Loading

ODEMKNOUT
3 Liga Group 2

Přihlásit se k FootyStats Premium

Statistiky Head to Head / Předchozí výsledky - KS Blekitni Stargard Szczecinski vs MKS Flota Swinoujscie

7
Zápasy

71%
29%
0%

5 Výhry

2 Remízy(29%)

KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie z celkového počtu vzájemných zápasů mezi 7 ukázal, že KS Blekitni Stargard Szczecinski vyhrál 5 krát a MKS Flota Swinoujscie vyhrál 0 krát. 2 zápasů mezi KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie skončilo remízou.

100%Nad 1,5
7 / 7 Zápasy
71%Nad 2,5
5 / 7 Zápasy
43%Nad 3,5
3 / 7 Zápasy
71%BTTS
5 / 7 Zápasy
29%Čisté konto
KS Blekitni Stargard Szczecinski
0%Čisté konto
MKS Flota Swinoujscie

Všechny předpovědi- KS Blekitni Stargard Szczecinski vs MKS Flota Swinoujscie

0%Nad 2,5
Průměr ligy : 0%
0%Nad 1,5
Průměr ligy : 0%
0%BTTS
Průměr ligy : 0%
0Góly /zápasy
Průměr ligy : 0
Více než 1,5, 1.pol/2. pol a další
Více než 8,5, 9,5 a více

*Průměrné statistiky mezi KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie v aktuální sezóně

Co tyto statistické údaje znamenají?Přečtěte si slovníček pojmů
Sestava - Celkem
 
Sestava - Celkem
KS Błękitni Stargard Szczeciński Logo
1.64
  • L
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

    3 Liga Group 2

    5.9 13:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

  • W
    KKPN Bałtyk Koszalin

    KKPN Baltyk Koszalin

    3 Liga Group 2

    12.9 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

  • D
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

    3 Liga Group 2

    19.9 13:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

  • D
    BKS Chemik Bydgoszcz

    BKS Chemik Bydgoszcz

    3 Liga Group 2

    26.9 16:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

  • W
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

    3 Liga Group 2

    3.10 13:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 4 - 0 )

    KKS 1925 Kalisz

    KKS 1925 Kalisz

  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

KS Blekitni Stargard Szczecinski
KKS 1925 Kalisz
BKS Chemik Bydgoszcz
KS Blekitni Stargard Szczecinski
KS Blekitni Stargard Szczecinski
MKS Victoria Wrzesnia
KKPN Baltyk Koszalin
KS Blekitni Stargard Szczecinski
KS Blekitni Stargard Szczecinski
KSS Kotwica Kornik
  • Minulost

  • Další

KS Blekitni Stargard Szczecinski logoKS Blekitni Stargard Szczecinski jr +29% better z hlediska Bodů za hru

1.27
  • W
    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

    3 Liga Group 2

    5.9 16:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

  • D
    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

    3 Liga Group 2

    12.9 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

  • L
    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

    3 Liga Group 2

    19.9 11:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 5 - 0 )

    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

  • L
    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

    3 Liga Group 2

    26.9 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

  • L
    Klub Sportowy Noteć Czarnków

    Klub Sportowy Notec Czarnkow

    3 Liga Group 2

    3.10 13:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

MKS Flota Świnoujście Logo
  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

Klub Sportowy Notec Czarnkow
MKS Flota Swinoujscie
MKS Flota Swinoujscie
SKS Unia Swarzedz
MKS Grom Nowy Staw
MKS Flota Swinoujscie
MKS Flota Swinoujscie
KS Gedania Gdansk
Klub Sportowy Lipno Steszew
MKS Flota Swinoujscie
  • Minulost

  • Další

Získejte denní předpovědi zdarma

Předplaťte si FootyStats predictions a získejte 3 ~ 10 bezplatných uživatelských tipů každý den. Zisk sledován!

Zadejte svou e-mailovou adresu a přihlaste se k odběru *

Vstřelené góly Který tým vstřelí více branek?

KS Blekitni Stargard Szczecinski jr +80% better z hlediska Vstřelené góly

Stargard Szczeciński
2.45 Góly /zápasy

KS Blekitni Stargard Szczecinski (Domácí)

Flota Świnoujście
1.36 Góly /zápasy

MKS Flota Swinoujscie (Hosté)

Skórováno za zápasStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
Nad 0,5100%64%
Nad 1,564%36%
Nad 2,536%18%
Nad 3,527%9%
Nepodařilo se skórovat0%36%
Skórováno v 1.pol/2.polStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
Skórováno v 1 poločase64%36%
Skórováno v 2. poločase64%55%
Skóroval v obou poločasech27%27%
Průměrný počet bodů v 1 poločase1.640.36
Průměrný počet bodů v 2. poločase0.821.00

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy, které KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie odehrály.

Inkasované góly Jaký tým inkasuje gól?

KS Blekitni Stargard Szczecinski jr +5% better z hlediska Inkasované góly

Stargard Szczeciński
1.73 Přiznaný /zápas

KS Blekitni Stargard Szczecinski (Domácí)

Flota Świnoujście
1.82 Přiznaný /zápas

MKS Flota Swinoujscie (Hosté)

Přiznané / hraStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
Nad 0,582%82%
Nad 1,545%36%
Nad 2,527%27%
Nad 3,518%18%
Čisté konto18%18%
Přiznaný 1./2. poločasStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
Čisté listy 1. poločasu36%55%
Čisté listy 2. poločasu45%36%
Uznaný průměr za 1. poločas11
Uznaný průměr za 2. poločas0.730.82

* Údaje o inkasovaných gólech zahrnují domácí i venkovní zápasy, které odehrály týmy KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie.

Údaje o zápasech KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie Nad 0,5 ~ 4,5 a oba týmy skórují data.

Góly v zápaseStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Nad 0,5100%100%100%
Nad 1,5100%91%96%
Nad 2,573%55%64%
Nad 3,555%36%46%
Nad 4,555%27%41%
BTTS82%45%64%
BTTS & výhra27%18%23%
BTTS a remíza27%18%23%
BTTS a nad 2,564%27%46%
BTTS žádné nebo přes 2,59%27%18%
Góly v 1. poločaseStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
BTTS v 1. poločase
1. poločas nad 0,5
1. poločas nad 1,5
1. poločas nad 2,5
Góly ve 2. poločaseStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
BTTs v 2. poločase
BTTS v obou poločasech
2. poločas nad 0,5
2. poločas nad 1,5
2. poločas nad 2,5
Góly (pod)Stargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Méně než 0,50%0%0%
Pod 1,50%9%5%
Pod 2,527%45%36%
Pod 3,545%64%55%
Pod 4,545%73%59%
1 poločas / 2 poločasStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
1. poločas pod 0,59%27%18%
1. poločas pod 1,536%73%55%
1. poločas pod 2,555%82%69%
2. poločas pod 0,518%9%14%
2. poločas pod 1,545%45%45%
2. poločas pod 2,582%73%78%

Nejnovější předpovědi uživatelů

Zatím žádné předpovědi uživatelů. Můžete je zveřejnit po vypsání kurzů.

Statistiky rohů Kolik bude rohových kopů?

UNLOCKRohy /zápas

* Průměr rohových kopů na zápas mezi KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie

/zápasy
Získané rohy
/zápasy
Získané rohy
Zápasové rohyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Nad 6
Nad 7
Nad 8
Nad 9
Nad 10
Nad 11
Nad 12
Nad 13
1. polovinaStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Průměr za 1. poločas
Nad 4 v 1. poločase
Nad 5 v 1. poločase
Nad 6 v 1. poločase
2. polovinaStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Průměr za 2. poločas
Nad 4 v 2. poločase
Nad 5 v 2. poločase
Nad 6 v 2. poločase

Celkový počet rohů zápasu pro KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie. Průměr ligy je 3 Liga Group 2's průměr za všechny 97 zápasy v 2026/2027 sezóně.

3 Liga Group 2 Statistiky rohů

Týmové rohy Získané rohy /Soupeř

Údaje o rohových kopech jednotlivých týmů KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie.

Týmové rohyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Získané rohy / zápas
Rohy proti / zápas
Nad 2,5 - Získané rohy
Nad 3,5 - Získané rohy
Nad 4,5 - Získané rohy
Nad 2,5 - Rohy proti
Nad 3,5 - Rohy proti
Nad 4,5 - Rohy proti
KS Blekitni Stargard Szczecinski
Skóroval v
100%
ze zápasů (Celkem)

Vysoká šance

Existuje Vysoká šance, že KS Blekitni Stargard Szczecinski na základě našich údajů vstřelí gól.
MKS Flota Świnoujście
Čisté konto v
18%
ze zápasů (Celkem)
KS Blekitni Stargard Szczecinski
Čisté konto v
18%
ze zápasů (Celkem)

Střední šance

Existuje Střední šance, že MKS Flota Swinoujscie na základě našich údajů vstřelí gól.
MKS Flota Świnoujście
Skóroval v
64%
ze zápasů (Celkem)
Přejděte na Premium! 500 ziskových lig navíc.

Prémium vám přinese více výher. 500 Extra ligy jsou známé jako ziskové a méně sledované sázkovými kancelářemi. Navíc získáte rohové statistiky a statistiky karet spolu se stažením CSV. Přihlaste se k odběru ještě dnes!

UNLOCKCelkem karet / zápas

* Součet rezervací za zápas mezi KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie.

Karty
/zápasy
KS Blekitni Stargard Szczecinski
Karty
/zápasy
MKS Flota Swinoujscie
Zápasové kartyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Nad 2,5
Nad 3,5
Nad 4,5
Nad 5,5
Nad 6,5
Obdržené kartyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Obdržené karty průměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5
Karty soupeřeStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5

Celkový počet karet k zápasům pro KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie. Průměr ligy je 3 Liga Group 2's průměr. Bylo tam 0 karet v 97 v 2026/2027 sezóně.

3 Liga Group 2 Statistiky žlutých /červených karet

1./ 2. poločas Výhra - remíza - prohra

Poločasový formulář
 
Poločasový formulář
KS Błękitni Stargard Szczeciński Logo
1.64
Half-Time

KS Blekitni Stargard Szczecinski logoKS Blekitni Stargard Szczecinski jr +39% better z hlediska Poločasový formulář

1.18
Half-Time
MKS Flota Świnoujście Logo
formace v 1./2. poločaseStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
Počet vítězství v 1. poločase45%27%
Počet vítězství ve 2. poločase36%36%
Počet remíz v 1. poločase27%36%
Počet remíz ve 2. poločase36%18%
Počet proher v 1. pololetí27%36%
Počet proher ve 2. poločase27%45%

Statistiky karet KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie's v prvním a druhém poločase pro vaše předpovědi.

Karty (1. poločas/ 2. poločas)Stargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
1.polovina obdržených karet průměr
2.polovina obdržených karet průměr
Průměr zápasových karet (1.pol.)
Průměr zápasových karet (2.pol.)
1.polovna měla více karet v %
2.polovina měla více karet v %
1./2. poločas nadStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina skončila s 2-3 kartami
2.polovina skončila se 2-3 kartami
1.polovina přes 3
2.polovina přes 3

Kdo vstřelí gól jako první?

KS Blekitni Stargard SzczecinskiKS Blekitni Stargard Szczecinski
 
KS Blekitni Stargard Szczecinski

64%

Skóroval jako první v zápasech 7 / 11

MKS Flota SwinoujscieMKS Flota Swinoujscie
 
MKS Flota Swinoujscie

45%

Skóroval jako první v zápasech 5 / 11

Góly podle minut
KS Blekitni Stargard Szczecinski a MKS Flota Swinoujscie's dal gól 10 a 15 minut.

do 10-ti MinStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
0 - 10 Min13%9%
11 - 20 Min15%6%
21 - 30 Min15%14%
31 - 40 Min9%11%
41 - 50 Min15%3%
51 - 60 Min7%14%
61 - 70 Min7%11%
71 - 80 Min4%9%
81 - 90 Min15%23%
do 15-ti MinStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
0 - 15 Min20%11%
16 - 30 Min24%17%
31 - 45 Min20%14%
46 - 60 Min11%14%
61 - 75 Min11%17%
76 - 90 Min15%26%
Góly vstřelené do 10 minStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
0 - 10 Min15%13%
11 - 20 Min22%0%
21 - 30 Min15%7%
31 - 40 Min4%7%
41 - 50 Min15%0%
51 - 60 Min4%13%
61 - 70 Min7%13%
71 - 80 Min4%13%
81 - 90 Min15%33%
Góly vstřelené do 15 minStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
0 - 15 Min26%13%
16 - 30 Min26%7%
31 - 45 Min15%7%
46 - 60 Min7%13%
61 - 75 Min11%20%
76 - 90 Min15%40%
Inkasované góly do 10 minStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
0 - 10 Min11%5%
11 - 20 Min5%10%
21 - 30 Min16%20%
31 - 40 Min16%15%
41 - 50 Min16%5%
51 - 60 Min11%15%
61 - 70 Min5%10%
71 - 80 Min5%5%
81 - 90 Min16%15%
Inkasované góly do 15 minStargard SzczecińskiFlota Świnoujście
0 - 15 Min11%10%
16 - 30 Min21%25%
31 - 45 Min26%20%
46 - 60 Min16%15%
61 - 75 Min11%15%
76 - 90 Min16%15%

45min a 90min zahrnuje i góly po zranění.

Střely, ofsajdy, fauly & další

Týmové střelyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Střely na zápas15.3014.6015.00
Konverzní poměr střel14%8%11%
Střely na branku /zápas6.207.407.00
Střely mimo branku /zápas9.107.208.00
Počet střel na vstřelený gól6.9512.1710
Týmové střely nad 10,580%100%90%
Týmové střely nad 11,570%100%85%
Týmové střely nad 12,570%100%85%
Týmové střely nad 13,570%60%65%
Týmové střely nad 14,550%40%45%
Týmové střely nad 15,550%20%35%
Týmové střely na branku 3,5+80%100%90%
Týmové střely na branku 4,5+50%100%75%
Týmové střely na branku 5,5+50%80%65%
Týmové střely na branku 6,5+40%40%40%
Zápasové střelyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Zápasové střely nad 23,580%100%90%
Zápasové střely nad 24,560%100%80%
Zápasové střely naf 25,550%80%65%
Zápasové střely nad 26,530%80%55%
Střely na branku v zápase nad 7,580%100%90%
Střely na branku v zápase nad 8,560%80%70%
Střely na branku v zápase nad 9,550%80%65%
Statistiky ofsajdůStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Ofsajdy /zápas1.144.003.00
Více než 2,5 ofsajdu28%100%64%
Více než 3,5 ofsajdu0%100%50%
Různé statistikyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Udělené fauly / zápas5.719.007.00
Faulovaný proti / zápas5.29139.00
Průměrné držení míče51%53%52%
% remíz v zápasu27%18%23%

Některé údaje jsou zaokrouhleny nahoru nebo dolů na nejbližší procento, a proto se jejich součet může rovnat 101 %.

Volné kopy, kopy od branky a vhazování

Trestné kopyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Průměrný počet trestných kopů na zápas272627
Volný kop 20,5+100%100%100%
Volný kop 21,5+100%100%100%
Volný kop 22,5+100%100%100%
Volný kop 23,5+100%100%100%
Volný kop 24,5+100%100%100%
Volný kop 25,5+100%100%100%
Rozehrání z brankyStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Průměr gólových kopů v zápase131916
Celkový počet gólů nad 8,5+80%100%90%
Celkový počet gólů nad 9,5+80%100%90%
Celkový počet gólů nad 10,5+80%100%90%
Celkový počet gólů nad 11,5+80%100%90%
Celkový počet gólů nad 12,5+60%100%80%
Celkový počet gólů nad 13,5+60%100%80%
AutStargard SzczecińskiFlota ŚwinoujściePrůměr
Průměrný počet hodů v zápase.4722.535
Vhozené míče 38,5+100%50%75%
Vhozené míče 38,5+100%50%75%
Vhozené míče 39,5+100%50%75%
Vhozené míče 40,5+100%50%75%
Vhozené míče 41,5+100%50%75%
Vhozené míče 42,5+100%50%75%
Vhozené míče 43,5+100%0%50%
Vhozené míče 44,5+100%0%50%

Ligová tabulka

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 KS Wda Swiecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 KKS 1925 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 KKS Lech Poznan II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 KKPN Baltyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 MKS Flota Swinoujscie

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 SKS Unia Swarzedz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 MKS Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 TKP Elana Torun

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 BKS Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 KS Wda Swiecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 KKS 1925 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 KKS Lech Poznan II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 KKPN Baltyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 MKS Flota Swinoujscie

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 SKS Unia Swarzedz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 MKS Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 TKP Elana Torun

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 BKS Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

* 3 Liga Group 2 Form Table je také dostupný

×
Přidat předpovědi
/cz/
https://cdn.footystats.org/
- Začne v###min'
- Začne v###H'
Ve hře'
- Začalo
●Brzo
●Začalo
no

Načítání statistik

PŘIPOJTE SE K PREMIUM. MĚJTE ZISK UŽ TEĎ.