Inkasované góly - Chile První divize

Soutěž
Góly
- Statistika v této kategorii :
- Průměr celkového počtu gólů -
- Střelené góly -
- Inkasované góly -
- Čisté konto -
- Oba týmy skórovaly -
- Nepodařilo se skórovat -
- xG (očekávané góly)
Inkasované góly - První divize
| # | Tým | MP | Inkasované góly | Domácí | Hosté | Výhoda domácí | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Cobresal | 24 | 48 | 2.00 Inkasované / zápas | 1.42 / zápas | 2.58 / zápas | +29% |
| 2 | ![]() | CD La Serena | 24 | 41 | 1.71 Inkasované / zápas | 1.50 / zápas | 1.92 / zápas | +12% |
| 3 | ![]() | CD Huachipato | 23 | 39 | 1.70 Inkasované / zápas | 1.83 / zápas | 1.55 / zápas | -8% |
| 4 | ![]() | CD Universidad de Concepcion | 24 | 40 | 1.67 Inkasované / zápas | 1.09 / zápas | 2.15 / zápas | +35% |
| 5 | ![]() | CD OHiggins | 24 | 38 | 1.58 Inkasované / zápas | 1.27 / zápas | 1.85 / zápas | +20% |
| 6 | ![]() | Deportivo Nublense SADP | 24 | 37 | 1.54 Inkasované / zápas | 1.33 / zápas | 1.75 / zápas | +14% |
| 7 | ![]() | Club Deportes Limache | 24 | 37 | 1.54 Inkasované / zápas | 1.25 / zápas | 1.83 / zápas | +19% |
| 8 | ![]() | CD Union La Calera | 24 | 36 | 1.50 Inkasované / zápas | 1.25 / zápas | 1.75 / zápas | +17% |
| 9 | ![]() | CD Palestino | 24 | 35 | 1.46 Inkasované / zápas | 1.08 / zápas | 1.83 / zápas | +26% |
| 10 | ![]() | CD Universidad Catolica | 23 | 33 | 1.43 Inkasované / zápas | 1.45 / zápas | 1.42 / zápas | -1% |
| 11 | ![]() | CD Coquimbo Unido | 23 | 33 | 1.43 Inkasované / zápas | 1.00 / zápas | 1.83 / zápas | +30% |
| 12 | ![]() | Audax Italiano La Florida SADP | 23 | 31 | 1.35 Inkasované / zápas | 1.08 / zápas | 1.64 / zápas | +20% |
| 13 | ![]() | Everton de Vina del Mar | 24 | 28 | 1.17 Inkasované / zápas | 1.31 / zápas | 1.00 / zápas | -12% |
| 14 | ![]() | CSD Colo Colo | 24 | 27 | 1.13 Inkasované / zápas | 0.83 / zápas | 1.42 / zápas | +27% |
| 15 | ![]() | CD Concepcion | 24 | 27 | 1.13 Inkasované / zápas | 1.08 / zápas | 1.18 / zápas | +4% |
| 16 | ![]() | CFP Universidad de Chile | 24 | 19 | 0.79 Inkasované / zápas | 0.75 / zápas | 0.83 / zápas | +5% |
Domácí / Inkasované (První divize)
| # | Tým | MP | Domácí Inkasované | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Huachipato | 12 | 22 | 1.83 / zápas |
| 2 | ![]() | CD La Serena | 12 | 18 | 1.50 / zápas |
| 3 | ![]() | CD Universidad Catolica | 11 | 16 | 1.45 / zápas |
| 4 | ![]() | CD Cobresal | 12 | 17 | 1.42 / zápas |
| 5 | ![]() | Deportivo Nublense SADP | 12 | 16 | 1.33 / zápas |
| 6 | ![]() | Everton de Vina del Mar | 13 | 17 | 1.31 / zápas |
| 7 | ![]() | CD OHiggins | 11 | 14 | 1.27 / zápas |
| 8 | ![]() | Club Deportes Limache | 12 | 15 | 1.25 / zápas |
| 9 | ![]() | CD Union La Calera | 12 | 15 | 1.25 / zápas |
| 10 | ![]() | CD Universidad de Concepcion | 11 | 12 | 1.09 / zápas |
| 11 | ![]() | CD Palestino | 12 | 13 | 1.08 / zápas |
| 12 | ![]() | Audax Italiano La Florida SADP | 12 | 13 | 1.08 / zápas |
| 13 | ![]() | CD Concepcion | 13 | 14 | 1.08 / zápas |
| 14 | ![]() | CD Coquimbo Unido | 11 | 11 | 1.00 / zápas |
| 15 | ![]() | CSD Colo Colo | 12 | 10 | 0.83 / zápas |
| 16 | ![]() | CFP Universidad de Chile | 12 | 9 | 0.75 / zápas |
Hosté / Inkasované (První divize)
| # | Tým | MP | Hosté Inkasované | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Cobresal | 12 | 31 | 2.58 / zápas |
| 2 | ![]() | CD Universidad de Concepcion | 13 | 28 | 2.15 / zápas |
| 3 | ![]() | CD La Serena | 12 | 23 | 1.92 / zápas |
| 4 | ![]() | CD OHiggins | 13 | 24 | 1.85 / zápas |
| 5 | ![]() | Club Deportes Limache | 12 | 22 | 1.83 / zápas |
| 6 | ![]() | CD Palestino | 12 | 22 | 1.83 / zápas |
| 7 | ![]() | CD Coquimbo Unido | 12 | 22 | 1.83 / zápas |
| 8 | ![]() | Deportivo Nublense SADP | 12 | 21 | 1.75 / zápas |
| 9 | ![]() | CD Union La Calera | 12 | 21 | 1.75 / zápas |
| 10 | ![]() | Audax Italiano La Florida SADP | 11 | 18 | 1.64 / zápas |
| 11 | ![]() | CD Huachipato | 11 | 17 | 1.55 / zápas |
| 12 | ![]() | CD Universidad Catolica | 12 | 17 | 1.42 / zápas |
| 13 | ![]() | CSD Colo Colo | 12 | 17 | 1.42 / zápas |
| 14 | ![]() | CD Concepcion | 11 | 13 | 1.18 / zápas |
| 15 | ![]() | Everton de Vina del Mar | 11 | 11 | 1.00 / zápas |
| 16 | ![]() | CFP Universidad de Chile | 12 | 10 | 0.83 / zápas |
Který tým inkasoval nejvíce gólů v První divize?
CD Cobresal má špatné výsledky, pokud jde o inkasované góly v První divize. V 24 zápasech inkasovali 48 gólů, což znamená, že CD Cobresal inkasoval v průměru 2 gólů na utkání. Po CD Cobresal se na seznamu nachází např.CD La Serena s 41 inkasovanými góly a poté CD Universidad de Concepcion s 40 inkasovanými góly. CD La Serena má průměr 1.71 inkasovaných gólů na zápas a CD Universidad de Concepcion je na tom ještě hůře s 1.67 inkasovanými góly na zápas.
Který tým má nejlepší obranu a inkasuje nejméně gólů v První divize?
CFP Universidad de Chile a CD Concepcion jsou dva nejúspěšnější týmy, co se týče počtu inkasovaných gólů v této sezóně v První divize. Tým CFP Universidad de Chile má skálopevnou obranu s bilancí 19 inkasovaných gólů v zápasech 24. To je průměr 0.79 inkasovaných branek na zápas a je to bezkonkurenčně nejlepší výsledek ve První divize. CD Concepcion je také pevný v obraně. V průměru inkasují 1.13 góly na zápas a jsou druhým nejlépe bránícím týmem v lize.
Inkasované góly - Chile
- Divize 1
- Divize 2
- Divize 3
- Divize 4
- Pohár
- Pohár
- Pohár















