Tabulka 2. poločasu - Chile První divize

Soutěž
Góly
- Statistika v této kategorii :
- Tabulka 1. poločasu -
- Tabulka 2. poločasu -
- Výhravá nebo prohrává v poločase -
- Tržní hodnota -
- Datové sady a stahování Excelu -
- Kurzy -
- Očekávané Body
Tabulka 2. poločasu - První divize
*Všechny statistiky v této tabulce jsou převzaty z poločasových výsledků.
Domácí / Tabulka 2. poločasu (První divize)
| # | Tým | MP Odehrané zápasy | W - D - L (HT) Výhra - remíza - prohra v poločase | GF Góly pro (GF). Počet gólů, které tento tým vstřelil. | GA Góly proti (GA). Počet gólů, které tento tým inkasoval. | GD Rozdíl v počtu gólů (GD). Vstřelené góly - inkasované góly | Pts | Posledních 5 (2H) | PPG (2H) | ČK Čisté konto (ČK). Tabulka týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde inkasovaly 0 branek. Statistiky jsou převzaty pouze z ligových her. * Tým musí mít odehráno minimálně 7 zápasů, než se kvalifikuje do tohoto CS tabulek. | BTTS Oba týmy vstřelí gól (BTTS). Seznam týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde oba týmy skórovaly. Statistiky pouze ze zápasů týmů v domácí lize. * Před zařazením do této tabulky BTTS musí tím odehrát minimálně 7 zápasů. | FTS Nepodařilo se skórovat (FTS). Zápasy, kde se tomuto týmu nepodařilo skórovat. | 0,5+ Nad 0,5 (0,5+). Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 0,5 (tj.: 1, 2 nebo 3 góly). | 1,5+ Nad 1,5 (1,5+). Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 1,5 (tj.: 2, 3 nebo 4 góly). | 2,5+ Nad 2,5 (2,5+). Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 2,5 (tj.: 3, 4 nebo 5 gólů). | Ø Průměrný počet gólů na zápas (AVG). Průměrný počet gólů na zápas. Počítáno za celou sezónu. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CSD Colo Colo![]() CSD Colo ColoPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 1 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 4-1-1 | 6 | 2 | +4 | 13 |
| 2.17 | 67% | 17% | 33% | 83% | 33% | 17% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | CD Universidad Catolica![]() CD Universidad CatolicaPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 5 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 4-0-1 | 9 | 2 | +7 | 12 |
| 2.40 | 80% | 0% | 20% | 100% | 80% | 20% | 2.2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | CD Huachipato![]() CD HuachipatoPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 3 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 4-0-1 | 11 | 3 | +8 | 12 |
| 2.40 | 60% | 40% | 0% | 100% | 80% | 60% | 2.8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Club Deportes Limache![]() Club Deportes LimachePrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 2 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 4-0-1 | 8 | 1 | +7 | 12 |
| 2.40 | 80% | 0% | 20% | 100% | 60% | 20% | 1.8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | CD Palestino![]() CD PalestinoPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 11 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 3-2-1 | 7 | 4 | +3 | 11 |
| 1.83 | 50% | 33% | 50% | 67% | 33% | 33% | 1.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | CD Universidad de Concepcion![]() CD Universidad de ConcepcionPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 12 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 3-2-1 | 5 | 2 | +3 | 11 |
| 1.83 | 67% | 17% | 33% | 83% | 33% | 0% | 1.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | CD Union La Calera![]() CD Union La CaleraPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 9 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 3-1-2 | 7 | 4 | +3 | 10 |
| 1.67 | 50% | 33% | 33% | 83% | 50% | 33% | 1.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Audax Italiano La Florida SADP![]() Audax Italiano La Florida SADPPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 14 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 2-4-0 | 4 | 2 | +2 | 10 |
| 1.67 | 67% | 33% | 33% | 67% | 33% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | CFP Universidad de Chile![]() CFP Universidad de ChilePrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 6 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 2-3-0 | 6 | 1 | +5 | 9 |
| 1.80 | 80% | 20% | 40% | 60% | 40% | 20% | 1.4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Everton de Vina del Mar![]() Everton de Vina del MarPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 13 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 2-3-1 | 2 | 3 | -1 | 9 |
| 1.50 | 83% | 0% | 67% | 50% | 17% | 17% | 0.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Deportivo Nublense SADP![]() Deportivo Nublense SADPPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 7 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 2-2-2 | 3 | 3 | 0 | 8 |
| 1.33 | 67% | 17% | 50% | 67% | 17% | 17% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | CD OHiggins![]() CD OHigginsPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 4 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 2-2-2 | 3 | 3 | 0 | 8 |
| 1.33 | 50% | 17% | 50% | 83% | 17% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | CD La Serena![]() CD La SerenaPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 10 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 1-3-2 | 1 | 2 | -1 | 6 |
| 1.00 | 67% | 0% | 83% | 50% | 0% | 0% | 0.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | CD Cobresal![]() CD CobresalPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 16 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 0-4-1 | 4 | 6 | -2 | 4 |
| 0.80 | 40% | 60% | 40% | 60% | 60% | 40% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | CD Concepcion![]() CD ConcepcionPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 15 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 4 | 1-1-2 | 3 | 3 | 0 | 4 |
| 1.00 | 25% | 25% | 50% | 100% | 50% | 0% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | CD Coquimbo Unido![]() CD Coquimbo UnidoPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 8 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 0-3-2 | 3 | 5 | -2 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 60% | 80% | 40% | 20% | 1.6 |
Hosté / Tabulka 2. poločasu (První divize)
| # | Tým | MP Odehrané zápasy | W - D - L (HT) Výhra - remíza - prohra v poločase | GF Góly pro (GF). Počet gólů, které tento tým vstřelil. | GA Góly proti (GA). Počet gólů, které tento tým inkasoval. | GD Rozdíl v počtu gólů (GD). Vstřelené góly - inkasované góly | Pts | Posledních 5 (2H) | PPG (2H) | ČK Čisté konto (ČK). Tabulka týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde inkasovaly 0 branek. Statistiky jsou převzaty pouze z ligových her. * Tým musí mít odehráno minimálně 7 zápasů, než se kvalifikuje do tohoto CS tabulek. | BTTS Oba týmy vstřelí gól (BTTS). Seznam týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde oba týmy skórovaly. Statistiky pouze ze zápasů týmů v domácí lize. * Před zařazením do této tabulky BTTS musí tím odehrát minimálně 7 zápasů. | FTS Nepodařilo se skórovat (FTS). Zápasy, kde se tomuto týmu nepodařilo skórovat. | 0,5+ Nad 0,5 (0,5+). Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 0,5 (tj.: 1, 2 nebo 3 góly). | 1,5+ Nad 1,5 (1,5+). Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 1,5 (tj.: 2, 3 nebo 4 góly). | 2,5+ Nad 2,5 (2,5+). Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 2,5 (tj.: 3, 4 nebo 5 gólů). | Ø Průměrný počet gólů na zápas (AVG). Průměrný počet gólů na zápas. Počítáno za celou sezónu. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Deportivo Nublense SADP![]() Deportivo Nublense SADPPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 7 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 4-1-0 | 4 | 0 | +4 | 13 |
| 2.60 | 100% | 0% | 20% | 80% | 0% | 0% | 0.8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | CSD Colo Colo![]() CSD Colo ColoPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 1 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 3-2-0 | 4 | 1 | +3 | 11 |
| 2.20 | 80% | 20% | 20% | 80% | 20% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | CD Universidad Catolica![]() CD Universidad CatolicaPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 5 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 2-4-0 | 4 | 2 | +2 | 10 |
| 1.67 | 67% | 33% | 33% | 67% | 33% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | CD Coquimbo Unido![]() CD Coquimbo UnidoPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 8 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 3-0-3 | 6 | 7 | -1 | 9 |
| 1.50 | 17% | 50% | 33% | 100% | 67% | 50% | 2.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | CD Huachipato![]() CD HuachipatoPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 3 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 2-2-2 | 4 | 3 | +1 | 8 |
| 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 33% | 17% | 1.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | CFP Universidad de Chile![]() CFP Universidad de ChilePrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 6 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 2-2-2 | 2 | 2 | 0 | 8 |
| 1.33 | 67% | 0% | 67% | 67% | 0% | 0% | 0.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | CD Union La Calera![]() CD Union La CaleraPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 9 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 1-1-3 | 2 | 5 | -3 | 4 |
| 0.80 | 40% | 0% | 80% | 80% | 40% | 20% | 1.4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Everton de Vina del Mar![]() Everton de Vina del MarPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 13 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 1-1-3 | 1 | 4 | -3 | 4 |
| 0.80 | 40% | 0% | 80% | 80% | 20% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | CD OHiggins![]() CD OHigginsPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 4 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 1-1-3 | 5 | 8 | -3 | 4 |
| 0.80 | 20% | 60% | 40% | 80% | 60% | 60% | 2.6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | CD La Serena![]() CD La SerenaPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 10 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 1-1-3 | 2 | 8 | -6 | 4 |
| 0.80 | 20% | 20% | 80% | 80% | 60% | 40% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | CD Cobresal![]() CD CobresalPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 16 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 0-4-2 | 5 | 7 | -2 | 4 |
| 0.67 | 33% | 50% | 50% | 67% | 50% | 33% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | CD Concepcion![]() CD ConcepcionPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 15 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 7 | 0-4-3 | 1 | 6 | -5 | 4 |
| 0.57 | 43% | 14% | 86% | 56% | 43% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Club Deportes Limache![]() Club Deportes LimachePrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 2 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 6 | 0-3-3 | 4 | 7 | -3 | 3 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | 50% | 17% | 1.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | CD Palestino![]() CD PalestinoPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 11 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 0-2-3 | 1 | 8 | -7 | 2 |
| 0.40 | 20% | 20% | 80% | 80% | 60% | 20% | 1.8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Audax Italiano La Florida SADP![]() Audax Italiano La Florida SADPPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 14 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 0-2-3 | 1 | 6 | -5 | 2 |
| 0.40 | 40% | 20% | 80% | 60% | 40% | 20% | 1.4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | CD Universidad de Concepcion![]() CD Universidad de ConcepcionPrvní divize (Div. 1) Pozice v lize 12 / 16 Chile
Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde? | 5 | 0-1-4 | 0 | 8 | -8 | 1 |
| 0.20 | 20% | 0% | 100% | 80% | 40% | 20% | 1.6 |
Tabulka 2. poločasu - Chile
- Divize 1
- Divize 2
- Divize 3
- Divize 4
- Pohár
- Pohár















