTTs v 2. poločase
BTTS v obou poločasech
2. poločas nad 0,5
2. poločas nad 1,5
2. poločas nad 2,5
Góly (pod)Flota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Méně než 0,50%0%0%
Pod 1,59%10%10%
Pod 2,545%20%33%
Pod 3,564%50%57%
Pod 4,573%70%72%
1 poločas / 2 poločasFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
1. poločas pod 0,527%10%19%
1. poločas pod 1,573%70%72%
1. poločas pod 2,582%90%86%
2. poločas pod 0,59%10%10%
2. poločas pod 1,545%10%28%
2. poločas pod 2,573%60%67%

Nejnovější předpovědi uživatelů

Zatím žádné předpovědi uživatelů. Můžete je zveřejnit po vypsání kurzů.

Statistiky rohů Kolik bude rohových kopů?

UNLOCKRohy /zápas

* Průměr rohových kopů na zápas mezi MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard

/zápasy
Získané rohy
/zápasy
Získané rohy
Zápasové rohyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Nad 6
Nad 7
Nad 8
Nad 9
Nad 10
Nad 11
Nad 12
Nad 13
1. polovinaFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Průměr za 1. poločas
Nad 4 v 1. poločase
Nad 5 v 1. poločase
Nad 6 v 1. poločase
2. polovinaFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Průměr za 2. poločas
Nad 4 v 2. poločase
Nad 5 v 2. poločase
Nad 6 v 2. poločase

Celkový počet rohů zápasu pro MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard. Průměr ligy je 3 Liga Group 2's průměr za všechny 97 zápasy v 2026/2027 sezóně.

3 Liga Group 2 Statistiky rohů

Týmové rohy Získané rohy /Soupeř

Údaje o rohových kopech jednotlivých týmů MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard.

Týmové rohyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Získané rohy / zápas
Rohy proti / zápas
Nad 2,5 - Získané rohy
Nad 3,5 - Získané rohy
Nad 4,5 - Získané rohy
Nad 2,5 - Rohy proti
Nad 3,5 - Rohy proti
Nad 4,5 - Rohy proti
MKS Flota Swinoujscie
Skóroval v
64%
ze zápasů (Celkem)

Střední šance

Existuje Střední šance, že MKS Flota Swinoujscie na základě našich údajů vstřelí gól.
ZKS Kluczevia Stargard
Čisté konto v
10%
ze zápasů (Celkem)
MKS Flota Swinoujscie
Čisté konto v
18%
ze zápasů (Celkem)

Vysoká šance

Existuje Vysoká šance, že ZKS Kluczevia Stargard na základě našich údajů vstřelí gól.
ZKS Kluczevia Stargard
Skóroval v
90%
ze zápasů (Celkem)
Přejděte na Premium! 500 ziskových lig navíc.

Prémium vám přinese více výher. 500 Extra ligy jsou známé jako ziskové a méně sledované sázkovými kancelářemi. Navíc získáte rohové statistiky a statistiky karet spolu se stažením CSV. Přihlaste se k odběru ještě dnes!

UNLOCKCelkem karet / zápas

* Součet rezervací za zápas mezi MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard.

Karty
/zápasy
MKS Flota Swinoujscie
Karty
/zápasy
ZKS Kluczevia Stargard
Zápasové kartyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Nad 2,5
Nad 3,5
Nad 4,5
Nad 5,5
Nad 6,5
Obdržené kartyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Obdržené karty průměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5
Karty soupeřeFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5

Celkový počet karet k zápasům pro MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard. Průměr ligy je 3 Liga Group 2's průměr. Bylo tam 0 karet v 97 v 2026/2027 sezóně.

3 Liga Group 2 Statistiky žlutých /červených karet

1./ 2. poločas Výhra - remíza - prohra

Poločasový formulář
 
Poločasový formulář
MKS Flota Świnoujście Logo
1.18
Half-Time

ZKS Kluczevia Stargard logoZKS Kluczevia Stargard jr +36% better z hlediska Poločasový formulář

1.60
Half-Time
ZKS Kluczevia Stargard Logo
formace v 1./2. poločaseFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
Počet vítězství v 1. poločase27%50%
Počet vítězství ve 2. poločase36%40%
Počet remíz v 1. poločase36%10%
Počet remíz ve 2. poločase18%50%
Počet proher v 1. pololetí36%40%
Počet proher ve 2. poločase45%10%

Statistiky karet MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard's v prvním a druhém poločase pro vaše předpovědi.

Karty (1. poločas/ 2. poločas)Flota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
1.polovina obdržených karet průměr
2.polovina obdržených karet průměr
Průměr zápasových karet (1.pol.)
Průměr zápasových karet (2.pol.)
1.polovna měla více karet v %
2.polovina měla více karet v %
1./2. poločas nadFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina skončila s 2-3 kartami
2.polovina skončila se 2-3 kartami
1.polovina přes 3
2.polovina přes 3

Kdo vstřelí gól jako první?

MKS Flota SwinoujscieMKS Flota Swinoujscie
 
MKS Flota Swinoujscie

45%

Skóroval jako první v zápasech 5 / 11

ZKS Kluczevia StargardZKS Kluczevia Stargard
 
ZKS Kluczevia Stargard

60%

Skóroval jako první v zápasech 6 / 10

Góly podle minut
MKS Flota Swinoujscie a ZKS Kluczevia Stargard's dal gól 10 a 15 minut.

do 10-ti MinFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
0 - 10 Min9%0%
11 - 20 Min6%8%
21 - 30 Min14%11%
31 - 40 Min11%13%
41 - 50 Min3%5%
51 - 60 Min14%8%
61 - 70 Min11%16%
71 - 80 Min9%16%
81 - 90 Min23%24%
do 15-ti MinFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
0 - 15 Min11%3%
16 - 30 Min17%16%
31 - 45 Min14%16%
46 - 60 Min14%11%
61 - 75 Min17%28%
76 - 90 Min26%26%
Góly vstřelené do 10 minFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
0 - 10 Min13%0%
11 - 20 Min0%9%
21 - 30 Min7%9%
31 - 40 Min7%14%
41 - 50 Min0%5%
51 - 60 Min13%9%
61 - 70 Min13%23%
71 - 80 Min13%18%
81 - 90 Min33%14%
Góly vstřelené do 15 minFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
0 - 15 Min13%0%
16 - 30 Min7%18%
31 - 45 Min7%14%
46 - 60 Min13%14%
61 - 75 Min20%41%
76 - 90 Min40%14%
Inkasované góly do 10 minFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
0 - 10 Min5%0%
11 - 20 Min10%6%
21 - 30 Min20%13%
31 - 40 Min15%13%
41 - 50 Min5%6%
51 - 60 Min15%6%
61 - 70 Min10%6%
71 - 80 Min5%13%
81 - 90 Min15%38%
Inkasované góly do 15 minFlota ŚwinoujścieKluczevia Stargard
0 - 15 Min10%6%
16 - 30 Min25%13%
31 - 45 Min20%19%
46 - 60 Min15%6%
61 - 75 Min15%13%
76 - 90 Min15%44%

45min a 90min zahrnuje i góly po zranění.

Střely, ofsajdy, fauly & další

Týmové střelyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Střely na zápas14.6016.7016.00
Konverzní poměr střel8%13%11%
Střely na branku /zápas7.406.607.00
Střely mimo branku /zápas7.2010.109.00
Počet střel na vstřelený gól12.177.5910
Týmové střely nad 10,5100%90%95%
Týmové střely nad 11,5100%80%90%
Týmové střely nad 12,5100%80%90%
Týmové střely nad 13,560%70%65%
Týmové střely nad 14,540%70%55%
Týmové střely nad 15,520%60%40%
Týmové střely na branku 3,5+100%80%90%
Týmové střely na branku 4,5+100%80%90%
Týmové střely na branku 5,5+80%70%75%
Týmové střely na branku 6,5+40%60%50%
Zápasové střelyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Zápasové střely nad 23,5100%80%90%
Zápasové střely nad 24,5100%80%90%
Zápasové střely naf 25,580%70%75%
Zápasové střely nad 26,580%70%75%
Střely na branku v zápase nad 7,5100%100%100%
Střely na branku v zápase nad 8,580%90%85%
Střely na branku v zápase nad 9,580%90%85%
Statistiky ofsajdůFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Ofsajdy /zápas4.001.333.00
Více než 2,5 ofsajdu100%17%59%
Více než 3,5 ofsajdu100%0%50%
Různé statistikyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Udělené fauly / zápas9.008.009.00
Faulovaný proti / zápas136.810.00
Průměrné držení míče53%49%51%
% remíz v zápasu18%20%19%

Některé údaje jsou zaokrouhleny nahoru nebo dolů na nejbližší procento, a proto se jejich součet může rovnat 101 %.

Volné kopy, kopy od branky a vhazování

Trestné kopyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Průměrný počet trestných kopů na zápas262224
Volný kop 20,5+100%60%80%
Volný kop 21,5+100%60%80%
Volný kop 22,5+100%60%80%
Volný kop 23,5+100%60%80%
Volný kop 24,5+100%60%80%
Volný kop 25,5+100%60%80%
Rozehrání z brankyFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Průměr gólových kopů v zápase191718
Celkový počet gólů nad 8,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 9,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 10,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 11,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 12,5+100%100%100%
Celkový počet gólů nad 13,5+100%100%100%
AutFlota ŚwinoujścieKluczevia StargardPrůměr
Průměrný počet hodů v zápase.22.53026
Vhozené míče 38,5+50%0%25%
Vhozené míče 38,5+50%0%25%
Vhozené míče 39,5+50%0%25%
Vhozené míče 40,5+50%0%25%
Vhozené míče 41,5+50%0%25%
Vhozené míče 42,5+50%0%25%
Vhozené míče 43,5+0%0%0%
Vhozené míče 44,5+0%0%0%

Ligová tabulka

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 KS Wda Swiecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 KKS 1925 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 KKS Lech Poznan II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 KKPN Baltyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 MKS Flota Swinoujscie

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 SKS Unia Swarzedz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 MKS Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 TKP Elana Torun

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 BKS Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 KS Wda Swiecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 KKS 1925 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 KKS Lech Poznan II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 KKPN Baltyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 MKS Flota Swinoujscie

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 SKS Unia Swarzedz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 MKS Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 TKP Elana Torun

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 BKS Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

* 3 Liga Group 2 Form Table je také dostupný

×
Přidat předpovědi
/cz/
https://cdn.footystats.org/
- Začne v###min'
- Začne v###H'
Ve hře'
- Začalo
●Brzo
●Začalo
no

Načítání statistik

PŘIPOJTE SE K PREMIUM. MĚJTE ZISK UŽ TEĎ.