Loading

Real Santa Fe logo
0.40
DLLLD
Real Santa Fe
1.40
DWLWL
Cordobes II
Cordobés FC II logo
Показани са последните 10 статистики, защото това е мач от началото на сезона. Показване на статистика за сезона

Статистиката за един срещу друг Real Santa Fe с/у Cordobes II

* Данните за предишен мач между тези 2 отбора не са налични

Всички прогнози- Real Santa Fe с/у Cordobes II

40%Над 2.5
Средно за лигата : 64%
65%Над 1.5
Средно за лигата : 81%
65%BTTS
Средно за лигата : 53%
2Голове / Мач
Средно за лигата : 3.43
Над 1.5, първо полувреме /второ полувреме & още
Над 8.5, 9.5 & още

*Средна статистика между Real Santa Fe и Cordobes II през текущия сезон

Какво означават тези статистически термини? Прочетете Речника
Форма - Като цяло
 
Форма - Като цяло
Real Santa Fe Logo
0.40
  • P
  • З
  • З
  • З
  • P
  • Всички

  • Домакин

  • Гост

Ajolotes Lerma
Real Santa Fe
Real Santa Fe
Artesanos Metepec FC II
Marlines
Real Santa Fe
Real Santa Fe
Dragones Toluca
Luma Sports
Real Santa Fe
  • Предходни

  • Следващи

Cordobes II logoCordobes II е +250% по-добре по отношение на Точки на игра

1.40
  • P
  • П
  • З
  • П
  • З
Cordobés FC II Logo
  • Всички

  • Домакин

  • Гост

Cordobes II
Orishas Tepeji FC
Real TM
Cordobes II
Cordobes II
Iguala FC
Leones Huixquilucan FC
Cordobes II
Cordobes II
Club Grupo Sherwood Proyecto Mexico Soccer
  • Предходни

  • Следващи

Отбелязани голове Кой ще вкара повече?

Cordobes II е +133% по-добре по отношение на Отбелязани Голове

Real Santa Fe
0.6 Голове / Мач

Real Santa Fe (Домакин)

Cordobés II
1.4 Голове / Мач

Cordobes II (Гост)

Резултат на играReal Santa FeCordobés II
Над 0.560%80%
Над 1.50%40%
Над 2.50%20%
Над 3.50%0%
Неуспешно отбелязване на гол40%20%
Отбелязани в 1-во полувреме / 2-ро полувремеReal Santa FeCordobés II
Вкара в 1ч100%50%
Вкара в 2ч100%50%
Гол и в двете полувремена0%0%
Средна оценка 1ч00.5
Средна оценка 2ч0.000.50

* Статистиката включва мачове както у дома, така и като гост, които Real Santa Fe и Cordobes II са играли.

Допуснати голове Кой ще допусне голове?

Real Santa Fe е +33% по-добре по отношение на Допуснати Голове

Real Santa Fe
1.2 Допуснат/мач

Real Santa Fe (Домакин)

Cordobés II
1.6 Допуснат/мач

Cordobes II (Гост)

Допуснато / играReal Santa FeCordobés II
Над 0.5100%90%
Над 1.520%30%
Над 2.50%20%
Над 3.50%10%
Чисти мрежи0%10%
Признати в 1-во полувреме / 2-ро полувремеReal Santa FeCordobés II
1ч Чисти мрежи0%0%
2ч Чисти мрежи0%50%
1ч допуснато средно01
2ч допуснато средно0.002.00

* Данните за допуснатите голове включват мачове както като домакини, така и като гости, изиграни от Real Santa Fe и Cordobes II.

Над 2,5 и BTTS прогнози Колко гола в този мач?

Real Santa Fe и Cordobes II Над 0,5 ~ 4,5 и BTTS данни.

Мач головеReal Santa FeCordobés IIСредно
Над 0.5100%100%100%
Над 1.560%70%65%
Над 2.520%60%40%
Над 3.50%30%15%
Над 4.50%20%10%
BTTS60%70%65%
BTTS & Победи0%30%15%
BTTS и равенства40%20%30%
BTTS и над 2.520%60%40%
BTTS No & Over 2.50%0%0%
1-во полувреме головеReal Santa FeCordobés IIСредно
BTTS 1ч
1ч Над 0,5
1ч Над 1,5
1ч Над 2,5
2-ро полувреме головеReal Santa FeCordobés IIСредно
BTTS 2ч
BTTS и двете половини
2ч Над 0,5
2ч Над 1,5
2ч Над 2,5
Голове (под)Real Santa FeCordobés IIСредно
Под 0.50%0%0%
Под 1.540%30%35%
Под 2.580%40%60%
Под 3.5100%70%85%
Под 4.5100%80%90%
1ч/2чReal Santa FeCordobés IIСредно
1ч Под 0,5100%0%50%
1ч Под 1,5100%50%75%
1ч Под 2,5100%100%100%
2ч Под 0,5100%0%50%
2ч Под 1,5100%50%75%
2ч Под 2,5100%50%75%

Най-скорошни прогнози на потребителите

Все още няма потребителски прогнози. Можете да публикувате прогноза, след като коефициентите са публикувани.

Ъглова статистика Колко ъглови удара ще има?

UNLOCKКорнери / мач

* Среден брой ъглови удари на мач между Real Santa Fe и Cordobes II

/ Мач
Спечелени корнери
/ Мач
Спечелени корнери
Ъглови мачовеReal Santa FeCordobés IIСредно
Над 6
Над 7
Над 8
Над 9
Над 10
Над 11
Над 12
Над 13
Първа ПоловинаReal Santa FeCordobés IIСредно
1ч средно
Над 4 1ч
Над 5 1ч
Над 6 1ч
Втора ПоловинаReal Santa FeCordobés IIСредно
2ч средно
Над 4 2ч
Над 5 2ч
Над 6 2ч

Общщ брой корнери в мача за Real Santa Fe и Cordobes II. Средното за лигата е средното за Liga TDP за 427 мачове през сезона 2026/2027.

Liga TDP Ъглова статистика

Корнери на отборите Спечелени корнери/противник

Real Santa Fe и Cordobes II индивидуални ъглови данни за отбора.

Корнери на отборитеReal Santa FeCordobés IIСредно
Присъдени корнери / Mач
Корнери за противника / Мач
Над 2.5 - Спечелени корнери
Над 3.5 - Спечелени корнери
Над 4.5 - Спечелени корнери
Над 2.5 - КОРНЕРИ СРЕЩУ
Над 3.5 - КОРНЕРИ СРЕЩУ
Над 4.5 - КОРНЕРИ СРЕЩУ

ЩеReal Santa Feотбележи ли?

Real Santa Fe
Вкара в
60%
на мачове (Като цяло)

Среден шанс

Има Среден шанс, че Real Santa Fe ще отбележи гол въз основа на нашите данни.
Cordobés FC II
Чисти мрежи на
10%
на мачове (Като цяло)

ЩеCordobes IIотбележи ли?

Real Santa Fe
Чисти мрежи на
0%
на мачове (Като цяло)

Голям шанс

Има Голям шанс, че Cordobes II ще отбележи гол въз основа на нашите данни.
Cordobés FC II
Вкара в
80%
на мачове (Като цяло)
Надстройте до Premium! Допълнителни 1500 печеливши лиги.

Premium ще Ви донесе повече печалби. 500 допълнителни лиги, за които се знае, че са печеливши и по-малко следени от букмейкърите. Освен това, получавате статистики за корнерите и статистики за картоните, заедно с изтегляния на CSV. Абонирайте се днес!

UNLOCKОбщо картони / мач

* Сума от картони за мач между Real Santa Fe и Cordobes II

Картони
/ Мач
Real Santa Fe
Картони
/ Мач
Cordobes II
Картони за съвпадениеReal Santa FeCordobés IIСредно
Над 2.5
Над 3.5
Над 4.5
Над 5.5
Над 6,5
Картите са получениReal Santa FeCordobés IIСредно
Среден брой получени картони
Над 0.5
Над 1.5
Над 2.5
Над 3.5
Картони ПротивникReal Santa FeCordobés IIСредно
Над 0.5
Над 1.5
Над 2.5
Над 3.5

Общо картони за мачове за Real Santa Fe и Cordobes II. Средната стойност за лигата е средната за Liga TDP. Имало е 14 картони в 427 мача през 2026/2027 сезона.

Liga TDP Статистика за жълти/червени картони

Първо/Второ полувреме Победа-Равенство-Загуба

Форма за полувреме
 
Форма за полувреме
Real Santa Fe Logo
0.00
Полувреме

Cordobes II logoCordobes II е с предимство по отношение на Форма за полувреме

0.50
Полувреме
Cordobés FC II Logo
1ч/2ч формаReal Santa FeCordobés II
1ч победи0%0%
2ч победи0%50%
1ч равенства0%50%
2ч равенства0%0%
1ч загуби0%50%
2ч загуби0%50%

Статистика на картионите на Real Santa Fe и Cordobes II за първото и второто полувреме за Вашите прогнози.

Картони (1-ва/2-ра половина)Real Santa FeCordobés IIСредно
1-во полувреме, среден брой получени картони
2-ро полувреме, среден брой получени картони
Среден брой картони в мача (1-во полувреме)
Среден брой картони в мача (2-ро полувреме)
В 1-вото полувреме е имало повече картони %
Във 2-рото полувреме е имало повече картони %
1ч/2ч НадReal Santa FeCordobés IIСредно
1-во полувреме, над 0.5 получени картони
2-ро полувреме, над 0.5 получени картони
1-во полувреме, над 0.5 получени картони
2-ро полувреме, над 0.5 получени картони
В 1-во полувреме има общо 2~3 картона
Във 2-ро полувреме има общо 2~3 картона
В 1-во полувреме има общо над 3 картона
Във 2-ро полувреме има над 3 картона

Кой ще отбележи първи?

Real Santa FeReal Santa Fe
 
Real Santa Fe

0%

Първи гол в 0 / 5 мача

Cordobes IICordobes II
 
Cordobes II

10%

Първи гол в 1 / 10 мача

Удари, засади, фалове & други

Отборни удариReal Santa FeCordobés IIСредно
Удари на мач0.009.005.00
Скорост на преобразуване на ударанеприложим11%5%
Удари в целта / мач0.004.002.00
Удари извън целта / мач0.005.003.00
Удари за отбелязан голнеприложим9.004
Отборни удари над 10.50%0%0%
Отборни удари над 11.50%0%0%
Отборни удари над 12.50%0%0%
Отборни удари над 13.50%0%0%
Отборни удари над 14.50%0%0%
Отборни удари над 15.50%0%0%
Отборни удари по целта 3.5+0%100%50%
Отборни удари по целта 4.5+0%0%0%
Отборни удари по целта 5.5+0%0%0%
Отборни удари по целта 6.5+0%0%0%
Мач удариReal Santa FeCordobés IIСредно
Мач удари над 23.50%0%0%
Мач удари над 24.50%0%0%
Мач удари над 25.50%0%0%
Мач удари над 26.50%0%0%
Мач удари в целта над 7,50%100%50%
Мач удари в целта над 8,50%100%50%
Мач удари в целта над 9,50%100%50%
Статистика за засадиReal Santa FeCordobés IIСредно
Засади / мачове0.000.000.00
Над 2.5 засади0%0%0%
Над 3.5 засади0%0%0%
Разни статистикиReal Santa FeCordobés IIСредно
Допуснати нарушения / мач0.000.000.00
Фаулиран срещу / мач000.00
Средно притежание0%38%19%
Процент на равенство в пълното време40%20%30%

Някои данни са закръглени нагоре или надолу до най-близкия процент и респективно могат да бъдат равни на 101%, когато се съберат.

Таблица на лигата

   Отбор Иг Победа % ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТСр.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.

1

 CF Estudiantes de Atlacomulco

5

60%

14

7

7

11

4.20

2

 Dragones Toluca

5

60%

12

8

4

10

4.00

3

 Artesanos Metepec FC II

4

75%

7

4

3

9

2.75

4

 Marlines

5

60%

9

9

0

9

3.60

5

 Orishas Tepeji FC

5

40%

7

4

3

8

2.20

6

 Iguala FC

5

40%

7

6

1

8

2.60

7

 Real TM

5

40%

10

7

3

7

3.40

8

 Leones Huixquilucan FC

5

40%

14

13

1

7

5.40

9

 Cordobes II

5

40%

8

8

0

7

3.20

10

 Deportivo Metepec Eurosoccer FC

5

20%

6

6

0

6

2.40

11

 Luma Sports

5

20%

6

6

0

6

2.40

12

 Fuerza Mazahua FC Tenancingo FC

5

40%

8

15

-7

6

4.60

13

 Club Grupo Sherwood Proyecto Mexico Soccer

5

20%

9

12

-3

4

4.20

14

 Ajolotes Lerma

5

20%

4

9

-5

4

2.60

15

 Real Santa Fe

5

0%

3

6

-3

2

1.80

16

 Artesanos Huixquilucan

4

0%

5

9

-4

2

3.50

   Отбор Иг Победа % ЗГ
Голове за (ЗГ).
Броят голове, отбелязани от този
отбор.
ПГ
Голове срещу (ПГ).
Броят на головете, допуснати от този
отбор.
ГР
Голова разлика (ГР).
Отбелязани голове - допуснати голове
ТСр.
Среден брой голове на мач (AVG).
Средният брой общи голове на мач.
Изчислен през този сезон.

1

 CF Estudiantes de Atlacomulco

5

60%

14

7

7

11

4.20

2

 Dragones Toluca

5

60%

12

8

4

10

4.00

3

 Artesanos Metepec FC II

4

75%

7

4

3

9

2.75

4

 Marlines

5

60%

9

9

0

9

3.60

5

 Orishas Tepeji FC

5

40%

7

4

3

8

2.20

6

 Iguala FC

5

40%

7

6

1

8

2.60

7

 Real TM

5

40%

10

7

3

7

3.40

8

 Leones Huixquilucan FC

5

40%

14

13

1

7

5.40

9

 Cordobes II

5

40%

8

8

0

7

3.20

10

 Deportivo Metepec Eurosoccer FC

5

20%

6

6

0

6

2.40

11

 Luma Sports

5

20%

6

6

0

6

2.40

12

 Fuerza Mazahua FC Tenancingo FC

5

40%

8

15

-7

6

4.60

13

 Club Grupo Sherwood Proyecto Mexico Soccer

5

20%

9

12

-3

4

4.20

14

 Ajolotes Lerma

5

20%

4

9

-5

4

2.60

15

 Real Santa Fe

5

0%

3

6

-3

2

1.80

16

 Artesanos Huixquilucan

4

0%

5

9

-4

2

3.50

* Liga TDP Form Table също е наличен

×
Добавяне на прогнози
/bg/
https://cdn.footystats.org/
- Започва след###мин'
- Започва след###Hr'
В игра'
- Започнати
●Скоро
●Започнати
no

Статистика се зарежда

ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ ПРЕМИУМ. ПЕЧАЛБА СЕГА.